• Ogłoszenie:

se w810i

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

se w810i

Postprzez raiylo 21 Gru 2007, 14:56

reklama
Witam,
ze wzgledu na to, ze zakupilen nowy telefon mam kilka pytan odnosnie jego funkcjonowania i ustawien.

1. Kolega wysyla mi wiadomosc, dokladniej jakis obrazek, moj se w810i po kliknieciu na wiadomosc wyswietla monit "downloading message" co jest dla mnie zrozumiale tyle ze po chwili wywala "download failed, comunication error, try again later"... mam cos zle skonfigurowane ? jak to zmienic ?

2. Gdy nieznajomy puszcza mi dzyne to ja nie moge zapisac jego numeru ? dlaczego ? gdzie to zmienic ?

3. Czy przesylanie roznych bajerow na telefon jest mozliwe tylko za posrednictwem kabla (pc<->gsm) ?
Awatar użytkownika
raiylo
 
Posty: 436
Dołączenie: 11 Sie 2007, 14:37
Pochwały: 38



Postprzez bobza 21 Gru 2007, 15:54

jaki napisał(a):1. Kolega wysyla mi wiadomosc, dokladniej jakis obrazek, moj se w810i po kliknieciu na wiadomosc wyswietla monit "downloading message" co jest dla mnie zrozumiale tyle ze po chwili wywala "download failed, comunication error, try again later"... mam cos zle skonfigurowane ? jak to zmienic ?

wiadomości>> ustawienia >> Wiad. Orazk.
tam trzeba skonfigurować Aut, pobieranie i Profil MMS

2. Gdy nieznajomy puszcza mi dzyne to ja nie moge zapisac jego numeru ? dlaczego ? gdzie to zmienic ?

jak masz nieodebrany numer to dajesz:
więcej>>> zapisz numer>> nowy kontakt>>nazwa wpisujesz>> zapisz
jaki napisał(a):3. Czy przesylanie roznych bajerow na telefon jest mozliwe tylko za posrednictwem kabla (pc<->gsm) ?

ma bluetooth i podczerwień wiec można tego użyć

Nemo surdior est quam is qui non audiet
Awatar użytkownika
bobza
~user
 
Posty: 1375
Dołączenie: 04 Sty 2006, 15:14
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 107



Postprzez raiylo 21 Gru 2007, 16:02

bobza napisał(a):Cytat:
2. Gdy nieznajomy puszcza mi dzyne to ja nie moge zapisac jego numeru ? dlaczego ? gdzie to zmienic ?


jak masz nieodebrany numer to dajesz:
więcej>>> zapisz numer>> nowy kontakt>>nazwa wpisujesz>> zapisz


a jak mam dostepne tylko "usun" i "usun wszystko" ?

[ Dodano: Dzisiaj o 15:05 ]
jaki napisał(a):
bobza napisał(a):Cytat:
2. Gdy nieznajomy puszcza mi dzyne to ja nie moge zapisac jego numeru ? dlaczego ? gdzie to zmienic ?


jak masz nieodebrany numer to dajesz:
więcej>>> zapisz numer>> nowy kontakt>>nazwa wpisujesz>> zapisz


a jak mam dostepne tylko "usun" i "usun wszystko" ?


jak mam telefon w ORANGE to co dokladnie tam wpisywac ?
Awatar użytkownika
raiylo
 
Posty: 436
Dołączenie: 11 Sie 2007, 14:37
Pochwały: 38



Postprzez bobza 21 Gru 2007, 16:19

jaki napisał(a):jak mam telefon w ORANGE to co dokladnie tam wpisywac ?

http://ustaw.orange.pl/

a jak mam dostepne tylko "usun" i "usun wszystko" ?

niestety pierwszy raz coś takiego "widzę"

Nemo surdior est quam is qui non audiet
Awatar użytkownika
bobza
~user
 
Posty: 1375
Dołączenie: 04 Sty 2006, 15:14
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 107



Postprzez kajtekjr 21 Gru 2007, 17:29

jaki napisał(a):2. Gdy nieznajomy puszcza mi dzyne to ja nie moge zapisac jego numeru ? dlaczego ? gdzie to zmienic ?

To moze byc wina karty sim :? Ciotka miała karte sim na ktorej widniał jeszcze napis iDEA (zreszta sam mam jeszcze taka :mrgreen: ) i SE K800i nie zapisywał wogole połaczen przychodzacych.. ;) Po zmianie karty sim (trzeba zapłacic ok 10 zł) problemu nie ma ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Postprzez raiylo 21 Gru 2007, 17:55

kajtekjr to nie wina karty :) u kumpla na takim samym telefonie wszystko smiga elegancko. Poprostu mam cos w ustawieniach pokickane i problem w tym ze nie wiem gdzie dokladnie...
Awatar użytkownika
raiylo
 
Posty: 436
Dołączenie: 11 Sie 2007, 14:37
Pochwały: 38



Postprzez kajtekjr 21 Gru 2007, 19:14

jaki napisał(a):u kumpla na takim samym telefonie wszystko smiga elegancko. Poprostu mam cos w ustawieniach pokickane i problem w tym ze nie wiem gdzie dokladnie...

No i co z tego ? On ma swoja karte sim i swoj telefon wiec na jakiej podstawie wykluczasz karte sim ? Najlepiej jak włozysz inna karte sim (najlepiej juz 3G) do swojego telefonu i napiszesz czy wystepuja te same objawy ? :roll:
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Postprzez raiylo 21 Gru 2007, 19:22

kajtekjr napisał(a):
jaki napisał(a):u kumpla na takim samym telefonie wszystko smiga elegancko. Poprostu mam cos w ustawieniach pokickane i problem w tym ze nie wiem gdzie dokladnie...

No i co z tego ? On ma swoja karte sim i swoj telefon wiec na jakiej podstawie wykluczasz karte sim ? Najlepiej jak włozysz inna karte sim (najlepiej juz 3G) do swojego telefonu i napiszesz czy wystepuja te same objawy ? :roll:


Heh.. no nie az takim talentem w tej dziedzinie nie jestem. Sprawdzalem u niego na telefonie z moja karta SIM. :) problem sie rozwiazal gdy usunalem poprzednie ustawienia telefonu i skonfigurowalem wszystko od podstaw...

Teraz cos z innej beczki, jak skonfigurowac sluchawki bluetooth do pracy z telefonem komorkowym ?

[ Dodano: Dzisiaj o 14:26 ]
Da sie w aparacie zrobic zblizenie ? Jak ?

Jak wlaczyc radio bo przy probie wejscia w zakladke "Radio" wywala mi -> "please insert the handsfrre,the cord works as the radio antena" ?
Awatar użytkownika
raiylo
 
Posty: 436
Dołączenie: 11 Sie 2007, 14:37
Pochwały: 38




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości