• Ogłoszenie:

dbz: budokai tenkaichi 2 - lvl, kule, kolczyki, walki!!!

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

DBZ: Budokai Tenkaichi 2 - lvl, kule, kolczyki, walki!!!

Postprzez _homer_ 18 Kwi 2007, 16:54

reklama
Mam problem z grą DBZ: Tenkaichi Budokai 2. Przeszedłem całą gre (Dragon Adventures i Wieżyczki) ale nie moge w sklepie kupywać kolczyki które dodają powyżej +10, mam maxymalnie +10 (np. +10 Healt, +10 KI...). Na jednej z postaci mam kolczyki nabite do 16lvl (prócz KI i Blast 1). Czy mam ponabijać lvl wszystkim itemką do +15(zostały mi tylko KI i Blast1) i wtedy mi się pojawią w sklepie nowe czy mam nabijać wszystkim postacie osobno?

Jeszcze coś Przeszedłem całą gre lecz znalazłem tylko 6 kryształowych kul, a przeszukiwałem wszystkie żółte kropki od początku do końca gry (MAM RADAR ALE NIE UMIEM GO UŻYĆ - WIE KTOŚ JAK SIĘ GO WŁĄCZA?).

Mam jeszcze jeden problem. nie wiem jak podczas walki uderzać kogoś cały czyś z powera, teleportować się za niego i znowu się teleportować i uderzać itd. (Granie kimś w ping ponga). Umiem tylko raz uderzyć i teleportnąć się za kogoś i 2 raz uderzyć (przytrzymuje kwadrat, trójkąt i kwadrat). A widziałem na filmikach ja robili tak conajmniej 4 razy.

Wie ktoś jeszcze do czego są żółte kolczyki i jak je wszstkie zdobyć. Widziałem kiedyś postać z samymi żółtymi kolczykami mającą 160lvl - 20lvl z każdej umijętności (sam daje posttaci tylko niebieskie kolczyki). Jak ktoś wie to proszę mi podać kompinacje jakie żółte kolczyki dać by postać miała takie lvl.
Nie Wiem...Pytam!
Wiem...Odpowiadam!
Awatar użytkownika
_homer_
~user
 
Posty: 163
Dołączenie: 08 Mar 2007, 15:14
Miejscowość: mam te ostrzeżenia :(
Pochwały: 12



Postprzez loli 24 Kwi 2007, 13:28

BTW~!

Skąd można wytrzasnąć taką postać :!: :?:(złego szatana)
http://www.youtube.com/watch?v=Jbv7QCeE4F8 Jak w filmiku...
Pamiętaj! Nigdy nie dyskutuj z idiotą, dlatego, ża najpierw zniży cię do tego samego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem !
Awatar użytkownika
loli
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 11 Gru 2006, 14:53



Re: DBZ: Budokai Tenkaichi 2 - lvl, kule, kolczyki, walki!!!

Postprzez gohan512 19 Cze 2007, 12:51

_homer_ napisał(a):Mam problem z grą DBZ: Tenkaichi Budokai 2. Przeszedłem całą gre (Dragon Adventures i Wieżyczki) ale nie moge w sklepie kupywać kolczyki które dodają powyżej +10, mam maxymalnie +10 (np. +10 Healt, +10 KI...). Na jednej z postaci mam kolczyki nabite do 16lvl (prócz KI i Blast 1). Czy mam ponabijać lvl wszystkim itemką do +15(zostały mi tylko KI i Blast1) i wtedy mi się pojawią w sklepie nowe czy mam nabijać wszystkim postacie osobno?

Jeszcze coś Przeszedłem całą gre lecz znalazłem tylko 6 kryształowych kul, a przeszukiwałem wszystkie żółte kropki od początku do końca gry (MAM RADAR ALE NIE UMIEM GO UŻYĆ - WIE KTOŚ JAK SIĘ GO WŁĄCZA?).

Mam jeszcze jeden problem. nie wiem jak podczas walki uderzać kogoś cały czyś z powera, teleportować się za niego i znowu się teleportować i uderzać itd. (Granie kimś w ping ponga). Umiem tylko raz uderzyć i teleportnąć się za kogoś i 2 raz uderzyć (przytrzymuje kwadrat, trójkąt i kwadrat). A widziałem na filmikach ja robili tak conajmniej 4 razy.

Wie ktoś jeszcze do czego są żółte kolczyki i jak je wszstkie zdobyć. Widziałem kiedyś postać z samymi żółtymi kolczykami mającą 160lvl - 20lvl z każdej umijętności (sam daje posttaci tylko niebieskie kolczyki). Jak ktoś wie to proszę mi podać kompinacje jakie żółte kolczyki dać by postać miała takie lvl.


wydaje mi sie ze w sklepie nie bedzie tych kolczykow tylko trzeba wypowoadac zyczenia u shenrona albo u porungi na kolczyki i sa maksymalnie +19 na. defense +19 wiekszych nie ma krysztalowe kule szykasz podczas walki nawet w czerwonych kropkach, jesli masz radar to po zniszczeniu jakiegos elementu krajobrazu wypadnie z niego kula to na radarze miga ona na żółty kolor a radaru nie trzeba wlonczac, wystarczy ze go masz :) , żeby "zagrac gosciem w ping ponga" trzeba robic kombosy (kombinacje przyciskow jak kto woli) a żółte kolczyki mozesz sprawdzac wchodzisz w evlolution Z w menu gluwnym dajesz chyba Z item list i tam dajesz na zolty kolczyk ktory cie interesuje i naciskasz kwadrat wtedy pojawia sie opis kolczyka i czytasz co on daje np. atak +7 i obrona +7

a jesli chodzi o ta postac (zly szatan) to odpowiedzialem tutaj http://forum.programosy.pl/viewtopic.php?p=593680
Awatar użytkownika
gohan512
~user
 
Posty: 647
Dołączenie: 11 Cze 2007, 15:28
Pochwały: 40




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 5 gości