• Ogłoszenie:

z telefonu bezpośrednio na www ?

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

z telefonu bezpośrednio na www ?

Postprzez SaTeJa 11 Kwi 2007, 23:33

reklama
Witam, od dawna męcze się w swoim telefonie z MMS i GPRS .
Telefon jaki mam : SE k750i w plusie.
Ściągałem konfiguracje ze strony plusa .. nadal nie działa.
Zaniosłem telefon do salonu ... mówili, że nie potrafią wytłumaczyć dlaczego nadal nie działa ..
Kazali dzwonić do operatora niech on coś wymyśli ...
Jak powiedzieli tak zrobiłem .... operator również wzruszył ramionami ..
Niby coś odblokowywał .. ale jak nie działało tak nadal nie działa.
Koleżanka, chce wysłac mi zdjęcie .. lecz też wojuje ze swoim aby podłączyć go do kompa. Zaczałem się zastanawiać czy istnieje taka możliwość, żeby wysłać to zdjęcie z telefonu bezpośrednio na jakąś stronkę www ?
Technika idzie tak naprzód, że niewiem czy wymyślili już cos takiego ;p
I głowne założenie tego pomysłu dawałoby mi możliwość odnalezienia tego zdjęcią pod adresem jakiegoś serwisu/ jakiejś www :P
Troszkę się rozpisałem :P
I oczywiscie jakby ktoś miał pomysł jak skonfigurować fonik byłoby miło :P
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SaTeJa
~user
 
Posty: 908
Dołączenie: 04 Gru 2005, 16:11
Miejscowość: [TAM GDZIE TRWA IMPREZA]
Pochwały: 24



Postprzez JarekMk 12 Kwi 2007, 08:05

Niech wyśle na maila :P Sms-mail z telefonu :P
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez Fireworkss 12 Kwi 2007, 09:57

Niech kolezanka poprostu wysle ci tego MMS'a z zdjeciem na twoj nr. tel. a poniewaz nie mazsz aktywnej czy tez zle skonfigurowanej uslugi MMS to na tel. powinien dojsc sms z adresem internetowym i instrukcja jak tego MMS'a zobaczyc normalnie z pod przegladarki komputerowej.

Ewetualnie niech wysle MMS'a ale nie pod twoj nr. tel. tylko na adres e-mail'owy i dbiezesz go z swojej poczty.

A co do samej konfiguracji to nie dzialaj w salonie ani w obsludze PLUS'a bo oni g... wiedza tylko wes aparat i idz z nim do jakiego kolwiek servisu SE.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez RufuS* 12 Kwi 2007, 15:58

SaTeJa napisał(a):jakby ktoś miał pomysł jak skonfigurować fonik



Pytanie czy uzywasz domyslnj przegladarki w fonie, czy Opery Mini. Jesli Opery to tak..
Ja tez wieeeele sie nameczylem by skonfigurowac GPRS. Heh... no i rozwiazanie problemu bylo banalne... Wszystko skonfigurowane mialem dobrze tylko w opcjach Opery musialem zmienic typ polaczenia z Socet na HTTP i wszystko smiga. To taka drobna sugestia... a nuż pomoże :)
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Postprzez Pierozek 12 Kwi 2007, 16:06

>> konfigurator mms >> http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_1_3&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242
Pierozek
~user
 
Posty: 29
Dołączenie: 17 Maj 2006, 11:44



Postprzez kom123 12 Kwi 2007, 17:58

jest taka możliwość, żeby wysłać MMs'a na stronę www. tu masz linki http://www.mms2www.net/ lub http://www.fotosik.pl/mms.php niestety ta usługa jest płatna :(
Tylko przed Bogiem padniemy na kolana
Awatar użytkownika
kom123
~user
 
Posty: 1117
Dołączenie: 11 Sty 2006, 16:51
Miejscowość: za***** zwane miastem
Pochwały: 16




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości