• Ogłoszenie:

Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Bogdan B 03 Lut 2014, 15:29

reklama
Witam
Jak w temacie.Ktoś z rodziny systematycznie kasuje historię.Czy jest program ,lub sposób na odnalezienie tych stron?? Z góry dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia.
Bogdan B
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez kliszka 03 Lut 2014, 19:46

Uruchamiasz Wiersz polecenia CMD (jako Administrator ) albo START następnie URUCHOM następnieCMD - wpisujesz : ipconfig/displaydns
AMD Phenom II X4 955 Black Edit - AsRock 870 Extreme3 /AMD 870/ , HIS Radeon HD 6870 , Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 , 4 GB RAM KINGSTON - HiperX DDR3 , bequiet! PurePower L7 430W 80+
System : Windows 7 Home Premium - 64
Awatar użytkownika
kliszka
~user
 
Posty: 493
Dołączenie: 06 Kwi 2010, 15:51
Pochwały: 38



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Gość 27 Sie 2014, 13:18

dziala, tylko jak to podejrzec na spokojnie gdyz znika w 0,3 sek!
Gość
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 27 Sie 2014, 13:53

Jeśli masz konto/konta google, to zawsze możesz zobaczyć historię odwiedzanych stron, wystarczy wejść na stronkę google, zalogować się na konto i... u mnie wyświetla historię sprzed siedmiu lat. A zawsze kasuję pliki tymczasowe i pamięć podręczną podczas zamykania przeglądarek ie i firefoxa.
https://history.google.com/history/
A gdy ktoś ma swoje konto google, do którego nie masz dostępu, to zwyczajnie musisz uszanować czyjąś prywatność.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Gość 27 Sie 2014, 13:56

Ok, udalo sie ;)
Ale pomozcie dalej...
Jak odnalzec taki log z datami i jeszcze na dodatek strony odwiedzane miesiac temu?
Jest w ogole mozliwe po wykasowaniu historii przegladarki?

Pytanie bonusowe. Wykasowane maile z poczty .
Ktos twierdzi, ze przywrocil wszystkie maile i wysyla mi PrtScr mojej poczty z absolutnie idealnym odtworzeniem folderow jakie tam byly (tylko data jest wczesniejsza i mi nie pasuje)
Czy jest mozliwe przywrocenie maili i wszystkich ustawien poczty, wszystkich folderow, idealnie, jak bylo, czy nie, i czy moze to byc PrtScr zrobiony dzien przed wykasowaniem maili poczty?
Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi, jesli znajdzie sie chetny znawca ;)
Pozdrawiam
Gość
 



Wykasowane maile c.d. tutaj bo sie czlowiek pogubil

Postprzez Gość 27 Sie 2014, 14:21

Ja pisze tylko o swoich stronach, nie mam zwyczaju zagladac do innych, ale jestem w sytuacji niestety odwrotnej, gdzie ktos zagladal w moje ;(
Moj komputer byl "na ogledzinach" i spec_ twierdzi, ze nic nie ma w historii internetu;(
Rzeczywiscie ja kasuje historie ze wzgledow bezpieczenstwa, ale juz nie wiem czy zaprzestac, czy to ma w ogole sens ;(
O rzeczywiscie jest historia na google ;) dziekuje
Ale czy to wszystkie odwiedzane strony sa tam pokazane?Co z poczta internetowa inna niz gmail?
Gość
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 27 Sie 2014, 18:07

Ktos twierdzi, ze przywrocil wszystkie maile i wysyla mi PrtScr mojej poczty z absolutnie idealnym odtworzeniem folderow jakie tam byly (tylko data jest wczesniejsza i mi nie pasuje)

Masz włamanie, - etatowy haker? Twój ulubiony?
Załóżmy, że miał zdalny podgląd, to mógłby lutnąć screeny. Przywrócić z odzysku? O ile poczta nie była zintegrowana w outlooku, czy w innych zainstalowanych programach pocztowych, to nie ma zdalnej możliwości odzysku skasowanych plików na kompie. Próbowałeś odzyskiwać jakimś odpowiednim programem pliki? To niemożliwe, żeby ktoś Tobie wrzucił program do odzysku i jeszcze wykonał robotę, a Ty byś tego nie zauważył.
Myślę o ktosiu. Możesz nawet zgłosić na policję. Tu musiałbyś zapodać trzy logi FRST. Specjaliści mogą znaleźć ulokowanego wirusa w systemie.

Zacznij pisać gramatycznie, bo nie ręczę, żeby Ci pomogli tu, czy gdzie indziej na forach pomocowych.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Wykasowane maile c.d. tutaj bo sie czlowiek pogubil

Postprzez Garu 27 Sie 2014, 21:57

Gdy się zalogujesz na pocztę interia, czy jaki onet.eu i bedzie się adres maila wyświetlał u góry po prawej stronie google, to i przypisaną do konta historię można przejrzeć na stronie google. Gmail com, czy jakiekolwiek konto... pocztowe.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 07 Lip 2016, 01:09

Mam pytanie. Kolega zalogował się na swoje konto gmail z mojego telefonu i się nie wylogowal. Nie zauważyłam tego i korzystałam z wyszukiwarki Google będąc zalogowana na jego koncie. Moje pytanie brzmi, czy mój kolega widział historie przeglądarki Google? Czy widział strony na które wchodzę?
Magdalena113
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 07 Lip 2016, 03:06

Oczywiście mógł, ale by musiał kopać w historii, o ile ma włączoną. Skoro na jego koncie przeglądałaś i masz obawy, że może się wydać coś, to masz dwa wyjścia. Albo się wyda, albo nie. Jak się wyda, to masz dwa wyjścia (...).
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 07 Lip 2016, 07:49

Jak weszłam w historię to były tylko strony na które ja wchodziłam. Czy to oznacza, że on nie korzystał z poczty? Dzięki za odpowiedź Garu:-) PS. Historie przeglądania usunelam i wylogowałam się z jego konta.
Magdalena113
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez ToServeAndProtect 07 Lip 2016, 07:53

choćby korzystał z chrome i był zalogowany na poczcie np to nie zobaczysz w życiu jego historii póki nie zaloguje się w chrome i nie zsynchronizuje swoich rzeczy. to, że byłaś na jego koncie nie ma znaczenia i nie pokaże ci jego historii
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 07 Lip 2016, 08:09

Weszłam w moja aktywność i usunelam trwale cały okres wyszukiwania. Czy on jest w stanie pomimo tego usunięcia nadal widzieć te strony?
Magdalena113
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 07 Lip 2016, 08:39

Nie, z tego konta nie zobaczy już usuniętej historii przeglądania google, ani w ie, ani w operzerze, chrome czy firefoxie. Nie ma opcji przywrocenia usuniętej historii google przypisaną do konta, a nie do przeglądarki. Amen.

Oczywiście, jeszcze jest historia przeglądarki na Twoim telefonie i usuwanie historii google nic nie usuwa z przeglądarki, więc trzeba sprawdzić historię przeglądania i usunąć wrażliwą historię z przeglądarki.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 07 Lip 2016, 09:35

Dla pewności. Kolega mógł widzieć na jakie strony wchodziłam, jeżeli przeglądał historie. Jeżeli usunelam na jego gmailu historie przeglądania, to on już tego nie zobaczy, tak?
Magdalena113
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 07 Lip 2016, 11:17

Względem historii google - nie zobaczy. Ale względem chrome, gdy wejdzie w ustawienia i kliknie w historię, to zobaczy, co się w chrome przeglądało. W Firefoxie kliknie w menu, będzie przycisk historia i tam zobaczy - chyba, że pousuwasz te historie.

Nawet nie piszesz, z jakiej przeglądarki korzystasz, bo może z opery?
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 07 Lip 2016, 11:35

Google chrome. Usunęłam historie przeglądania i wylogowałam się z jego konta. Już nic nie zrobię. Dzięki za pomoc.
Magdalena113
 



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena113 10 Lip 2016, 09:31

Jeżeli kolega ma przeglądarkę safari, to czy widzial na jakie strony wchodziłam w google chrome?
Magdalena113
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Lip 2016, 09:28



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Garu 10 Lip 2016, 11:26

W historii google - widział, mógł widzieć. W historii safari - nie. Zresztą - na telefonie kolegi, przeglądarka ma inną historię, ale to zapewne inna historia.

Ale te pytania, to powinny być w innym temacie. Tu jest o odzyskaniu historii przeglądania. A Ty Magdalena113 masz histerie z historią.
Albo załóż swój temat.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak odzyskać wykasowane strony z histori

Postprzez Magdalena1133 10 Lip 2016, 12:39

Nie rozumiem. Napisałeś mi wcześniej, że mógł widzieć jeśli przeglądał historie. On na moim telefonie historii nie przeglądał, jeśli już mógł to zrobić to na swoim telefonie. A teraz napisałeś że on ma inną historie. Mógłbyś mi to wyjaśnić.
Magdalena1133
 



Następna

Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości