• Ogłoszenie:

se k300i. co mi da uaktualnienie oprogramowania?

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

SE k300i. Co mi da uaktualnienie oprogramowania?

Postprzez Zbyszek_ch 26 Wrz 2006, 12:27

reklama
Mam ten telefon kilka dni i bardziej z ciekawości niż z potrzeby chciałbym wgrać nowy soft. Ściągnąłem go sobie ze strony SE, mam go na pulpicie, ale zanim go zainstaluję chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto już to zrobił.
Pytanie:
1. Czy warto to robić (jakie są zmiany na lepsze względem starego softu)?
2. Co wart jest kabel połączeniowy nieoryginalny (w sklepie z akcesoriami tel. gdy zapytałem o ten kabelek, facet skrzywił się, machnął ręką i powiedział, że on tego nie sprowadza bo podobno są bardzo zawodne) prawda to czy nie?
Zbyszek_ch
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 30 Lis 2004, 17:30



Postprzez Thunderas 26 Wrz 2006, 12:40

Co do 1 to do softu powinien byc opis co wnosi nowego i zastanów sie czy warto i jest potrzeba.Soft w tel to nie windows,ze trzeba go co ichwile instalować :lol:
kabel musi byc inny nie taki zwykły do przesyłania plików tylko serwisowy.
jaśli nie masz pewności co do kabla to lepiej nie bierz skoro facet nie cche udzielic informacji
Wiecej info znajdziesz na forum:
http://www.my-sonyericsson.pl/
Aktualnie strona jest przenoszona ale działa.
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141



Postprzez keks_ik 26 Wrz 2006, 13:57

Zbyszek_ch napisał(a):Mam ten telefon kilka dni i bardziej z ciekawości niż z potrzeby chciałbym wgrać nowy soft.

"Ciekawość zabiła kota”, szczególnie skoro ten telefon jest nowy to chyba nie chciałbyś go zepsuć od razu :> ? Wgrywanie softu bez potrzeby dla swojej ciekawości jest co najmniej głupie...

Thunderas napisał(a):Co do 1 to do softu powinien byc opis co wnosi nowego i zastanów sie czy warto i jest potrzeba.Soft w tel to nie windows,ze trzeba go co ichwile instalować Laughing

bardziej można to porównać do up-date Biosa ;) - nie robi się go jeśli nie potrzeba, a jak robi to trzeba umieć i mieć trochę szczęścia
Intel core 2 duo e6300 1.86
Asus p5b i965
Ram ddr2 2x1Gb kingston
GeForce GTS 250 Palit 1GB E-GreenEdition
WD WD2500KS 250 GB + 1 dysk 70 GB + nagrywarka DVD
Modecom Carbon MC530 530W ATX
Awatar użytkownika
keks_ik
~user
 
Posty: 1445
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 14:22
Miejscowość: Kraina dobrej muzyki|Katowice
Pochwały: 108



Postprzez Jeffro 26 Wrz 2006, 14:00

Thunderas napisał(a):kabel musi byc inny nie taki zwykły do przesyłania plików tylko serwisowy.

Racja, zwykłym nic nie zrobisz.
"Człowiek uczy się całe życie...i głupi umiera..."
Awatar użytkownika
Jeffro
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 18:04
Miejscowość: Kruszwica
Pochwały: 13



Postprzez oklahoma 28 Wrz 2006, 10:21

Zbyszek_ch napisał(a):bardziej z ciekawości niż z potrzeby chciałbym wgrać nowy soft


Ja ci powiem że też z ciekawości wgrałem nowy soft ale przerobiony i po wgraniu tego softa moge teraz ustawić sobie dźwięki mp3 jako sygnał sms-a (ogólnie moge ingerować we wszystkie dźwięki w telefonie) i doszła też opcja wysyłania gier przez podczerwień :)

No ale decyzja należy do ciebie :P
kabel musi byc inny nie taki zwykły do przesyłania plików tylko serwisowy.

To jest prawda :mrgreen: najwygodniej to mieć dwa kabelki bo jakbyś przerobił zwykły na serwisowy to już do telefonu nic nie wgrasz z kompa :o
Ostatnio edytowany przez oklahoma , Dzisiaj o 10:22:27, edytowano w sumie 100 razy
Image
Awatar użytkownika
oklahoma
~user
 
Posty: 671
Dołączenie: 06 Lis 2005, 15:18
Miejscowość: Sztum
Pochwały: 43



Postprzez Tafen84 01 Gru 2006, 01:29

Ja mialem wgrywany nowe oprogramowanie ok 3 miesiecy temu i jest znacznie lepsze.Po pierwsze w trybie wyciszonym nie ma tego beznadziejn ego dzieku migawki aparatu oraz sie nie przycina lub nie ma dziwnych komunikatow typy "wloz karte sim".Jak dla mnie warto wgrac nowe oprogramowanie.
Tafen84
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 30 Lis 2006, 15:59



Postprzez ochonski 02 Gru 2006, 00:43

Jezeli niemasz pojecia o flesingu to radze ci sie za to niebrac ,zanies do serwisu zaplacisz do 50zl,po rozladaj sie w miescie u siebie bo ceny moga sie roznic :wink: gdy sam uwalisz soft to bedziesz dopiero jeczal a koszty naprawy moga wzrosnac
ochonski
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 21 Paź 2006, 19:51




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości