• Ogłoszenie:

Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 19 Lis 2010, 01:01

reklama
Heyah wprowadziła właśnie opcję darmowych rozmów i smsów w sieci. Żeby z niej skorzystać trzeba zwiększyć kwotę zobowiązania o 10zł, które później można wykorzystać na dowolny cel. Jak widać po prepaidach operatorzy zabrali się za zmiany w mixach - dbają przynajmniej o użytkowników, którzy podpisali umowy. A jak to wygląda u innych operatorów?
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 23 Lis 2010, 22:45

I w mixach trzeba robić rewolucje, nieważne czy w trakcie trwania umowy czy od nowego zobowiązania. U innych? Hm.. słyszałem ostatnio wiele o ofercie Ery Mix. W Miksera 25 rozmowy kształtują się na poziomie 39gr/min i tyle samo kosztuje rozmowa do UE na numery stacjonarne. Poza tym dużo telefonów i pakietów do wyboru. Interesujący jest na pewno blueconnect max, czyli internet bez ograniczeń za 9 złotych miesięcznie - tak samo jak w Tak Taku, pakiet smsów do wszystkich i pakiet rozmów z wybranymi numerami, gdzie za minutę rozmowy płaci się 2 gr! Tak więc operatorzy stawiają nas przed trudnymi decyzjami :)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 24 Lis 2010, 01:17

O proszę, czyli jeszcze jakiś operator ma tanio do UE, co prawda tylko na stacjonarne, ale zawsze;) Pakiet internetowy też korzystny, ale czy on przypadkiem nie jest na określony czas? Przydałoby się jeszcze coś żeby obniżyć rozmowy w sieci, taka opcja jak jest obecnie w Heyah pozwoli na znaczną obniżkę kosztów ogółem, zwłaszcza jeśli ktoś ma dużo znajomych w sieci.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 24 Lis 2010, 02:56

Pakiet internetowy blueconnect jest na miesiąc, to samo jest w Tak-Taku, ale dobrze, że pojawia się nie tylko tam. Do obniżania rozmów w sieci jest wiele pakietów, m.in 'godzinka za grosze', gdzie płacisz jedynie za pierwsze 2 minuty rozmowy, 'wieczory i weekendy', gdzie można wykupić spory pakiet minut za 10, bądź 20 złotych. Albo też "przyjaciele", czyli 1, 2 lub 3 wybrane numery do których dzwoni się za darmo, a oprócz tego pakiet 100 smsów do wszystkich za 5 złotych, więc 5 groszy za smsa. O Heyah słyszałem, trzeba im przyznać, że zadbali o dobre samopoczucie klienta, bo nie można być z tego niezadowolonym ;)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez zypek84 25 Lis 2010, 13:47

satisfymysoul, czytałem o tym Erowym Mixie. Nie wiedziałem, że w mixach również są tak niskie stawki wyjściowe. 29 groszy do wszystkich to przecież bardzo dobra oferta, szczególnie, że dostaje się telefon w pakiecie. Moją uwagę zwrócił również pakiet internetowy. W poprzedniej wersji Mixa również był dostępny?
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 27 Lis 2010, 15:32

Jak widać ostatnio i mixach się coś ruszyło i wygląda na to, że stają się one coraz bardziej podobne do prepaidów jeśli o stawach za usługi mowa. W Heyah co prawda stawka wyjściowa wynosi 44 grosze, ale można ją w bardzo prosty sposób obniżyć, a w sieci rozmawiać i smsować całkiem za darmo. To krok w stronę nowych i starych użytkowników, nawet ci, którzy dawno temu podpisali umowy mogą teraz rozmawiać taniej.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 29 Lis 2010, 01:06

zypek84 - 29 groszy/min do wszystkich to najlepsza oferta na rynku Mixów. Takie same stawki są w prepaidzie u Ery i Heyah. Co do telefonów, to lista w Mixerze jest oszałamiająco długa i chwilę może zająć wybranie nowego telefonu. Jeśli chodzi o blueconnectMax to jest to nowość w Mixie, ale wielki plus za możliwość wyboru tej usługi, bowiem spora część telefonów z oferty aż się prosi o pakiety internetowe :)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 30 Lis 2010, 02:36

29 groszy za minutę jest całkiem ok i fakt, chyba żaden mix nie ma taniej, ale inni, tak jak np. Heyah, dają też szansę obniżania kosztów i to nie tylko nowym użytkownikom, więc widać, że zmiany w mixach ruszyły na dobre i oby tak dalej.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez zypek84 02 Gru 2010, 11:28

satisfymysoul tak też myślałem. Przecież pakiet internetowy jakoś od czerwca jest w Tak-taku, a wcześniej nic nie słyszałem o jego wprowadzaniu do Mixa. Jeśli oferta będzie rozwijana to mogą sporo zwojować, szczególnie, że oferty konkurencji tak ciekawie już nie wyglądają. Widziałem, że całkiem niezłego Mixa ma również Simplus, ale i tak jest słabszy od tego Erowego.
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 08 Gru 2010, 14:02

Era i Heyah zdecydowanie wiodą w ten chwili prym wśród prepaidów, bo nie dość, że mają najniższe stawki to jeszcze oferują wiele możliwości dodatkowego ich obniżenia. W Heyah pakiety obniżające koszty, w tym pakiet darmowych rozmów i oczywiście najtańsze rozmowy zagraniczne, w TT stawka 29 groszy i pozostałe pakiety. Póki co u pozostałych operatorów cisza.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 09 Gru 2010, 20:39

Hm, nie wiem co tam u innych mixów. O mixie Ery na liczbę doładowań jest głośno i jest dobrze rozreklamowany w miastach i w mediach. Reszta jakoś bez wyrazu, wygląda na to, że nie mają już siły przebicia. Pakiet internetowy w mixie to rzeczywiście nowość, ale dzięki temu i dzięki nieskończenie długiej liście telefonów do wyboru będą mieli nowych klientów. Ciekaw jestem jak to się rozwinie, generalnie mi jako posiadacza prepaidu spodobała się ta oferta ;)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez zypek84 10 Gru 2010, 12:42

Ja na razie przenosić się na Mixa nie zamierzam, aczkolwiek w przyszłym roku będzie to możliwe. Na pewno chcę zdobyć jakiś nowy telefon, bo moja stara, złomowata Nokia prosi się o zmianę ;-) Jeśli Wystrzałowy Mix jest na liczbę doładowań, to nie byłaby to umowa terminowa - to dla mnie spory plus. Mógłbym wcześniej ją zakończyć i otrzymać kolejny telefon.
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 10 Gru 2010, 14:16

Można i tak zrobić. Chociaż ja zastanawiam się też nad mixem Heyah. Przyglądając się bliżej te pakiety, które zaproponowała Heyah swoim klientom wyglądają naprawdę pomocnie. Wziąłbym sobie 300 smsów do wszystkich lub darmowe rozmowy i smsy w sieci, albo zmieniał je co jakiś czas wedle uznania, a pozostałe 40 złotych na pewno na spokojnie wystarczyłyby mi na miesiąc. Może po nowym roku operator dorzuci jeszcze jakichś nowych telefonów do wyboru to wtedy się mocno zastanowię.
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez hejsif 10 Gru 2010, 17:09

Trzeba przyznać, że Era po odświeżeniu Era Mix i taryfy Mixera mocno wybiła się do przodu. Widzieliście ceny połączeń międzynarodowych? Do UE można dzwonić od 29 groszy.
hejsif
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 21 Paź 2010, 17:59



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 11 Gru 2010, 13:19

29gr/min to świetna stawka, niestety tylko na stacjonarne. W Heyah w Mixie można dzwonić zarówno na numery stacjonarne i komórkowe za 44gr/min do UE, Stanów i Kanady ;-)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 14 Gru 2010, 00:07

Nie zapominajmy, że w mixie Heyah także obowiązuje podwójne doładowanie- więc można te stawki obniżyć jeszcze bardziej. Ostatni dzień na skorzystanie z niego to 19 grudnia, więc trzeba się pospieszyć.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez zypek84 14 Gru 2010, 12:19

hejsif napisał(a):Trzeba przyznać, że Era po odświeżeniu Era Mix i taryfy Mixera mocno wybiła się do przodu. Widzieliście ceny połączeń międzynarodowych? Do UE można dzwonić od 29 groszy.


Na stacjonarne, w przypadku połączeń na komórki cena to 1,94 zł za minute.
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 16 Gru 2010, 14:11

A w HeyahMix rozmowy międzynarodowe niezmiennie 44gr/min czy to na stacjonarne czy na komórki :-)
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez Amiga 16 Gru 2010, 18:45

W mixie obniżono nie tylko stawki- teraz doszła jeszcze obniżka cen telefonów: przy doładowaniu za 30zł Lg Bali można teraz kupić za 1zl, podobnie Nokię C3, a za Nokię 5230 trzeba teraz zapłacić 99 zł- są to znacznie niższe ceny niż przy podobnej wysokości doładowania w Playu i Plusie.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Mix- darmowe rozmowy i smsy w sieci

Postprzez satisfymysoul 18 Gru 2010, 16:21

W Heyah wszystko najtańsze jak widać :P Promocja z telefonami jeszcze przed świętami się chwali. Widzę na stronie Heyah, że 5230 również można mieć za 1 zł, lecz przy zobowiązaniu na 50 złotych. W sumie propozycja już prawie biznesowa, bo wydać tyle w Heyah w miesiąc nie jest łatwo :P
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Następna

Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości