• Ogłoszenie:

gothic 3 - błąd pod koniec ładowania nowej gry

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

gothic 3 - błąd pod koniec ładowania nowej gry

Postprzez baner 03 Wrz 2007, 16:04

reklama
Jak w temacie. Zaznaczam że oryginał. Gra się włącza, lecą filmiki itd. wchodzę do menu i daję new game, czekam aż się wczyta i na samym końcu jak ma już wejść właściwa gra to wywala mi błąd

Kod: Zaznacz wszystko
runtime error

R 6025
pure virtual fuction call

poszukałem trochę na google i i nnych i myślę że potrzebne mi są biblioteki microsoft visual c++ 2005 redistributable, plik vcredist.exe jest na płycie gothica tylko że jak uruchomie go to się tylko rozpakuję, przeleci pasek postępu i nie instaluje niczego. Wydaje mi się że ten plik to rozwiązanie mojego problemu ale nie wiem jak go zainstalować.
mam net framework 1.1

Pomoże ktoś?

// edit

właśnie w tym problem że otwieram ten plik, pasek postępu idzie do końca, wcześniej się rozpakowywują jakieś plik i się wyłącza be zkomunikatu ani niczego
Ostatnio edytowany przez baner, 03 Wrz 2007, 16:46, edytowano w sumie 1 raz
procek 2,4 ghz | 1gb ramu | grafika s8 256 mb | win xp sp1
baner
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 24 Paź 2006, 15:23



Postprzez Okocza 03 Wrz 2007, 16:09

http://faux.warwickcompsoc.co.uk/vcredist/vcredist_x86.exe

zainstaluj to. chyba że masz zainstalowanego virtual basica to go odinstaluj.
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość