• Ogłoszenie:

Telefon za 1 zł w promocji

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Telefon za 1 zł w promocji

Postprzez sajana 19 Maj 2009, 14:51

reklama
Chcę kupić telefon na kartę , nie wiem jakiego wybrać operatora jest tyle ofert / szok / :( . Może ktoś mi pomoże? :oops:
Interesuje mnie tani taki za 1 zł. w promocji , lub zakup zestawu startowego . Nie mam wymagań:
rozmawiam mało, tak samo sms (rodzina posiada w plusie- ale słyszałam różne opinie te dobre te i wiem że doładowywać trzeba za 25 lub 30 zł. miesięcznie lub więcej )
Aparat powinien posiadać dla mnie tylko muzyczkę mp3 i żeby można było robić nim zdjęcia nic innego nie potrzebuję. :lol:
którego operatora polecacie ? znacie mniej więcej ceny rozmów jak i smsów więc doradzcie czy to: hej , orange,plus, era itd :!: z góry dziękuję
Ostatnio edytowany przez kajtekjr, 19 Maj 2009, 14:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nazwa tematu
sajana
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Maj 2009, 14:15



Telefon za 1 zł w promocji

Postprzez skowrona 19 Maj 2009, 15:19

sajana napisał(a):wiem że doładowywać trzeba za 25 lub 30 zł. miesięcznie lub więcej )

co miesiąc nei musisz doładowywać bo umowa jest na liczbę doładowań czyli równie dobrze możesz wszystko doładować i skończyć umowę w jeden dzień jak i w 5 lat.

Bierz mix plusa skoro ludzie z twojego otoczenia mają również w plusie. Plus posiada wiele pakietów darmowych sms i w mix bodajże jest jeden darmowy numer. Co do telefonu za złotówkę jedynym telefonem który można jako tako polecić jest Nokia 5130.

Na twoim miejscu w sumie uzbierałbym trochę pieniędzy i kupił jakiś używany telefon na allegro. do tego zwykły starter za ok 10zł i wyszłoby duzo korzystniej niż się wiązać tak na silę ze siecią i za to dostać byle jaki telefon tak "żeby po prostu był".
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Re: telefon za 1 zł w promocji

Postprzez orka 19 Maj 2009, 15:36

albo kupić sobie tylko sim na 12 miesiecy plus jakis telefonik na allegro albo gdzies
orka
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 04 Lis 2008, 14:44



Re: telefon za 1 zł w promocji

Postprzez Adamsson 20 Maj 2009, 12:50

jesli malo rozmawiasz to polecam play, bo masz rok na wykorzystanie kaski, i polaczenia po 29gr.

Ale minusem jest to ze jak beda do ciebie dzwonic z innych sieci, to beda placic duzo drozej niz normalnie.
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię. Toto
Awatar użytkownika
Adamsson
~user
 
Posty: 122
Dołączenie: 27 Sty 2004, 11:52
Miejscowość: Łódź



Re: telefon za 1 zł w promocji

Postprzez orka 20 Maj 2009, 18:59

tak jak pisałem, nie opłaca sie kupować subsydiowanych telefonów, bo placisz dodatkowo w abonaencie za niego ceną rozmów, kup sobie abo bez telefonu.
orka
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 04 Lis 2008, 14:44




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości