• Ogłoszenie:

Problem z siecią berprzewodową

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Problem z siecią berprzewodową

Postprzez Denov 19 Kwi 2014, 22:53

reklama
Witam. Otóż mam komputer stacjonarny, który posiada WIFI, a obok komputera posiadam Laptopa firmy Dell. Odpaliłem laptopa wszedłem w Połączenie sieci bezprzewodowej, bo chciałem się połączyć przez WIFI. Powinny mi wyskoczyć sieci, ale niestety nie pojawiły mi się tylko pojawił mi się taki komunikat:

Kod: Zaznacz wszystko
System Windows nie może skonfigurować tego połączenia bezprzewodowego

Jeżeli masz inny program do zarządzania tym połączeniem bezprzewodowy użyj tego oprogramowania.

Jeżeli chcesz, aby system Windows skonfigurował to połączenie bezprzewodowe, uruchom usługę konfiguracji zerowej sieci bezprzewodowej (WZC, Wireless Zero Configuration). Aby uzyskać więcej informacji o uruchamianiu usługi WZC, zobacz artykuł 871122 w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base w witrynie sieci Web microsoft.com.


Liczę na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
Denov
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 19 Kwi 2014, 22:34
Miejscowość: Rzeszów



Problem z siecią berprzewodową

Postprzez adashko 20 Kwi 2014, 11:52

Denov napisał(a):Witam. Otóż mam komputer stacjonarny, który posiada WIFI, a obok komputera posiadam Laptopa firmy Dell.


Rozumiem, że pod stacjonarkę jest podpięty jakiś router WiFI?
Połączenie bezprzewodowe skonfigurowane na pewno poprawnie? Sprawdzałeś to na innym sprzęcie? Telefonie, tablecie, etc.?

Na laptopie zainstalowane odpowiednie sterowniki pod LAN i WiFI od producenta?
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Problem z siecią berprzewodową

Postprzez Denov 20 Kwi 2014, 20:59

Ok już sobie prawie poradziłem, tylko teraz pokazują mi się sieci, próbowałem się połączyć udało się gdy się połączyłem sieć mi się co 5-10 s rozłącza pisz połączono i po chwili pojawia się napis Automatycznie a potem Pobieranie adresu sieciowego i tak w kółko. Jak to zmienić żeby się nie rozłączało ?
Awatar użytkownika
Denov
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 19 Kwi 2014, 22:34
Miejscowość: Rzeszów




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości