• Ogłoszenie:

Nokia bh-103 - opinie

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Nokia bh-103 - opinie

Postprzez MichuPower 06 Sie 2011, 19:25

reklama
Siema.

Słucham słuchawek do telefonu. Kwota: max. 50zł. Nie wymagam dużo. Miałem do tej pory NOKIA WH205 i w zupełności mi wystarczały. Zgubiłem je niestety.
Kupiłbym je jeszcze raz, bo byłem z nich zadowolony, ale zaciekawiły mnie słuchawki bluetooth. Dokładnie te:
NOKIA BH-103
Miał ktoś kiedyś z tym styczność? Jak się sprawuje? Można oczekiwać, że za tą cenę będzie to coś porządnego?
Telefon - Nokia E51.
MichuPower = MaxPower
Awatar użytkownika
MichuPower
~user
 
Posty: 1903
Dołączenie: 02 Wrz 2008, 19:51
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 203



Nokia bh-103 - opinie

Postprzez sieman0 07 Sie 2011, 09:33

Ja miałem styczność z takim zestawem słuchawkowym tyle co testowałem jakość dźwięku i wykonania - ile trzyma bateryjka tego nie wiem. Co do jakości dźwięku to jest bardzo dobra (ekstra podbicie basów) lecz słuchawki mają pewien defekt tzw."Stetoskop" ten feler posiadają praktycznie wszystkie słuchawki dokanałowe, chodzi mi dokładnie o to że, każde machnięcie kablem przez Ciebie lub wiatr itp. jest bardzo mocno słyszalne ale jeżeli używasz zestawu w łagodnych warunkach to świetnie wygłusza otoczenie.

Co do ceny/jakości --- szczerze polecam :).

Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę
HTC One (M7) Black 32GB, Original Android 4.4.3 @ Sense 6.0.
Image
Awatar użytkownika
sieman0
~user
 
Posty: 589
Dołączenie: 05 Maj 2009, 12:12
Miejscowość: Siemiatycze
Pochwały: 104



Nokia bh-103 - opinie

Postprzez MichuPower 10 Sie 2011, 12:28

Kupiłem BH-103. Dzisiaj przyszyły i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony :) Sprzęt bardzo łatwy w konfiguracji/połączeniu, leciutki (tym bardziej ja odczuwam różnicę - wcześniej słuchawki 3,5mm z przejściówką na 2,5...) i bardzo wygodny.
Jakość muzyki bardzo dobra, nawet z paru metrów. Za tą cenę mogę powiedzieć, że udany zakup.
MichuPower = MaxPower
Awatar użytkownika
MichuPower
~user
 
Posty: 1903
Dołączenie: 02 Wrz 2008, 19:51
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 203




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości