• Ogłoszenie:

Imgburn do nagrywania płyt cd/dvd: wskazówki i dyskusja

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Imgburn do nagrywania płyt cd/dvd: wskazówki i dyskusja

Postprzez piwo18 03 Lip 2023, 21:06

reklama
Cześć wszystkim! Niedawno zacząłem używać ImgBurn do nagrywania plików na płyty CD/DVD. Podoba mi się, że program obsługuje wiele formatów i typów płyt. Czy ktoś ma jakieś wskazówki dotyczące korzystania z tego programu? Które funkcje okazały się najbardziej przydatne, a które trudne do zrozumienia?
piwo18
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Maj 2011, 13:50
Pochwały: 1



Imgburn do nagrywania płyt cd/dvd: wskazówki i dyskusja

Postprzez Usnopani 04 Lip 2023, 10:36

Cześć! Ja również korzystałem z ImgBurn i mogę podzielić się kilkoma wskazówkami.

ImgBurn jest bardzo dobry w pracy z różnymi formatami i płytami, co daje dużą elastyczność. Szczególnie podoba mi się funkcja sprawdzania płyty po nagraniu. Zapewnia to, że nagrane dane są wolne od błędów.

Kolejną przydatną funkcją ImgBurn jest możliwość kontrolowania prędkości zapisu. Może to być szczególnie przydatne, jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędów zapisu.

Jeśli chodzi o złożoność: niektórzy użytkownicy mogą uznać interfejs ImgBurn za nieco zagracony, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do bardziej minimalistycznych programów do nagrywania. Przyzwyczajenie się do układu i funkcji poszczególnych przycisków może zająć trochę czasu. Link do instrukcji obsługi https://apps24.org/pl/windows/multimedia/nagranie-na-plycie-cd/imgburn może być pomocny w tym procesie.
Usnopani
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 29 Sty 2023, 20:32




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości