• Ogłoszenie:

Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez Messy 12 Sty 2013, 14:47

Witam.
Jestem zainteresowana kupnem karty prepaid w którymś z banków.
Przyznam, że przede wszystkim zależy mi na anonimowości i chciałabym taką kartę prepaid aby przy jej zakładaniu, nabyciu nie trzeba było podawać swoich danych osobowych, numeru pesel czy dowodu osobistego.
Chciałabym też aby na taką kartę prepaid można było wpłacać środki z różnych kont bankowych, przelewów pocztowych oraz przelewów z banków w Niemczech.
Chciałabym też móc później oczywiście wypłacić te środki.
Po za wpłatami i wypłatami środków z takiej karty prepaid chciałabym tez móc za pomocą Internetu czy SMS sprawdzić stan konta na karcie prepaid czy transakcje dokonane na tej karcie.
Czy ktoś z Państwa może ma taką kartę i mógłby napisać szczegóły dotyczące tej karty, czyli jak wyrobić, czy trzeba podawać dane osobowe itd...
Proszę tez o doradztwo w jakim banku jeśli chodzi o karty prepaid jest najlepsza oferta i jakość takiej karty prepaid?
Jak na razie znalazłam w Internecie, że chyba najbardziej popularne karty prepaid to karta prepaid w banku
-Pekao
-Bank Zachodni WBK
Może ktoś ma daną kartę w którymś z tych banków lub może innym i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?
Proszę o wszelkie odpowiedzi i informacje.
Pozdrawiam
Messy
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Sty 2013, 14:46



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez matikuc 14 Sty 2013, 12:36

Ale i tak będziesz musiał podać swoja dane inaczej nie założysz konta. Takie są wymogi banków.
Podpis niezgodny z regulaminem, Mike.
matikuc
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 19 Wrz 2012, 14:53



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez migala 15 Sty 2013, 08:46

Mi również wydaje się, że bez podania danych nic nie załatwisz jedynie na karcie możesz jakoś zawojować by nie było danych ale z tym tez będzie ciężko. Ja jeszcze nie słyszałam o takich możliwościach.
migala
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 11 Paź 2012, 15:00



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez xcvb 15 Sty 2013, 08:49

Jakaś nowa opcja? Chyba najwięcej dowiesz się w banku oni bardziej są na bieżąco. :wink:
xcvb
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 11 Paź 2012, 15:07



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez faroxim 17 Sty 2013, 22:42

Wszystko co napisałeś jest do spełnienia ;) Nie musisz podawać danych,jeśli chodzi o kartę pre-paid w WBK
faroxim
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 20 Paź 2012, 18:26
Pochwały: 1



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez xcvb 18 Sty 2013, 12:16

Ale na karcie nie będzie danych czy w ogóle w banku nie musi podawać?
xcvb
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 11 Paź 2012, 15:07



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez faroxim 18 Sty 2013, 19:22

To i to ;P
faroxim
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 20 Paź 2012, 18:26
Pochwały: 1



Jaką wybrać kartę prepaid? pytania...

Postprzez Messy 19 Sty 2013, 15:10

Dziękuje za odpowiedzi.

Trochę się już dowiedziałam.
Niestety teraz chyba zmienili bo trzeba okazać dowód i podać dane. (raczej tylko do wglądu banku)
No ale nic, trudno. Najwyżej się poda.

Słuchajcie mam jeszcze takie pytanie.
Powiedzmy że mam już tą kartę prepaid z doładowaniem.
Jak np. ktoś mi chce wpłacić jakieś środki na moją kartę to jakie dane powinien wpisać w przelewie?
Bo jako numer rachunku konto to wiadomo, trzeba wpisać ten numer rachunku technicznego.
Tytuł wpłaty można wpisać cokolwiek ale powiedzcie Drodzy Państwo co należy wpisać w rubrykę "Nazwa odbiorcy" w przypadku wpłaty na poczcie, w innym banku, przelewie internetowym?

W sumie te dane co się podaje przy kupnie karty to są tylko do wiadomości banku i nie są udostępniane dla osób trzecich, tak więc karta nie ma żadnych danych.
Osoba co chcę nam przelać jakieś środki powinna wpisać w rubryce "Nazwa odbiorcy" Nazwę banku, nasze prawdziwe dane, czy może mogą być jakieś wymyślone? (w przypadku gdybym nie chciała podawać swoich danych osobowych osobie wpłacającej - sprawy rodzinne, sprawy prywatne itp.)
Proszę, jak posiadacie taką kartę prepaid napiszcie co i jak.
Pozdrawiam
Messy
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Sty 2013, 14:46




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości