• Ogłoszenie:

oblivion

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Postprzez SimonSes*57 03 Lut 2008, 12:52

reklama
radzio napisał(a):a 2-na tym kompie nie pograsz


Mylisz sie. W obliviona gralem juz 1,5 roku temu na takim sprzecie i chodzil nawet w miare przyzwoicie na niskich detalach w grafice(jedynie jak chodzilem po lasach czy w miescie jak bylo duzo ludu sie przycinal lekko). Tyle ze pozniej musialem zrobic formata w komputerze i nie dalo sie ponownie zainstalowac tej gry bo plyta sie uszkodzila :x . Teraz probowalem go zainstalowac z innej plyty ale niestety wystapil blad ktory opisywalem kilka postow wyzej.

PS. Chyba wiem co poszlo nie tak. Bo na tej plycie jest uszkodzony plik o nazwie data4. Ten plik jest niestety dosyc spory bo zajmuje az 650 mb i to on napewno uniemozliwia dalsza instalacje. Wiec ja sobie tak mysle ze moze jest na tym forum jakis dobry user ktory posiada obliviona i z łaski swojej wysle mi na email ten plik. Zawsze jest napewno jakas nadzieja.
AMD Athlon 1,66 GHz ; 512 DDR RAM ; ATI RADEON 9600 XT ; nagrywarka LG GSA-H10N; dysk twardy sony 250 GB
Awatar użytkownika
SimonSes*57
~user
 
Posty: 138
Dołączenie: 15 Lip 2006, 14:23
Miejscowość: Czarnobyl
Pochwały: 2



Postprzez Skiter 02 Lip 2008, 13:32

Otóż mam taki problem że pogram sobie z 5 min i nagle zero reakcji ze strony myszki i klawiatury(nie można się poruszyć,obejrzeć, kursor także się nie porusza). Dziwne jest to że po wróceniu do pulpitu (ctrl + alt + delete) wszystko działa poprawnie(można pisać, poruszać kursorem), po powróceniu do gry pojawia się ten sam bład. Dopiero po wyłaczeniu i włączeniu mogę zagrać kolejne 5 min aż znowu pojawi się ten sam bład.
Skiter
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 11 Paź 2006, 15:46



Postprzez jakuber 18 Lip 2008, 23:35

jest ktos??????? bo mam pytanko....



to je zadaj a nie pytasz się czy ktoś jest - ToServeAndProtect
jakuber
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Lip 2008, 23:33



Re: oblivion

Postprzez stryju 20 Paź 2008, 16:21

Mam problem, bardzo chciałbym mieć HDR + AA x8 na radeonie HD 3850, jest jakiś sposób? Dodam że na starszych kartach właśnie hdr + aa działa a tutaj nie chce działać :/
Gigabyte GA-P35-DS3 / Sapphire Radeon HD3850 / Seagate Barracuda 160 GB / Realtek HD Audio / Gail 2x1GB 800mhz
Awatar użytkownika
stryju
~user
 
Posty: 66
Dołączenie: 07 Paź 2007, 15:11



Oblivion

Postprzez Apokalipsa2006 08 Lis 2008, 15:14

witam mam problem z odinstalowaniem gry Oblivion wchodze na PS i daje Dodaj usuń program klikam w oblivion daje usuń i mi wyskakuje coś takiego
Image

gdy wcisnę ok to wychodzi takie coś
Image

co mam zrobić żeby usunąć ??
Awatar użytkownika
Apokalipsa2006
~user
 
Posty: 592
Dołączenie: 12 Cze 2007, 19:11
Miejscowość: Za cycanopolem jest dom wójta trzeba skręcić w prawo i Ooo xD
Pochwały: 6



The elders scroll 4:oblivion spolszczenie

Postprzez PrinceOfPersia 11 Gru 2008, 23:49

Witam ostatnio pożyczyłem sobie grę TES4:Oblivion i robię tak(to angielska wersja gry):
1.Instaluje
2.Instaluję patch 1.1
3.Instaluje spolszczenie dla wersji 1.1
4.Kopiuje crack
5.Włączam grę
I oto mój problem wszystko jest Idealne ale jedyny mój problem to taki ,że po polsku wszystko PISZE ,ale nic goście nie gadają ;/ Tylko ustami ruszają ;/ HELP!!!
Ostatnio edytowany przez ToServeAndProtect, 12 Gru 2008, 16:17, edytowano w sumie 1 raz
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Oblivion problem ze znalezieniem martina

Postprzez PrinceOfPersia 12 Gru 2008, 19:14

Witam szukam w grze tes4:oblivion martina strażnik przed jakimiś wrotami mi mówi ,że coś w jakimś świątyni jest i nie wiem gdzie!!! Pomóżcie!!!
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Oblivion mapka

Postprzez PrinceOfPersia 15 Gru 2008, 15:56

Witam szukam interaktywnej mapki do gry obliviona znaczy chodzi mi najbardziej o to by były:
-lokacje
-miasta (gdzie są położone itp.)
-przydałby się poradnik jak misje znaleźć ;p
Proszę was o pomoc ponieważ już 2 dzień szukam tego i NIE MOGĘ MIEĆ jak link nie działa to PLIK nie działa Proszę Pomóżcie Będę Wdzięczny

Proszę też o pomoc w takiej pewnej sprawie... zainstalowałem moda ,że smoka sobie przysyłam i nim latam :)Ale jak latam po całej cyrdii to w pewnym momencie zacina się gra i muszę alt+ctrl+delete ;/ Co robić pomóż cię!!!
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Re: oblivion problem ze znalezieniem martina

Postprzez owsik 27 Gru 2008, 17:37

PrinceOfPersia napisał(a):Witam szukam w grze tes4:oblivion martina strażnik przed jakimiś wrotami mi mówi ,że coś w jakimś świątyni jest i nie wiem gdzie!!! Pomóżcie!!!


Chodzi ci o misję z otwarciem wielkich wrót????

Dodano Dzisiaj, 16:42:
stryju napisał(a):Mam problem, bardzo chciałbym mieć HDR + AA x8 na radeonie HD 3850, jest jakiś sposób? Dodam że na starszych kartach właśnie hdr + aa działa a tutaj nie chce działać :/



Renderer Device Information:
ATI Radeon HD 4800 Series
ati2dvag.dll
RenderPath : BSSM_SV_2_B
PSversion : 300
VSversion : 300
VStarget : vs_2_0
PStarget : ps_2_b
PS2xtarget : ps_2_b
maxPS20inst : 512
3.0 Shaders : yes
Image space effects : yes
Nonpowerof2textures : yes
FP16ARGB blending : yes
FP16ARGB filtering : yes
High dynamic range : yes
Bloom lighting : yes
Refraction : no
2.0 hair : yes
SLI mode : no
Water shader : yes
Water reflections : yes
Water displacement : yes
Water high res : yes
Multisample Type : 8
Shader Package : 7




To są moje ustawienia na których ja gram wklej to i podmien do pliku w moich dokumentach/ mygames/ oblivion/RendererInfo!!!
Tu właśnie jest i HDR i AA 8x

Oczywiscie ktoraś z opcji może nie działac na twojej karcie ponieważ ja mam inną!!!
jak coś to wal do mnie!!! :) a i zmień nazwe karty graficznej na swoją (na samej górze txt)
Image
* KOMPUTER *Procek: Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz * grafa:ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR 5 RAM: 4096 MB DDR 2
Awatar użytkownika
owsik
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 27 Gru 2008, 16:31
Miejscowość: Kąty



Poprzednia

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości