• Ogłoszenie:

Kupno nowego telefonu.

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Kupno nowego telefonu.

Postprzez Aselfer 20 Mar 2011, 11:21

reklama
Witajcie!
Kończy mi się umowa więc czas wziąć nowy telefon ;].
Wymagania : wifi
dotykowy (pojemnościowy najlepiej)
w miarę dobry aparat
odtwarzacz mp3
klawiatura qwerty (nie koniecznie, ale fajnie by było).
A no i fajnie by było gdyby dało się wgrać nowy system do niego, jakiś android czy windows mobile ;](nie znam się na tym, ale wydaje mi się że nie do każdego można ?). Jak narazie znalazłem sobie Samsung S5330 Wave 2 Pro. Co o nim sądzicie ? Może jakieś inne propozycje?
telefon będize brany w plusie dla firm, na abonament. mogę do niego dopłacić około 100zł.
Czekam na propozycje, z góry dzięki ;].
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Michał22 20 Mar 2011, 11:48

w tym samsungu masz system Bada. z tego co wiem nie da się wgrać na niego inny system. Co do Bady to jest to system do tanich komórek. Jest bardzo mało aplikacji na niego. Aparat też nie zachwyca. Ale ma on klawiature qwerty z dotykowym ekranem co w tej cenie jest mało spotykane. Mówi się że ta komórka z tym systemem jest dla gadzeciaży.Fajnie wygląda dość szybko działa jak na ten procesor, ale to nie jest android windows czy symbian.

W tej cenie sam bym go wybrał bo już mi się znudziło działanie na symbianie (dużo zabawy, mnóstwo ustawień, ale do momentu jak się chce bo później męczy) a tych cenach z qwerty i dotykowym ekranem windowsa czy androida ciężko znaleźć.


P.S. na badzie jest chyba tylko jedna mapa na gps i to dość słaba więc jeśli chcesz mieć gps do samochodu to od razu odpuść sobie tą komórkę
Awatar użytkownika
Michał22
~user
 
Posty: 685
Dołączenie: 29 Paź 2005, 21:04
Miejscowość: Sopot
Pochwały: 10



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Aselfer 20 Mar 2011, 12:22

GPS mi jest kompletnie zbędny ;]
A jak wifi w tym telefonie? Jest dobre?
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Michał22 20 Mar 2011, 14:17

wifi ma już n. do przeglądania internetu jest ok, ściągać czy coś to nie mam pojęcia :lol:

jeżeli chcesz komórkę żeby fajnie wyglądała, miała qwerty, ekran dotykowy, do dzwonienia, sms-owania, chodzenia po internecie to myślę że będzie ok. Czytałem chyba w Chipie że bada ma najlepszy odtwarzacz muzyki. Jest aplikacja do ściągnięcia do oglądania filmów. Myślę że wszystkie podstawowe rzeczy ona ma. Jeżeli chcesz żeby Twoja komórka miała "wszystko" to sobie odpuść Bade, jeżeli jednak będziesz używał jej do tego co już wymieniłem to uważam że będziesz zadowolony
Awatar użytkownika
Michał22
~user
 
Posty: 685
Dołączenie: 29 Paź 2005, 21:04
Miejscowość: Sopot
Pochwały: 10



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Aselfer 20 Mar 2011, 14:22

Dzięki wielkie.
Będzie używana właśnie do : słuchania muzyki, przeglądania internetu, skoro jest aplikacja do ogląania filmów to może czasami sobie coś na niej obejrzę ;d no i aparat czasami będzie używany, ale bardzo rzadko.
jeszcze mam pytanie, ile smsów pomieści ten telefon ? w aktualnym mam limit 200 smsów odebranych i 200 wysłanych, co jest trochę uciążliwe, bo co chwilę muszę wszystkie kasować, nie wiesz jak w tym samsungu to wygląda?
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Michał22 20 Mar 2011, 14:28

szczerze średnio pamiętam, ale coś koło 1000 w sumie na wysłane i odebrane jest chyba w Badzie. dokładnie nie wiem

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Michał22
~user
 
Posty: 685
Dołączenie: 29 Paź 2005, 21:04
Miejscowość: Sopot
Pochwały: 10



Kupno nowego telefonu.

Postprzez Aselfer 20 Mar 2011, 14:43

Ok dzięki wielkie za pomoc ;] jutro kupię ten telefon ;d
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości