• Ogłoszenie:

pytania do posiadaczy noki n95

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

pytania do posiadaczy noki n95

Postprzez mysia117 23 Gru 2007, 20:25

reklama
wczoraj na urodzinki dostałem n95 i mam odnośnie tego kilka pytań:
1. wczoraj zainstalowałem sobie kilka motywów ale te które mi sie nie podobają chciałem usuną a tu sie nie da-naciskam c i nic a w opcjach też nie ma usuń wie ktoś jak to usunąć?

2.mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak nawigacje? - czy telefon znajduje mniejsze mista takie do 50 tys. osób?

3.macie jakieś stronki z grami, aplikacjami i dzwonkami do n95? jeśli tak to prosze o wrzucenie ich na forum.

4.do czego dokładnie słuzą opcje_ klawiatura bezprzewodowa i zytannie kodu kreskowego?

5.wrzuciłem sobie kilka dzwonków do folderuu z mp3 czy da się jakoś ustawić aby dzwonki były w odzielnym folderze niż całe piosenki?

6. to samo ze zdjeciami czy da sie zrobić dwa foldery - z obrazkami oraz ze zdjeciami zrobionymi w fonie?

7. ściagołem sobie program core player -pisało że odtwarza wszytskie rodzaaje plików a jak wrzuciłem filmik z rozszerzeniema avi to nie może go znaleść już przy kopiowaniu wyświetlił się komunikat o tym że film nie zadziała na noki.

8, czym się różni wrzucanie gier filmó tapet motywów itp przez program nokia pc suite a normalnie przez kopiowanie na karte pamieci/.?


9.bardzo proszę o pomoc i podpowiedzi
Ostatnio edytowany przez mysia117, 23 Gru 2007, 23:02, edytowano w sumie 1 raz
mysia117
 
Posty: 117
Dołączenie: 13 Sie 2006, 18:47



Postprzez BZIKU 23 Gru 2007, 22:26

mysia117 napisał(a):9.bardzo proszę o pomoc i podpowiedzi za pomoc pochwałe stawiam

Nie pomagamy tu wyłacznie dla pochwał ,wiec daruj sobie takie teksty na przyszłość,ok?
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez mysia117 23 Gru 2007, 23:02

ok już to z edytowałem ale i tak prosze o pomoc
mysia117
 
Posty: 117
Dołączenie: 13 Sie 2006, 18:47



Postprzez Robert 24 Gru 2007, 00:04

mysia117 napisał(a):8, czym się różni wrzucanie gier filmó tapet motywów itp przez program nokia pc suite a normalnie przez kopiowanie na karte pamieci/.?

filmów, tapet, mp3 , itd. niczym, a gier to to że przez PC suite od razu instalujesz a wrzuconą na karte gre musisz znaleźć na karcie i dopiero ją zainstalować


mysia117 napisał(a):1. wczoraj zainstalowałem sobie kilka motywów ale te które mi sie nie podobają chciałem usuną a tu sie nie da-naciskam c i nic a w opcjach też nie ma usuń wie ktoś jak to usunąć?

jest ta opcja wystarczy przeszukać folery i znaleźć menedżer plików czy aplikacji i znaleźć po nazwie


mysia117 napisał(a):3.macie jakieś stronki z grami, aplikacjami i dzwonkami do n95? jeśli tak to prosze o wrzucenie ich na forum.

znamy, ale na forum ci nie podam gdyż jest to warez z nielegalnym softem , ze mną możesz skontaktować się w inny sposób


mysia117 napisał(a):7. ściagołem sobie program core player -pisało że odtwarza wszytskie rodzaaje plików a jak wrzuciłem filmik z rozszerzeniema avi to nie może go znaleść już przy kopiowaniu wyświetlił się komunikat o tym że film nie zadziała na noki.


sprawdź czy nie trzeba dogrtać podzielnych kodeków do programu, do avi polecam smart movie lub po prostu divx na s60v3
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Postprzez Robertj 24 Gru 2007, 19:45

Robert napisał(a):mysia117 napisał:
3.macie jakieś stronki z grami, aplikacjami i dzwonkami do n95? jeśli tak to prosze o wrzucenie ich na forum.

znamy, ale na forum ci nie podam gdyż jest to warez z nielegalnym softem , ze mną możesz skontaktować się w inny sposób

Wpisz w google np. "symbian" znajdziesz dziesiątki stron ze wszystkim, czego dusza zapragnie.
Robert, nie przesadzaj, jest tyle darmowego softu wszelkiej maści, wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez mysia117 25 Gru 2007, 00:24

dzięki robert poszukałem w menadżerze aplikacji i Usunąłem.

[ Dodano: Dzisiaj o 21:22 ]
mam jeszcze jedno pytanie zainstalowałem sobie z intrnetu vbag - taki emulator do gier z gemboya i gdy biore play wywala mnie do menu próbowałem instalowac chyba wszystkie wersje tego programu jakie znalazłem w necie ale większośc nie chce się wogóle instalować a to co się zainstaluje posuada ten problem prosze o pomoc
mysia117
 
Posty: 117
Dołączenie: 13 Sie 2006, 18:47



Postprzez Robert 27 Gru 2007, 17:02

Robertj napisał(a):Robert, nie przesadzaj, jest tyle darmowego softu wszelkiej maści, wystarczy poszukać.

masz rację, darmowego jest ogrom ale niektóre rzeczy nie znajdziesz za free i wtedy taki warez jest świetnym miejscem, :D pozdro Robertj
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości