• Ogłoszenie:

football manager 2006 http

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Postprzez Decks 01 Gru 2005, 16:56

reklama
Rafi_1934 skórke na domyślną czyli jaka ?? :oops: jeszcze jedno pytanko ... co daje ten patch 6.0.1. ??
Decks
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 01 Gru 2005, 11:53
Miejscowość: Kraków



Postprzez kokos 01 Gru 2005, 18:15

Decks napisał(a):co daje ten patch 6.0.1.


jakbys czytal uwazniej ten temat to bys wiedzial
Kod: Zaznacz wszystko
Oto lista błędów, które zostały zauważone i poprawione:
- naprawiony błąd w lidze portugalskiej, gdzie każdy obcokrajowiec był liczony jako zawodnik z innego kraju, a nie jako zawodnik spoza Unii Europejskiej
- naprawiony błąd w ligach hiszpańskiej. portugalskiej, meksykańskiej i innych, w których należy rejestrować do gry zaowdników na dany okres czasu - błąd polegał na losowym zaznaczaniu zawodników jako nieuprawnionych do gry
- naprawiony błąd zawieszania się gry, gdy próbowano wejść poprzez wiadomość o kontuzji do tabeli kontuzji rozgrywek, które nie istniały
- naprawiony błąd wywalenia się gry w lidze belgijskiej pod koniec sezonu, gdy wybrana była tylko pierwsza liga belgijska
- zmniejszono lekko tempo wzrostu reputacji menedżera
Image
Piłka nożna bez kibiców jest niczym.
Awatar użytkownika
kokos
~user
 
Posty: 1846
Dołączenie: 24 Paź 2005, 18:05
Miejscowość: WLKP
Pochwały: 66



Postprzez meohaw 01 Gru 2005, 20:09

Znając życie naraże się wileu osobom, ale takie jest już życie na tej ziemi. Wszystkim się dogodzić nie da. Uważam, że powinno nastąpić zamknięcie tego tematu. Co do uruchomienia fm zostało już powiedziane wszystko, od tego jakie wersje ssac (jeszcze dodam, ze pojawil sie AlccoholClone polskiej plytki fm'a), jak instalowac patche, jakie aplikacje uruchomic, az po mini-image i wiele wiele sposobów jak sobie radzić z uruchomieniem fm'a. Według mnie powinno się utworzyć przyklejony temat np. "Football Manager - Telenty, Strategie i Analizy" w ktorzym wypowiadali by się w końcu gracze FM'a, a nie wieczni piraci. Tyle mam do powiedzenia, poniwaz sytuacjia w tym temacie zaczyna przypominac inne znane z tasiemcowych tematów... Taka mała parodia dyskusji...
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11



Postprzez Vachu 01 Gru 2005, 20:10

Kurde nawet anti-blax nie pomaga ludzie doratcie coś

[ Dodano: Dzisiaj o 19:15 ]
meohaw jak chcesz zeby każdy gadal o talentach itd jeżeli nie wrzystkim dziala gierka to nie takie proste :|
Sempron 2,8Ghz,Płyta ASUA K8N,GeForce 7600GS 256mb ,1300MB Ram,
Awatar użytkownika
Vachu
~user
 
Posty: 155
Dołączenie: 30 Lis 2005, 15:52



Postprzez radical 02 Gru 2005, 00:08

Vachu: w tym temacie jest straszny syf, meohaw ma racje - co do odpalania fm'a nie spodziewajmy się żadnej rewolucji, chyba, że jakimś cudem pojawi się sprawny crack rozwiązujący wszystkie problemy, ale wtedy lepiej już założyc nowy temat lub napisać pw do meohawa

popraw pisownie ;) ( www.pwn.pl )

pzdr

ps. fragment z instrukcji spolszenia, które posiadam :
"4. Zmień Skina na Metalic 2006"
radical
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 12:51
Miejscowość: Lubin



Postprzez Vachu 02 Gru 2005, 11:32

Ty mi z pisownia nie wyjeżdżaj! Poprostu kiedy każdemu będzie działąć to wrzyscy będą się wypowidać na temat talentów itd. Ale jak ktoś będzie wiedział coś na temat cracka to prosze o kontakt na mojego maila Vachu@op.pl. Narka i pozdro dla wrzystkich wielbicieli FM!!!!!!!!!!!!!! :|
Sempron 2,8Ghz,Płyta ASUA K8N,GeForce 7600GS 256mb ,1300MB Ram,
Awatar użytkownika
Vachu
~user
 
Posty: 155
Dołączenie: 30 Lis 2005, 15:52



Postprzez kejdzej 02 Gru 2005, 13:19

Vachu czlowieku przejzyj ten temat na pewno znajdziesz odpowiedz...
kejdzej
~user
 
Posty: 106
Dołączenie: 15 Maj 2005, 18:21
Pochwały: 1



Postprzez Rafi_1934 02 Gru 2005, 21:03

Decks napisał(a):Rafi_1934 skórke na domyślną czyli jaka ??

Metalic 2006 lub Metalic
Rafi_1934
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 16 Paź 2005, 16:04
Pochwały: 1



Postprzez łysy822 02 Gru 2005, 22:40

sory że zawracam dupe ale mam ten problem ze pyta o płyte z tym ze nie ściągałem gry z neta tylko mam na cd i nie jest to obraz a tu są sposoby raczej na obrazy prosze o dobry sposób na uruchomienie bo już nie moige się doczekać jak zagram w fm 2006
łysy822
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 12 Lis 2005, 15:06



Problem z intslką fm:( POMÓŻCIE!

Postprzez Rucek 03 Gru 2005, 12:06

Witam, przeglądałem te wszystkie posty odnośnie problemów z instalką fm i niestety żadna porada mi nie pomogła, wiec tworze nowy post i prosze o jak najszybszą pomoc, bo ja juz szlak mnie trafia z tym fm Zaczne wszystko od początku.Mam fm na płycie i mam już też obraz gry zrobiony programem MAGIC ISO.Niestety ALCOHOL u mnie nie działa nie wiem dlaczego,przy samej instalacji pojawia się jakiś błąd i jest lipa. Prosiłbym żeby ktoś napisał mi od samego poczatku jak mam to zainstalować i przy pomocy jakich programów,bo być może ja coś robie źle.Bardzo proszę o szybką odpowiedź.[b][/b]

Autor postu otrzymał pochwałę
Rucek
Rucek
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 03 Gru 2005, 11:34
Miejscowość: Zgorzelec



Postprzez fluid 03 Gru 2005, 12:12

Rucek


czy do ciebie to nei dociera?????
chyba WYRAZNIE ci napisalem ze masz pisac NORMALNIE

cytat z regulaminu

Kod: Zaznacz wszystko
przesadnego formatowania tekstu. Kolorowanie i zwiększanie/zmniejszanie czcionki dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach


jeszcze jedna skucha i lecisz z forum :evil:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Rucek 03 Gru 2005, 12:31

Pomózcie z tym fm :? Jak cos to dajcie znać na gg albo meilem.
Pozdro dla wszystkich 8)
Rucek
Rucek
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 03 Gru 2005, 11:34
Miejscowość: Zgorzelec



Elo ZIOMY, ja mam psolszczenie do FOOTBALL MANAGER 2006!!!

Postprzez Dymosz 03 Gru 2005, 14:26

Elo, ja mam spolszczenie do Football Manager 2006. Sam siedzialem ale opłacało sie poświęcic pare godzin. Chcecie to piszcie na GG 3463482.
Ja napieram po POLSKU non stop. Elo, piszcie
Dymosz
Dymosz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Gru 2005, 14:06
Miejscowość: Warszawa



Postprzez radical 03 Gru 2005, 15:07

łysy822 napisał(a):sory że zawracam dupe ale mam ten problem ze pyta o płyte z tym ze nie ściągałem gry z neta tylko mam na cd i nie jest to obraz a tu są sposoby raczej na obrazy prosze o dobry sposób na uruchomienie bo już nie moige się doczekać jak zagram w fm 2006


heh, też miałem na płytce (od kumpla) i nie działał, chociaż próbowałem wszystkich sposobów, zassałem z torrenta (limitedivx.com - dużo osób ściąga i mi wyciągnęło 57h na łączu 256kb/s dsl) i działa, nawet na win xp sp2 i nie trzeba było kombinować (stykło zainstalować i ustawić zgodność)

jak ktoś będzie ściągał to najlepiej te z dopiskiem PL lub Multilanguage
radical
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 12:51
Miejscowość: Lubin



Postprzez Rucek 03 Gru 2005, 18:43

Ludzi pomozcie z instalka fm :shock:
Rucek
Rucek
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 03 Gru 2005, 11:34
Miejscowość: Zgorzelec



Postprzez Rafał13 03 Gru 2005, 22:20

link ten jest do gry FM 2006
Zgóry dzięki Za pomoc
Rafał13
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 03 Gru 2005, 21:19
Miejscowość: Warszawa



Postprzez radko0 04 Gru 2005, 03:36

zeby gra chodzila musi byc 753 mb np z emula i wtedy chodzi zawsze po przestawieniu zgodnosci ,a spolszczenie dziala tylko wtedy gdy zaistalujemy patcha . (obraz płyty 753 mb)
radko0
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 09 Lis 2005, 20:21



Postprzez Rafał13 04 Gru 2005, 16:25

tak masz link ale nie działa bo to ja go podałęm robiłęm tą sztuczke z NT-ekiem i włąćżam gre uruchamia sie gra wczytuje sie konfiguracja gry i tam konfiguracja piłkarzy i pucharów i sie wiesza ?

[ Dodano: Dzisiaj o 15:29 ]
cze mam prośbe czy ktośmoże mi powiedzieć zrobiłem wszystko tak jak powinno być a dokładnie wczytuje gre którą ściągnełem z osloskop.net
robie ta z NT i włączas sie gra wszytuje sie konfiguracja gry i konfigurracja pucharów i pilkarzy i dupa

[ Dodano: Dzisiaj o 15:29 ]
tak masz link ale nie działa bo to ja go podałęm robiłęm tą sztuczke z NT-ekiem i włąćżam gre uruchamia sie gra wczytuje sie konfiguracja gry i tam konfiguracja piłkarzy i pucharów i sie wiesza ?
Zgóry dzięki Za pomoc
Rafał13
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 03 Gru 2005, 21:19
Miejscowość: Warszawa



Postprzez MK89 04 Gru 2005, 16:43

może zna ktoś nowe linki http do tej gry :) z pierwszej strony to beta demo a mnie interesowaloby z megaupload albo rapida, bo z programów osiołek czy misiek to słabe transfery są,a z torrentów nie wiem jak się ściąga...:/
MaTiX89
Awatar użytkownika
MK89
~user
 
Posty: 298
Dołączenie: 30 Paź 2005, 14:56
Miejscowość: Świnoujście
Pochwały: 1



Postprzez LUBER 04 Gru 2005, 17:38

Wyszedł patch RR&G_RevolutionUpdateTeamFM2006v1.0
oto stronki :lol:

* http://www.cmrev.com :lol:

*http://www.fcmc.pl :lol:
LISTA ZMIAN W POLSKIEJ LIDZE:

# dodane najnowsze transfery w polskich ligach, aktualne na dzień 03.12.2005,
# dodane kadry klubowe w wielu klubach III i IV ligi ( GKS Katowice, Tłoki,Sandecja i wiele ,wiele innych),
# dodane nowe kluby do polskiej bazy danych ( Unia Tarnów, MSP Szamotuły itp),
# dodane zmiany wśród trenerów polskich klubów, aktualne na dzień 03.12.2005 ( Pietrzak,Moleda itp),
# kilka setek postaci : piłkarzy, trenerów i działaczy, dodana do polskiej bazy danych( Kosecki, Dziekanowski itp),
# dodane drużyny rezerw i juniorów w wielu polskich klubach( Pogoń, Wisła, Polonia itp),
# dodane nowe polskie media( Gazeta Wyborcza, Canal Plus Sport itp),
# odświeżenie bazy danych polskich graczy będących na "free transfer",
# dodane zakończenia karier dla wielu zawodników,
# urealistycznione budżety polskich klubów,
# poprawione błędy barw klubowych niektórych klubów,
# dodane historie karier dla ogromnej ilości piłkarzy I, II, i III ligi polskiej,
# dodane nowe stadiony i miasta do polskiej bazy danych,
# zaktualizowana ilość meczów w polskiej reprezentacji dla wszystkich postaci polskiej bazy, na dzień 30.11.2005,
# dodane zmiany w opcjach "lubi-nie lubi",
# poprawione statystyki setek wielu postaci, mające na cele urealnienie rozgrywki( pozycje, potencjały, reputacje itp)



Miłej gry...
Awatar użytkownika
LUBER
~user
 
Posty: 644
Dołączenie: 13 Lis 2005, 22:06
Miejscowość: Kluczbork
Pochwały: 11



PoprzedniaNastępna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości