• Ogłoszenie:

Kilka pytan w sprawie galaxy ace

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Kilka pytan w sprawie galaxy ace

Postprzez DiBo 20 Sty 2012, 20:46

reklama
Mam kilka pytan.

1. Mam nowy telefon. Bateria musze ladowac codziennie. Nie uzywam go mega duzo. Kilka smsow, moze z 2-4 odebrane/wykowane polaczenia - krotkie, a mimo to musze codziennie ładowac. To normalny w tym modelu ?

2. Wchodze w manadzer zadan, a tam 3/4 pamieci uzywane pomimo, ze zamkne wszystkie aplikacje. Nastepnie wylacze wszystkie aplikacje, a po 5 minutach i tak mam wlaczonych 14 aplikacji. Mozna gdzies zobaczyc co to jest wlaczone ?

3. ikonka 3g i strzałka gora i doł. Tzn ze internet jest wlaczony ? Mozna to jakos wylaczyc ?

4. Jezeli gram w gry i wyswietlaja sie reklamy, to znaczy ze laczy sie z internetem i bezsensu zjada mi pakiet danych ?

To narazie tyle. Jezeli cos mi sie przypomni to napisze :))
Awatar użytkownika
DiBo
~user
 
Posty: 454
Dołączenie: 08 Gru 2005, 17:33
Miejscowość: Poznań



Kilka pytan w sprawie galaxy ace

Postprzez (Teus) 20 Sty 2012, 21:08

DiBo napisał(a):1. Mam nowy telefon. Bateria musze ladowac codziennie. Nie uzywam go mega duzo. Kilka smsow, moze z 2-4 odebrane/wykowane polaczenia - krotkie, a mimo to musze codziennie ładowac. To normalny w tym modelu ?

Normalne jak w każdym nowym telefonie.. po którymś ładowaniu, bateria bedzie trzymac dłużej niż teraz.
DiBo napisał(a):2. Wchodze w manadzer zadan, a tam 3/4 pamieci uzywane pomimo, ze zamkne wszystkie aplikacje. Nastepnie wylacze wszystkie aplikacje, a po 5 minutach i tak mam wlaczonych 14 aplikacji. Mozna gdzies zobaczyc co to jest wlaczone ?

To pewnie smieci typu facebook, google search czy cos w tym stylu, tu ci pomoże task manager/ task killer.
DiBo napisał(a):3. ikonka 3g i strzałka gora i doł. Tzn ze internet jest wlaczony ? Mozna to jakos wylaczyc ?

To znaczy że jestes w zasięgu 3G ( mogę się mylić) poszukaj w opcjach na 99% da się to ukryć.
DiBo napisał(a):4. Jezeli gram w gry i wyswietlaja sie reklamy, to znaczy ze laczy sie z internetem i bezsensu zjada mi pakiet danych ?

Zapewne tak, widocznie sciagles jakies "free gierki" z android market, które zarabiaja na siebie reklamami, wyłącz pakiet danych w ustawieniach i spróbuj włączyc bez " pakietu", jak nie no to wiadomo co zrobić, coś co jest mocno zabronione.. domysl się ( nie namawiam do zlego, jednak jest taka opcja, z której nie warto korzystac, lepiej wydac te kilka zlotych na full wersje gry)
PS. Nie posiadam telefonu z androidem, ale sporo wiem o tym OS, jeśli jednak się mylę w któryms zdaniu, to proszę o wyrozumialosc :)
| ACER ASPIRE 5740G-334G25Mn | Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz | 4096 Ram DDR3 | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 1GB DDR3@Biosmodded 700mhz/1050mhz. 1.05V, DirectX 11, Shader 5.0, Avivo | Hitachi 250 GB SATA II | Windows 7 Ultimate 64 PL |
Eset Smart Security 5|
Awatar użytkownika
(Teus)
~user
 
Posty: 1380
Dołączenie: 04 Wrz 2010, 09:46
Miejscowość: Tuntschendorf
Pochwały: 67



Kilka pytan w sprawie galaxy ace

Postprzez DiBo 21 Sty 2012, 12:14

(Teus) napisał(a):To pewnie smieci typu facebook, google search czy cos w tym stylu, tu ci pomoże task manager/ task killer.
Jest wszystko powylaczane w menadżerze zadan, a mimo to jest ponad 10 aplikacji wlaczonych
(Teus) napisał(a):To znaczy że jestes w zasięgu 3G ( mogę się mylić) poszukaj w opcjach na 99% da się to ukryć.
Nie chodzi o ukrycie, tylko o to czy pobierana jakies dane zbedne ?
(Teus) napisał(a):wyłącz pakiet danych w ustawieniach
gdzie co jak ? Ale wtedy bede mial mozliwosc korzystania z np. facebook'a ? Jakiego programu nalezy uzyc zeby wrzucic gry z poza Android Marketu ?
Awatar użytkownika
DiBo
~user
 
Posty: 454
Dołączenie: 08 Gru 2005, 17:33
Miejscowość: Poznań



Kilka pytan w sprawie galaxy ace

Postprzez Lukesh 21 Sty 2012, 12:39

DiBo napisał(a): (Teus) napisał(a):wyłącz pakiet danych w ustawieniach

gdzie co jak ?

Zainstaluj APNdroid Pro. Jednym kliknieciem na widget aktywujesz/deaktywujesz przesylanie danych pakietowych.
DiBo napisał(a):Jakiego programu nalezy uzyc zeby wrzucic gry z poza Android Marketu ?

Np za pomoca Astro File Manager
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości