• Ogłoszenie:

Htc radar - opinie

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Htc radar - opinie

Postprzez pawelee 15 Gru 2011, 21:06

reklama
hej

chce kupic mojej kobitce nowy telefon i teoretycznie padło na HTC Radar. tu dla pogladu macie linka z dobrym opisem http://www.komputronik.pl/product/134565/Telefony_i_GPS/Telefony_i_Smartphone/HTC_Radar.html . Ostatnio mi pokazała ze sie jej podoba. co powiecie? funkcjonalna zabawka? jak z bateria?
pawelee
~user
 
Posty: 83
Dołączenie: 17 Lis 2011, 10:37
Pochwały: 2



Htc radar

Postprzez Talon 29 Gru 2011, 10:54

Jak już HTC i podobny do "radara" z komputronika to sprawdź sobie lepiej model Incredible S, różnica w cenie w zasadzie żadna, a "S-ka" ma trochę lepsze podzespoły i większy wyświetlacz. IMHO fajniejszy wybór niż "radar"
Talon
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 26 Paź 2011, 11:42



Htc radar

Postprzez floyd5 29 Gru 2011, 12:33

To zależy - Incredible S działa na Androidzie 2.3 Gingerbread (i nie wiadomo czy będzie aktualizacja do najnowszego Ice Cream Sandwich), a Radar działa pod kontrolą Windows Phone 7. Mimo, że jak dla mnie Android jest lepszym wyborem - to dla kobiety (zakładam, że niezbyt obeznanej z najnowszymi technologiami) lepsze będzie coś z WP7. Na tym systemie wszystko działa szybko i bezproblemowo, co nie zawsze można powiedzieć o Androidzie, nie ma też problemu z aktualizacjami. Z drugiej strony Android daje dużo większe możliwości zaawansowanej modyfikacji systemu i interfejsu, oraz jako otwarty system można do niego doinstalować wiele fajnych funkcji. Jeżeli telefon będzie wykorzystywany głównie do rozmów, smsów, jako aparat i odtwarzacz mp3, czasem do internetu to Radar IMO jest dobrym wyborem.
PS piszę Ci to szczęśliwy posiadacz Samsunga Galaxy SII czyli telefonu na Androidzie.
pawelee napisał(a):co powiecie?

Całkiem fajny telefon tu masz fajną recenzję
pawelee napisał(a):jak z bateria?

Zależnie od używania przy normalnym użytkowaniu wytrzyma 3-4dni.
Awatar użytkownika
floyd5
~user
 
Posty: 1022
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 19:41
Miejscowość: Radom/Łódź
Pochwały: 82



Htc radar - opinie

Postprzez Talon 30 Gru 2011, 12:47

floyd5 --> fakt faktem, system inny, o tym nie pomyślałem. Teraz doczytałem w Komputroniku, że to Windows Mobile 7.5 Mango, jak dla kobiety, której dodatkowe aplikacje nie będą specjalnie potrzebne to możesz brać i tyle, będzie zadowolona. Co prawda ja też zdecydowanie wolę Androida, ale kwestia aktualizacji też ważna rzecz, a jest to w niektórych modelach i u niektórych producentów niestety problem.
PS. Na benchmarku możesz pełny test Radara poczytać sobie:
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/HTC_Radar_-_test,_cena_i_opinie-4170.html
Talon
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 26 Paź 2011, 11:42




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości