• Ogłoszenie:

Gra matrix - path of neo

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Gra matrix - path of neo

Postprzez CyS_i_U 13 Lis 2005, 00:38

reklama
no to tym razem ja mam problem...
sciagnelem gre MatriX Path of Neo 2 dni po premierze - zainstalowalem te gierke i co? g****! w instrukcji napisane jest ze trzeba:
zamontowac obraz do daemon tool'a albo a120% z emulacja SecuROM7 za pomoca narzedzi anti-blaxx lub anti-blah [zeby uniknac blacklist daemon'a lub a120%]. Zrobilem tak i nie dziala [przypomne ze gra sie zainstalowala bez zadnych problemoow]. Gdy wlaczam gre wyskakuje mi, ze nie moze wykryc oryginalnej cd albo jej zautoryzowac, mysle, ze problem tkwi w crack'u, ale sciagnelem i takowy [coprawda goowniany bo sam sie INSTALOWAL i totalnie NIC nie dal] i tez shit! Jesli ktos zna odpowiedz lub ma cracka w jednym lub kilku plikach [nie instalujacych sie tylko standardowo kopiujacych] to pomozcie! No chyba ze znacie jakies inne mozliwosci.
==<< Respect & Peace 4 NiggaZ >>==
Awatar użytkownika
CyS_i_U
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 11 Cze 2005, 15:29
Miejscowość: Gorzow



Postprzez fluid 13 Lis 2005, 00:45

1. sam anti-blaxx nei wystarczy
2. musisz ukryc wirtualne napedy za pomoca tego porgramiku
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.tncsystem.info/fluid/MIX/Secu%20Rom%207%20STOP.exe

3.ustawic zgodnosc pliku EXE od gry na zgodny z WINDOWS 2000
4.dopiero teraz odpal gre przez anti-blaxxa
5.jak nei zadziala to musisz poczekac az dorwe ta gre wtedy ja rozpracuje i po sprawie
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez CyS_i_U 13 Lis 2005, 13:20

no niestety nie poszlo - zrobilem all jak napisles ;/
==<< Respect & Peace 4 NiggaZ >>==
Awatar użytkownika
CyS_i_U
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 11 Cze 2005, 15:29
Miejscowość: Gorzow



Postprzez parkour 13 Lis 2005, 14:52

Kod: Zaznacz wszystko
Hi Matrix Fans! Im xRedFox109 u all dont meybe know me but im CyberCracker!
And i will help u to get " The Matrix - Path of Neo " to work.

1. The fist thing whe need to do is to install the game " The Matrix - Path of Neo "
and i know u all have done that :D

2. now u need to install " daemon347.exe "  u will find it in the tool folder
( It will ask u to restar ur Pc but u dont need to )


3. Now u need to install " Anti-Blaxx_1.17_Install.exe " and u will find in the tool folder to


4. Now start Anti-Blaxx. U will see a CD'icon in the right corner of the screen, Right click
on it and press at "settings". Now u will se Daemon tools now find the Daemon tool .exe
mine is exempel on " C:\Program\D-Tools\daemon.exe " and ur will be there to, now u will se the
"Restore" on Restore press at "After The Game exits"
and on
"Methode" press at Hide entrys (Adminrights)
then whe jump down to Gamename. Now u see Protection and there shuld whe have "SecuRom7" and
In the Game field u shuld use the "Matrix3.exe" that usally is in
C:\Programs\Atari\The Matrix - Path of Neo\Matrix3.exe
after that Check the Mount Image Box and On device shuld u use "Device 0" and press at Use Daemon tools.
In "Image" try to find "mir-pon.mds" after that press at close and after that shut down Anti-Blaxx

5. Now Start Daemon tools and mount " mir-pon.mds " and after that shut Down deamon tools

6. now Start "SR7.Stop_1.0.exe" and Press Restore and u will se Genetic DVD-ROM   1.0 Select it and Press hide
and now u will se somthing like "HIdde: d347.prt"

7.Press at The Matrix - Path of Neo Shortcut and start the game and have fun!!

I made this to peapole that dosnt know mutch about Cracking. But i relly want u Guys to try hard
next time and u will get it right. and dont say that this Guid dosn't work cuz then u made somthing wrong this
works 100%.

-  By: xRedFox109  --  By: xRedFox109  --  By: xRedFox109  --  By: xRedFox109  --  By: xRedFox109  -


cos takiego znalazłem ale nie probowaałem bo nie moge sciągnąc gry jak mozesz to podaj jakies linki z grą
parkour
 
Posty: 36
Dołączenie: 31 Paź 2005, 21:25



Postprzez CyS_i_U 14 Lis 2005, 14:54

no w zasadzie to wlasnie dzisiaj chcialem to opublikowac, bo tez do tego doszedlem - dziala - oczywiscie, ze dziala, ale dla amatoroow angielszczyzny przetlumacze to ze streszczeniem ;]:
-) Musimy posiadac takie programy:
Anti-Blaxx, Daemon Tools, SR7 STOP

1) instalujemy gre
2) instalujemy Daemon Tools
3) instalujemy Anti-Blaxx
4) otwieramy Anti-Blaxx'a - pokazuje sie nam w dolnym prawym rogu ekranu [zaraz obok zegara] klikamy ppm [prawym przyciskiem myszy] na te ikone i dajemy na settings. Pokazuje sie nam okienko, w ktorym widzimy pare rzeczy do wyboru, wiec:
-) w GENERAL SETINGS -> Daemon Tools odnajdujemy plik *.exe Daemon'a
-) na dole pod wyborami lokacji programow mamy restore, w ktorym zaznaczamy opcje After The Game exits
-) nizej mamy method, w ktorym zaznaczamy Hide entrys (Adminrights)
-) dalej nizej jest GAME i stamtad z protection wybieramy SecuROM7 i obok podajemy lakacje gry matrix3.exe
-) nizej zaznaczamy mount image i zaraz obok use daemon tools
-) w DEVICE wybieramy Device0 i obok (IMAGE) szukamy naszego pliku z obrazem gry
-) dajemy na close i pozniej wychodzimy z programu dajac na te ikonke w prawym dolnym rogu "ppm" i EXIT
5) otwieramy Daemon Tools i ladujemy do niego obraz gry
6) odpalamy program SR7 STOP i dajemy na restore - pojawi sie virtualny dysk z Daemon Tool'a a jesli nie to dajemy na hide - musimy ukryc ten virtualny dysk
Efekt bedzie pozytywny jezeli obok bedziecie widzieli HIdde: d347.prt
That's ALL - te forum rzadzi, centralnie rzadzi!

[ Dodano: Dzisiaj o 13:58 ]
kurde... zapomnialem podac linka parkour'owi - bycmoze admin to wywali, ze jeden po drugim pisze od siebie, ale ludzie sie myla. Wiec tak... ja sciagalem MatriX'a z torrenta torrentreactor.net. Zapisujesz plik na dysku i czytasz go z Azureusa.

[ Dodano: Dzisiaj o 13:59 ]
kurde... zapomnialem podac linka parkour'owi - bycmoze admin to wywali, ze jeden po drugim pisze od siebie, ale ludzie sie myla. Wiec tak... ja sciagalem MatriX'a z torrenta torrentreactor.net. Zapisujesz plik na dysku i czytasz go z Azureusa.
==<< Respect & Peace 4 NiggaZ >>==
Awatar użytkownika
CyS_i_U
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 11 Cze 2005, 15:29
Miejscowość: Gorzow



Postprzez feel_numb 16 Lis 2005, 21:35

A ja zrobiłem wszystko co pisaliście wyżej, ale gra nadal nie chce mi odpalić. :? Nie znam się na tym, ale np gdy wybieram ścieżkę do matrix.exe, to po wybraniu prosi mnie o podanie nazwy. Podaję jakąkolwiek nazwę, a potem wyskakuje mi okienko:
Image

Nie wiem, czy tak być powinno. Później jak po wykonaniu wszystkich tych czynności w Anti-Blaxx'ie, ładuję obraz gry do daemona, w Secu Romie ukrywam dysk wirtualny,
Image

Noi odpalam grę. I w tym momencie wyskakuje mi coś takiego:

Image



Noi koniec. :shock: :)
Może znajdzie się ktoś, kto coś zaradzi?

Z góry dzięki.
feel_numb
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 16 Lis 2005, 21:27



Postprzez Zbyszek1974 16 Lis 2005, 23:07

Muszisz wyłączyć Anti-Blaxx klikając ppm na ikone na pasku zadań i wybrać exit. Mi po tym gra się uruchomiła a przed tym miałem ten komunikat co Ty.
Zbyszek1974
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Lis 2005, 22:34



Postprzez feel_numb 16 Lis 2005, 23:57

A no właśnie jak wyłączę Anti-Blaxx to mam:

Image

Tak więc wracamy do punktu wyjścia. :?
feel_numb
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 16 Lis 2005, 21:27



Postprzez DeadOrAlive 17 Lis 2005, 12:39

Wielkie dzięki CyS_i_U działa 100% Image
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Postprzez kulturysci 17 Lis 2005, 15:09

u mnie poszlo , dzieki za porade.....

ale zrobil sie 2 problem.....

mianowicie jak wlacze juz gierke, wszystkie dema przeleca itp.. to mam ciemny ponitor przez caly czas, slychac ze moge np chodzic lub cos robic ale teg onie widze, myslalem ze moze za duza rozdzielczosc i detale nastawilem ale jak zmniejszylem do minimum to tez nic nie pomoglo..

help... :(

[ Dodano: Dzisiaj o 18:00 ]
heelp..... :( :( :( :( :( :(
kulturysci
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 17 Lis 2005, 14:30



Postprzez pumeks 17 Lis 2005, 22:47

feel_numb napisał(a):A ja zrobiłem wszystko co pisaliście wyżej, ale gra nadal nie chce mi odpalić. :? Nie znam się na tym, ale np gdy wybieram ścieżkę do matrix.exe, to po wybraniu prosi mnie o podanie nazwy. Podaję jakąkolwiek nazwę, a potem wyskakuje mi okienko:
Image

Nie wiem, czy tak być powinno. Później jak po wykonaniu wszystkich tych czynności w Anti-Blaxx'ie, ładuję obraz gry do daemona, w Secu Romie ukrywam dysk wirtualny,
Image

Noi odpalam grę. I w tym momencie wyskakuje mi coś takiego:

Image



Noi koniec. :shock: :)
Może znajdzie się ktoś, kto coś zaradzi?

Z góry dzięki.


u mnie jest dokladnie tak samo...
bez roznicy czy anti-blax wlaczony czy wylaczony ma taki sam komunikat
nie lapie tego powoli....hmmm..jakis blad robimy czy jak ?
============================
nic na sile, tylko malym mloteczkiem
============================
pumeks
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 17 Lis 2005, 22:40



dalej nie chce sie włączyc

Postprzez ghostrider 18 Lis 2005, 13:10

ja mam takie cos cały czas i nie wiem co z tym zrobic.wie ktos co z tym zrobic?? "A required security module can not be activated. This program can not be executed."
Awatar użytkownika
ghostrider
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 23 Cze 2005, 00:40



Re: dalej nie chce sie włączyc

Postprzez pumeks 19 Lis 2005, 01:22

ghostrider napisał(a):ja mam takie cos cały czas i nie wiem co z tym zrobic.wie ktos co z tym zrobic?? "A required security module can not be activated. This program can not be executed."


ja mam tak samo...jednak wskazowki nie pomagaja
============================
nic na sile, tylko malym mloteczkiem
============================
pumeks
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 17 Lis 2005, 22:40



Postprzez To-MeKs 19 Lis 2005, 02:26

yy u mnie dziala ale mam inny problem instaluje patcha bo podobno daje kopa grze wczesniej oczywiscie skopiowalem matrix.exe potem po zainstalowaniu wkleilem pomoglo bo sie juz nie pyta o cd ale gdy chce wlaczyc wyskakuje ze wkrylo virutala i nalezy go wylaczyc zamkne d-tools antiblaxa i wciaz to samo da sie to jakos obejsc???

POzdro
To-MeKs
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 19 Lis 2005, 02:23



Postprzez misiek89 19 Lis 2005, 10:45

Mi wsio ładnie działa prócz 1 mankamentu przez który trace urok całej gry. A mianowicie nie mam głosu po wlaczeniu tej gry we wszystkich innych mam nigdy nie mialme tego problemu wiecie moze o co chodzi ?

Pzdr.
misiek89
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Lis 2005, 10:41



Postprzez vladik69 19 Lis 2005, 13:07

vladik69
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Lis 2005, 00:12



dalej nie chce sie włączyc :/:[

Postprzez ghostrider 19 Lis 2005, 15:05

To-MeKs napisał(a):yy u mnie dziala ale mam inny problem instaluje patcha bo podobno daje kopa grze wczesniej oczywiscie skopiowalem matrix.exe potem po zainstalowaniu wkleilem pomoglo bo sie juz nie pyta o cd ale gdy chce wlaczyc wyskakuje ze wkrylo virutala i nalezy go wylaczyc zamkne d-tools antiblaxa i wciaz to samo da sie to jakos obejsc???

POzdro



u mnie jest podobnie tylko ze jak wgrywam patcha to jak chce uruchomic gre to nic sie nie dzieje i patrze w procesach i niby gra jest włączona ale nic sie nie pokazuje i to długo czekam i nic:/ a jak wgram wczesniejszy plk Matrix3W32S.bin to sie włącza i przez chwile sie pokazuje demko i wywydala gre i pokazuje "Wystąpił problem z aplikacją Matrix3W32S.bin i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
wie ktos o co z tym chodzi??


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
ghostrider
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 23 Cze 2005, 00:40



A MNIE SIĘ ODPALA BEZ PROBLEMU

Postprzez Marcinus13 19 Lis 2005, 16:00

Ja zrobiłem tak:
1. Zamontowałem obraz płyty w Daemonie i zainstalowałem ją.
2. We właściwościach skrótu do gry wybrałem "Uruchom w trybie zgodności z Windows 2000
3. W Daemonie włączyłem emulację Securom
4. Odpaliłem SR7_Stop, wcisnąłem "Hide"
5. Wyłączyłem SR7_Stop (to jest ważne)

6. I już javascript:emoticon(':papryczka:')
PapryczkA

WAŻNE: nie użyłem Antiblaxxa, ani żadnych cracków - potrzebny jest tylko Daemon Tools i SR7_Stop I NIC WIĘCEJ
Nie wiem czy działa z Alcoholem
Po zakończeniu zabawy trzeba znowu włączyć SR7_Stop i wcisnąć "restore" by z powrotem "odkryć" wirtualne napędy - w przeciwnym razie po ponownym uruchomieniu systemu mogą poprzestawiać się litery napędów.
Ostatnio edytowany przez Marcinus13, 19 Lis 2005, 16:22, edytowano w sumie 1 raz
Marcinus13
~user
 
Posty: 284
Dołączenie: 19 Lis 2005, 15:53
Miejscowość: Radom
Pochwały: 35



Postprzez aimar 19 Lis 2005, 16:21

Qrde no nie wiem - robi dokładnie wszystko tak jak jest napisane, no ale nie działa.. Jedynie w SR7 pokazuje mi sie co innego: Hidden: vax347s. Najlepsze jest to że u kumpla jest to samo a działa! :| Mi pokazuje sie komunikat rodzaju "proszę włożyć poprawną płytę"
aimar
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 02 Kwi 2005, 20:04



Postprzez Marcinus13 19 Lis 2005, 16:23

Wywalić Antiblaxxa zupełnie z dysku (nie może go być w trayu), Daemon musi działać (zielona ikonka w trayu)
Marcinus13
~user
 
Posty: 284
Dołączenie: 19 Lis 2005, 15:53
Miejscowość: Radom
Pochwały: 35



Następna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości