• Ogłoszenie:

Mythos online

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Mythos online

Postprzez koszters 01 Maj 2011, 19:59

reklama
Hej, jakiś czas temu wystartowała gra Mythos w polskiej wersji językowej. Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś mmo, hmm może to coś dla mnie ?
Co myślicie o tej grze, może już ktoś pogrywał, zamierzacie zagrać ?
Co myślicie o stworzeniu gildii i wspólnej grze ?

Strona gry http://www.mythos-europe.com/pl/index.html

Kilka screenów http://www.mythos-europe.com/pl/gallery,list1,1,screenshots.html

Waga instalki 1 gb.
Podpis niezgodny z regulaminem. Mike
koszters
~user
 
Posty: 160
Dołączenie: 06 Mar 2010, 11:22
Pochwały: 1



Mythos online

Postprzez Kapucino 02 Maj 2011, 12:07

Nie spodziewaj się cudów, gra do BÓLU monotonna, Nie wspomnę już o tym, że exp nabijamy głownie na questach, co w przypadku hack and slasha jest totalnym absurdem. Producent gry robi graczy w balona na każdym kroku. Co do rozgrywki jeszcze, to ciągle ten sam schemat, questy dzielą się na:
-idz porozmawiaj i wróć
-idź zabij i wróć
-idź zbierz itemki i wróć
Bossowie to też jeden wielki śmiech na sali, może później są trudniejsi, ja do ok 20 lvl sam biłem wszystko jak leci. Gra jest totalnym klonem diablo w oprawie torchlighta. nawet po chamsku skopiowali kostę horadrimów. Jednak za sam ich stosunek do gracza i kłamstwa nie chcę mieć z nimi do czynienia. jest tyle lepszych gier. Przykład? obiecali, że item shop nie będzie dawał przewagi graczom płacącym, jedynie nieznacznie ułatwiał im to, co my też możemy sami zrobić. A tu proszę. zresetowanie statów w sklepie od 1 dnia, i jest to jedyny sposób na ich ponowne rozdanie. No brawo panowie, bo przecież totalny rebuild postaci to żadne ułatwienie... Słyszałem też, że z bonusami z wersji pudełkowej jedna wielka ściema, mieli dać 3 zakładki dodatkowe w plecaku, dali jedną... o bonus expie na kilka dni który zredukowali do 2 godzin nie wspomnę.

Jeśli chcesz popykać max tydzień, to można spróbować, na dłużej stanowczo odradzam.
Awatar użytkownika
Kapucino
~user
 
Posty: 330
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 18:29
Pochwały: 12



Mythos online

Postprzez koszters 02 Maj 2011, 12:58

Ok, rozumiem dzięki za wypowiedź, pobiorę sprawdzę i pewnie usunę.

Może znacie jakieś ciekawe pozycje z gier mmo, jedyna gra która mnie na prawdę wciągneła to sun online, obecnie webzen szykuje 2 nowe gry, trzeba jeszcze troche poczekac, moze akurat bedzie cos ciekawego.
Podpis niezgodny z regulaminem. Mike
koszters
~user
 
Posty: 160
Dołączenie: 06 Mar 2010, 11:22
Pochwały: 1




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości