• Ogłoszenie:

Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez satisfymysoul 29 Lis 2010, 01:32

reklama
Od 22 listopada do 19 grudnia, ale należy pamiętać, że są to cztery okresy (jeden właśnie się skończył). A aby dostać doładowanie trzeba spełnić dwa warunki, tj. najpierw obniżyć stan konta o 25 złotych, a następnie kwotą jaką chcielibyśmy, aby została dodana po nowym roku do naszego konta, zasilić kartę.
Okresy:

• 29. listopada - 5. grudnia,
• 6-12. grudnia,
• 13-19. grudnia.
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez zypek84 29 Lis 2010, 12:26

Wiem, widziałem na stronie, tu jest opis --> http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/doladuj_konto Ja na bank skorzystam. Na konto trafi ponad 300 zeta :d Najbardziej w tych promocjach podoba mi się fakt, że kasę z bonusu mogę wykorzystywać kiedy tylko mi się podoba i na co tylko chcę ;-)
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Amiga 30 Lis 2010, 02:29

Ja też, mimo tego, że i tak doładowuję za 30zł miesięcznie to takiej okazji nie można przepuścić. Bonus będzie jak znalazł w styczniu, po świątecznych i sylwestrowych szaleństwach. Trzeba jednak przyznać, że Heyah dba o to , by użytkownicy nie ponosili zbyt wysokich kosztów i akurat na święta obniżyła koszt nielimitowanych połączeń do 9,50zł za miesiąc.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez zypek84 02 Gru 2010, 11:22

Amiga - bonus pojawi się w styczniu, ale ja będę go wykorzystywał pewnie do czerwca. Zawsze tam mam ;-) Przy aktualnych cenach do wszystkich sieci, i pakietach, nie ma szans wykorzystać to szybciej. Trzeba być prawdziwym hardcorowcem ;-) Przez 6 miesięcy mam w Tak-taku 50 zł miesięcznie do wykorzystania.
Awatar użytkownika
zypek84
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 07 Sty 2009, 21:11
Pochwały: 2



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez hejsif 05 Gru 2010, 18:46

Promocja podwójnych doładowań trwa co prawda do 19 grudnia, jak napisałeś, ale kasa z podwójnych doładowań się nie przeterminuje.
hejsif
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 21 Paź 2010, 17:59



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Amiga 07 Gru 2010, 00:50

Podwójne może wystarczyć na parę ładnych miesięcy, zwłaszcza gdy ktoś wykupi jeszcze darmowe rozmowy i za połączenia w sieci na początku roku także nie będzie płacił nic. Dobra zapowiedź 2011;)
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez hejsif 08 Gru 2010, 19:39

Myślę, że mi spokojnie wystarczy na 3 miesiące rozmów. Tym bardziej, że za tę kasę spokojnie można wykupić pakiet internetowy i pakiet 1000 minut do Ery. Na nich głównie mi zależy i to one znacznie obniżają mi koszty połączeń w Tak Taku.
hejsif
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 21 Paź 2010, 17:59



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Amiga 09 Gru 2010, 01:06

To jest plus tych doładowań, że można je wykorzystać na dosłownie wszystko, więc jeśli ktoś wykupi sobie za tę kasę pakiety to może rozmawiać jeszcze taniej i jeszcze dłużej, ważne tylko, że ważność konta utrzymać.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez hejsif 09 Gru 2010, 15:03

Z utrzymaniem ważności konta w Tak Taku nie powinno być problemu, ponieważ okresy ważności sumują się przy każdym doładowaniu do roku. Poza tym nawet, jeśli zdarzy się, że połączenia wychodzące zostaną zablokowane, to nie dzieje się wielka tragedia, bo Tak Tak pomimo tego nie konfiskuje pieniędzy na koncie.
hejsif
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 21 Paź 2010, 17:59



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez satisfymysoul 09 Gru 2010, 20:25

W Heyah też sumują się okresy doładowań, więc jesteśmy w tej samej, świetnej sytuacji. ;) Też tak liczyłem i wyszło mi, że przy tym maksymalnym doładowaniu, do czerwca mam problem z zasileniami konta z głowy. To będzie rzeczywiście dobre wejście w 2011 rok :D Oby i na koncie w banku pieniądze zawsze się tak długo utrzymywały i prawie wszystko było za darmo i w najniższych cenach jak to się ma do stawek w Heyah :P Chociaż w Tak Taku też chyba nie narzekacie :D
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez hejsif 10 Gru 2010, 17:14

Tak Tak i Heyah jako jedyni na rynku sumują okresy ważności konta.
hejsif
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 21 Paź 2010, 17:59



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Amiga 12 Gru 2010, 14:28

Dzięki temu z kasy z podwójnego doładowania można korzystać nawet przez 12 miesięcy, bo właśnie tyle wynosi maksymalny okres ważności konta, a nie tak jak np. w Playu, gdzie użytkownicy dostają świąteczny bonus do wykorzystania przez zaledwie 30 dni.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez satisfymysoul 16 Gru 2010, 13:26

Gdybym miał tylko 30 dni na wykorzystanie bonusu byłbym chyba zły. Logicznym jest, że to co darmowe chciałoby się mieć jak najdłużej, dlatego dzięki sumowaniom doładowań w Heyah nie będę musiał się martwić o to, że pieniądze zaraz mi wyparują. Poza tym tylko w Heyah i TT środki z bonusu są traktowane jako środki z konta głównego.
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Amiga 16 Gru 2010, 18:37

No i jeszcze jedna różnica- w Heyah środki te można wykorzystać na wszystko, w tym także na internet, a w Playu z tego, co się orientuję tylko na połączenia i smsy.
Amiga
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 11 Cze 2009, 10:42



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez satisfymysoul 18 Gru 2010, 16:29

W Heyah można na wszystko. Chciałem ostatnio z tych bonusowych środków w Play wysłać dwa smsy na numery 7xxx, ale niestety moje żądanie zostało odrzucone, nie ma takiej możliwości. Heyah z Erą przeważają nad pozostałymi operatorami tym, że przy podwójnych doładowaniach wszystkie środki znajdują się na koncie głównym i można z nich korzystać bez ograniczeń, jak to bywa np. w Play.
satisfymysoul
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 21 Paź 2010, 22:12



Ukryte bonusy od operatorów sieci telefonii komórkowych

Postprzez Mike 19 Gru 2010, 12:18

Reklama ofert operatorów GSM.
To już kolejny temat o tym samym, w którym wypowiadają się te same osoby.
Jak to nazwać hmmm... 'forumowa akwizycja'?, a może po prostu SPAM?
Tak, czy inaczej EOT.
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Poprzednia

Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości