• Ogłoszenie:

jak zmienić grę java aby działała prawidłowo na komórce

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

jak zmienić grę java aby działała prawidłowo na komórce

Postprzez SevenMaster 14 Cze 2008, 23:04

reklama
Witajcie.
Na komputerze wypakowałem grę JAVA w formacie .jar i podmieniłem parę plików graficznych. Następnie spakowałem to za pomocą IZArc. Niestety gra nie chce się zainstalować na komórce.
Wiecie co źle robię?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
SevenMaster
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 03 Lis 2007, 14:41



Postprzez t0d 14 Cze 2008, 23:14

czy te grafiki są w takich samych rozmiarach (rozdzielczości)? w takim samym rodzaju pliku graficznego (gif/jpb/bmp)? takiej samej kompresji (jeśli w ogóle)?

poza tym, niektóre gry mogą przecież mieć zapisany rozmiar plików z których korzystają - tak by nie możnabyło ich podmienić (by nie oszukiwać np)
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez SevenMaster 14 Cze 2008, 23:45

Spróbuje dać te same rozdzielczości ^^ Może to coś pomoże.

[ Dodano: Dzisiaj o 23:13 ]
Nie działa. A może wiesz jaką sekwencję w którymś pliku podmienić aby działała gra?
SevenMaster
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 03 Lis 2007, 14:41



Postprzez t0d 15 Cze 2008, 00:52

a źródła tej gry / tego programu masz? a kompilator java masz? to nie jest takie proste, że sobie w notatniku otwierasz :P
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Re: jak zmienić grę java aby działała prawidłowo na komórce

Postprzez spudi3 04 Kwi 2009, 18:50

Też tak próbowałem z Need for Speed ProStreet na se k550i i jak wypakowałem to do zdjęcia z napisem EA dodałem napis w paincie mods by spudi zapisałem i spakowałem gre przez Total Commander na jar. i wgrałem na telefon jak byłem w INNE (folder w moim telefonie w którym są gry skopiowane z pc) i wgrywałem to pisało że operacja niepowiodła się a wiec sprubuj przez total Commander lub przez 7-zip. może tobie się uda :)
spudi3
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Kwi 2009, 18:34




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości