• Ogłoszenie:

Wymiana joysticka w nokii n73

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Wymiana joysticka w nokii n73

Postprzez qrminator 12 Lut 2010, 23:20

reklama
Witam,
mam problem z joystickiem w nokii n73.. gdy naciskam joystick raz, następuje w większości przypadków podwójne kliknięcie, co wkurza niesamowicie.
znalazłem coś takiego: http://www.allegro.pl/item917473363_plytka_klawiatury_tasma_nokia_n73_joystick_2gr.html
Bawił się ktoś z was w tego typu naprawy? Dałbym radę coś takiego sam w domu zamontować? Ewentualnie czy jest możliwość naprawy joysticka bez wymiany? Wiem, że mogę oddać do serwisu ale nie chcę płacić nie wiadomo ile za taką bzdurę.

Edit: wg mnie temat powinien zawierać słowa klucze ułatwiające wyszukanie przez ludzi którzy mają podobne problemy.. jeśli słowa "wymiana" (które nota bene pojawia się w treści posta) i "w nokii" (też pojawia się w treści posta) mają zdecydowanie pomóc w odnalezieniu tego tematu i diametralnie zmieniają sens toteż zmieniam tytuł. : )
Ostatnio edytowany przez qrminator, 12 Lut 2010, 23:32, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
qrminator
~user
 
Posty: 945
Dołączenie: 23 Cze 2005, 09:33
Pochwały: 38



Joystick n73

Postprzez Robert 12 Lut 2010, 23:35

qrminator napisał(a):Bawił się ktoś z was w tego typu naprawy? Dałbym radę coś takiego sam w domu zamontować? Ewentualnie czy jest możliwość naprawy joysticka bez wymiany? Wiem, że mogę oddać do serwisu ale nie chcę płacić nie wiadomo ile za taką bzdurę.


qrminator zmień nazwe tematu np na Źle działający joystick nokia n73.
sorry MaTi ,że odpisze

Qrmi - wystarczy ,że znajdziesz video na YT pod tytułem nokia n73 disassembly lub coś w ten deseń. I będziesz jechał wg tego filmu aż do płytki tej z joyem. Sama płytka może być przyklejona, należy wtedy czymś ją odlepić, radze to zrobić delikatnie :wink:
. Potem zakładasz nową płytkę (powinny być wypustki na obudowie i dziurki w płytce) podłączasz 1 konekor, układasz wszystko tak jak wcześniej, składasz i Voila.


EDIT:
http://www.youtube.com/watch?v=40zbWmbCQuA
tu dobry filmik
przy zdejmowaniu frontu uważaj na wyświetlacz.

Edit:
jakby były jakieś problemy - pisz.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości