• Ogłoszenie:

Kaspersky internet security 2014 - nic nie wykrywa

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Kaspersky internet security 2014 - nic nie wykrywa

Postprzez sorhed 19 Sie 2014, 17:13

reklama
Od 7 dni jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem programu Kaspersky Internet Security 2014, klucz zakupiłem na oficjalnej stronie (żadne allegro itp. jeżeli to ma znaczenie) i mój problem(?) polega na tym, że program nic nie wykrywa. Mam Windowsa 7 64bit zainstalowany ponad rok temu, przez rok nie miałem żadnego antywirusa (nawet darmowego) po prostu nic sam Windowsowski Firewall. Daje full skan i dostaje informacje, że wszystko w 100% jest ok, żadne pliki nie były zainfekowane, żadne w kwarantannie, żadne usunięte. Czy to możliwe że przez rok nie złapałem żadnego wirusa, trojana itp? A uwierzcie mi na słowo (bez wdawanie się w szczegóły mojej historii przeglądarki :wink: ), że nie oszczędzałem komputera i przez ten przeszło rok zwiedziłem niemal cały internet zarówno ten dobry jak i ten po ciemnej stronie mocy i wydaje mi się to niemożliwe żeby antywir nic nie wykrył.
sorhed
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 07 Paź 2011, 17:16



Kaspersky internet security 2014

Postprzez ordynat 19 Sie 2014, 17:50

A może akurat naprawdę nie masz żadnej infekcji?
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości