• Ogłoszenie:

cichy głoś w głośniku w nokii 3200.

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Cichy głoś w głośniku w nokii 3200.

Postprzez hbx 17 Sty 2007, 20:23

reklama
Witam.

Mam taki problem. Od kilku dni głos w głośniku (podczas rozmowy w normalny trybie, a nie glosnomowiacym oczywiscie) jest bardzo cichy. Oczywiscie programowo glosnosc ustawiona jest jako maksymalna. Problem pojawil sie odrazu (nie bylo efektu ze slychac bylo coraz gorzej). Co nalezaloby zrobic ? Wymiana glosniczka ?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
hbx
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 16 Lut 2006, 14:49
Miejscowość: Gorzów/Szczecin



Postprzez Robert 17 Sty 2007, 20:27

hbx
hmm głośnośc głośnika nie ma tu nic do rzeczy
podczas dzwonie nia do kogoś naciśnij przycsk w prawo jak sie nie myle i wtedy podgłosnia się głosnik z przodu
i powinno byc gites
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Postprzez Wariat 17 Sty 2007, 20:32

hbx napisał(a):Co nalezaloby zrobic ?
najlepiej to iśc do serwisu... znajomy miał taka sama sytuacje tylko że w alcatelu jakimś... nie było praktycznie słychać co, kto mówi i niestety...
hbx napisał(a):Wymiana glosniczka
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez Robert 17 Sty 2007, 20:34

Wariat
tak u mnie było to sami i sie okazało że miałem przedni głośnik ściszony niech najpierw zrobi tak jak mu powiedziałem jak nie podziała to dopiero do serwisu
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Postprzez Wariat 17 Sty 2007, 20:42

hbx napisał(a):programowo glosnosc ustawiona jest jako maksymalna

szpak00 napisał(a):miałem przedni głośnik ściszony


:wink:
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez Conraddo 17 Sty 2007, 20:44

jak juz napisał przed mówca zrób to ( choć w to watpi) ale zrób tak moze po prostu sie zakórzył albo w najgorszym przypadku załapał wilgoci ale sciągnij panel i po prostu przedmuchaj najlepszym rozwiazaniem by było rozkręcic tel ( nie masz co sie bac nic tam nie ma co może sprawic kłopot ze złożeniem go spowrotem ) i wdedy przedmuchaj wyczyść moze po prostu zakórzył sie albo styki popraw dociśnij i powinno byc ok jeżeli nie to tylko wymiana głośnika koszt głośniczka z wymiana ( zalezy gdzie ) to około 15-20zł
pozdro.
- Nie myśl! A jeżeli już pomyślałeś to - Nie mów!Ale jeżeli już powiedziałeś to- Nie pisz! Jeżeli już napisałeś to - Nie podpisuj! A jak podpisałeś, no to się potem nie dziw.
Awatar użytkownika
Conraddo
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 11 Sty 2007, 17:41
Pochwały: 2



Postprzez hbx 17 Sty 2007, 20:48

Nie no glosnosc jest maksymalna ;) Glosnik kiedys juz wymienialem w 5100. Wiec jakies tam pojecie mam choc niewielkie. Dziwnie tylko ze stalo sie to tak z dnia na dzien. moze wpadl jakis paproch czy cos. Sprobuje rzeczywiscie przeczyscic go po rozkreceniu. Mam nadzieje ze to pomoze ;) dzieki.
Awatar użytkownika
hbx
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 16 Lut 2006, 14:49
Miejscowość: Gorzów/Szczecin




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości