• Ogłoszenie:

grand theft auto san andreas

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Postprzez maniaczek 28 Cze 2005, 18:57

reklama
Czy mógłby ktoś wstawić na megaupload.com plik nj.pak z katalogu audio\STREAMS\ na płycie :?:

Może być ew. torrent. Jedna osoba by wstawiła a kto ma to mógłby poseedować. Please, pomóżcie...
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez Fireworkss 28 Cze 2005, 19:30

fluid napisał(a):nie to zebym sie chwalil ale pierwszy post tego tematu ktory nota bene jest moj zawiera wszystko co potrzebne do gry trainery/mapy/i wlasnie ten opis wszystko wrzucone na rapida

Masz racje fluid zeczywiscie gdzies mi to umknelo.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez maniaczek 28 Cze 2005, 22:03

I jeszcze jedno po uruchomieniu GTA:SA pokazuje mi się taki komunikat:

Image

i wychodzi mi do Windowsa. Czy ktoś wie dlaczego :?:

Mam Pentium 4 3 GHz HT
GeForce 5500 FX 128 MB
1 GB RAM
Windows 2000 SP3
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez michal1651 28 Cze 2005, 23:57

maniaczek napisał(a):i wychodzi mi do Windowsa. Czy ktoś wie dlaczego :?:

Mam Pentium 4 3 GHz HT
GeForce 5500 FX 128 MB
1 GB RAM
Windows 2000 SP3

MASZ ZLE POUSTAWIANE WE STAWENIACH GRY TO JEST W 2 PLIKACH JAK CHCESZ TO CI PODESLE MIAŁEM TESZ TAK
:arrow: script.img main.scm TO TE PLIKI
Awatar użytkownika
michal1651
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 01 Cze 2005, 13:20
Miejscowość: KnYszYn
Pochwały: 7



Postprzez Mad_Dog 29 Cze 2005, 12:09

chcialbym zwrocic jeszcze raz uwage ze opcja "zmien" nie do konca dziala, a mianowicie po wcisnieciu tej opcji owszem pokazuje sie okno edycji, ale po zmianie postu i po kliknieciu "wyslij" pokazuje sie pusta ramka i nic nie da sie zrobic. Po powrocie do stronki na ktorej dany "zmieniony" post widnieje widac ze post pozostal jaki byl (bez zmian). Juz wczoraj sie nad tlumaczeniem tego problemu menczylem, dlatego proponuje usunac ten blad z forum a nie karac bezsilnych uczestnikow forum. Z gory dziex, a jak wam zalezy na tym ostrzezeniu do mnie to niech juz zostanie, az tak mi nie zalezy :D
Awatar użytkownika
Mad_Dog
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 25 Cze 2005, 13:11



Postprzez maniaczek 29 Cze 2005, 12:21

michal1651 - byłoby miło. Jak bys mógł to wstaw najlepiej te pliki na rapidshare.de i podaj linki.
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez michal1651 29 Cze 2005, 12:43

A O TO LINK http://rapidshare.de/files/2676809/orginal.rar.html
NAPEWNO ŁADOWAŁES JAKIES DODATKI DO GRY ALBO CZYJES SAVE
Awatar użytkownika
michal1651
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 01 Cze 2005, 13:20
Miejscowość: KnYszYn
Pochwały: 7



Postprzez pieter777 29 Cze 2005, 14:15

Kto wie jak sie wyskakuje z samolotu? :P
Superski
pieter777
~user
 
Posty: 162
Dołączenie: 04 Lis 2004, 15:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 1



Postprzez maniaczek 29 Cze 2005, 15:07

Właśnie o to chodzi, że nie. Zaraz po instalacji próbowałem uruchomić grę, ale pokazało się jedynie kilka pierwszych ekranów (dźwięk, nVidia) i ekran ładowania GTA. Gdy ten ekran zaczynał powoli znikać pojawiał się ten błąd.

PS. Dzięki za te pliki. Zaraz zobaczę czy pomogą.

EDIT
Niestety to nic nie zmieniło. Zaraz przed wyświetleniem menu dalej pokazuje się ten błąd i wychodzi do windowsa:

Image
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez michal1651 29 Cze 2005, 15:33

TO PRZEINSTALUJ GRE OD NOWA TO POMOZE MOIM ZDANIEM JAK TO NIE POMOZE TO NIE WIEM CO MOZE BYC U MNIE POMOGŁY TE 2 SPOSOBY
Awatar użytkownika
michal1651
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 01 Cze 2005, 13:20
Miejscowość: KnYszYn
Pochwały: 7



Postprzez Kodzio 29 Cze 2005, 15:41

Miałem ten problem maniaczek nie przy GTA ale przy innej gierce troche o nim poczytałem i muszę Ci powiedzieć ze powodów tego błedu może być naprawdę wiele u niektórych są to RAMy u innych zawansowane usługi tekstowe a u innych jescze coś innego. Poszukaj na ten temat w google i poczytaj tu http://www.searchengines.pl/phpbb203/lofiversion/index.php/t31527.html
Awatar użytkownika
Kodzio
~user
 
Posty: 270
Dołączenie: 29 Gru 2004, 22:11
Pochwały: 14



Postprzez maniaczek 29 Cze 2005, 16:49

Dzięki za podpowiedź. Z tego co wyczytałem odpowiedzialny za ten błąd jest prawdopodobnie proces systemowy cftmon.exe i/lub (win)logon.exe - "zaawansowane usługi tekstowe". Używam Office'a 2003 oraz Windowsa 2000 SP3. Po wejściu do menadżera zadań nie mogę znaleźć cftmon.exe, a logon.exe nie da się wyłączyć. Czy wie ktoś jak te programy wywalić z autostartu :?:
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez ciernik21 29 Cze 2005, 20:33

Mam durona 1200MGHz, Geforce2 MX/MX 400, 256 RAM,
I jak załanczam gre to pokazuje sie czarny ekran na monitorze jakby gra sie ładowała trwa to 2 sekundy i z powrotem wraca na pulpit.
CO ZROBIĆ ??
Może nie najlepszy sprzęt ale kolega wcześniej na forum pisał że mu na tej karcie idzie gta sa. :cry:
ciernik21
ciernik21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 23 Cze 2005, 20:07



Postprzez ciernik21 29 Cze 2005, 20:38

Aaaa... mam jeszcze jeden problem zgrałem sobie od kolegi gta sa, i program Alcohol 120%, jak zamontuje obraz w napędzie i otworze go i biore na setup wyskakuje czarny mały ekranik i za chwile gaśnie. Nic nie reaguje nawet sie nie chce zainstalowac, a bralem od kolegi i u niego chodzi. :cry:

Autor postu otrzymał pochwałę
ciernik21
ciernik21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 23 Cze 2005, 20:07



Postprzez Kodzio 29 Cze 2005, 22:43

maniaczek napisał(a):Dzięki za podpowiedź. Z tego co wyczytałem odpowiedzialny za ten błąd jest prawdopodobnie proces systemowy cftmon.exe i/lub (win)logon.exe - "zaawansowane usługi tekstowe". Używam Office'a 2003 oraz Windowsa 2000 SP3. Po wejściu do menadżera zadań nie mogę znaleźć cftmon.exe, a logon.exe nie da się wyłączyć. Czy wie ktoś jak te programy wywalić z autostartu :?:


Z wywaleniem tego może byc cieżko, ale poczytaj na tamej stronce powinno tam coś o tym pisać :roll: Ja znalazłem na ten temat jeszcze coś takiego:

Pierwsze co należy wykonać to przeprowadzić testy programami do testowania pamięci RAM
- Memtest86
- Goldmemory
Sprawdzić system pod katem obecności szkodliwego oprogramowania (trojanów, robaków, spyware...)
(Propozycje programów jak również pomoc w usuwaniu na forum)
Problemem również mogą być wadliwe lub źle zainstalowane sterowniki urządzeń, kodeki.
Propozycja: Odinstalować, posprzątać, zobaczyć jak system zachowuje się bez i ewentualnie zainstalować nowsze/inne wersje bądź ściągnięte z innego źródła
Korzystać w miarę możliwości z usługi Windows Update
MS często po zaobserwowaniu lub przedłożeniu mu jakiegoś konkretnego problemu wypuszcza updaty
Wreszcie problemem może być źle napisany program bądź uszkodzony nośnik na którym się znajduje (w przypadku np. gier)
(Można spróbować zrobić obraz płyty i odpalić go w wirtualnym napędzie)
Na sam koniec problemem może być brak konkretnego problemu czyli nie możliwe do określenia zjawisko powodujące błąd
Awatar użytkownika
Kodzio
~user
 
Posty: 270
Dołączenie: 29 Gru 2004, 22:11
Pochwały: 14



Postprzez will7 30 Cze 2005, 06:03

Kodzio napisał(a):
maniaczek napisał(a):Dzięki za podpowiedź. Z tego co wyczytałem odpowiedzialny za ten błąd jest prawdopodobnie proces systemowy cftmon.exe i/lub (win)logon.exe - "zaawansowane usługi tekstowe". Używam Office'a 2003 oraz Windowsa 2000 SP3. Po wejściu do menadżera zadań nie mogę znaleźć cftmon.exe, a logon.exe nie da się wyłączyć. Czy wie ktoś jak te programy wywalić z autostartu :?:


Z wywaleniem tego może byc cieżko, ale poczytaj na tamej stronce powinno tam coś o tym pisać :roll: Ja znalazłem na ten temat jeszcze coś takiego:

Pierwsze co należy wykonać to przeprowadzić testy programami do testowania pamięci RAM
- Memtest86
- Goldmemory
Sprawdzić system pod katem obecności szkodliwego oprogramowania (trojanów, robaków, spyware...)
(Propozycje programów jak również pomoc w usuwaniu na forum)
Problemem również mogą być wadliwe lub źle zainstalowane sterowniki urządzeń, kodeki.
Propozycja: Odinstalować, posprzątać, zobaczyć jak system zachowuje się bez i ewentualnie zainstalować nowsze/inne wersje bądź ściągnięte z innego źródła
Korzystać w miarę możliwości z usługi Windows Update
MS często po zaobserwowaniu lub przedłożeniu mu jakiegoś konkretnego problemu wypuszcza updaty
Wreszcie problemem może być źle napisany program bądź uszkodzony nośnik na którym się znajduje (w przypadku np. gier)
(Można spróbować zrobić obraz płyty i odpalić go w wirtualnym napędzie)
Na sam koniec problemem może być brak konkretnego problemu czyli nie możliwe do określenia zjawisko powodujące błąd



"cftmon.exe i/lub (win)logon.exe" to są aplikacje systemowe i ich nie wyłączaj. winlogon jest odpowiedzialny za to że system w ogóle pracuje. Jeśli tej aplikacji coś się stanie to format na 100% (z tego co pamiętam to jej się nie da wyłączyć w menedżerze), z cftmon.exe jest podobnie - również jest aplikacją systemową ale nie pamiętam za co odpowiedzialną i czy da się ją wyłączyć.
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63



Postprzez Fireworkss 30 Cze 2005, 07:12

ciernik21 napisał(a):I jak załanczam gre to pokazuje sie czarny ekran na monitorze jakby gra sie ładowała trwa to 2 sekundy i z powrotem wraca na pulpit.
CO ZROBIĆ ??

Mialem cos podobnego, sprobuj uruchomic gierke z plyta w napedzie lub inny crak.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez ...::: J O K E R :::... 30 Cze 2005, 08:59

Czy ktoś mógłby mi pomóc przejść dwiee misje? Nie potrafie ich przejść a bez tego nie moge dalej grać. :( . Konkretnie chodzi mi o misje:
1. Cesar Vialpando (zawody sprawności amortyzatorów lowriderów)
2. Life's a Beach ( zademonstrowanie swoich umiejętności tanecznych i kradziez Vana.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Jeśli ktoś zechce mi pomóc, sava mogę wysłać na maila, przez gg, lub w inny sposób.
Chętnych bardzo proszę o kontakt.
pozdrawiam, ...::: J O K E R :::...
Ostatnio edytowany przez ...::: J O K E R :::..., 17 Sty 2006, 02:31, edytowano w sumie 1 raz
...::: J O K E R :::...
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 20 Cze 2005, 20:51



Postprzez Fireworkss 30 Cze 2005, 09:30

...::: J O K E R :::... napisał(a):1. Cesar Vialpando (zawody sprawności amortyzatorów lowriderów)
2. Life's a Beach ( zademonstrowanie swoich umiejętności tanecznych i kradziez Vana.



Fireworkss napisał(a):Musisz uzywac samochodu z zawieszeniem hydraulicznym a zeby nim podskakiwac uzywaj tej malej klawiaturki numerycznej z prawej strony.
Poprostu klikasz taka strzalke ktora jest w tej chwili w kolku na dole ekranu.
Tanczenie polega na tej samej zasadzie tylko ze ruchy wykomujesz klawiszmi W, A, S, D.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez rudzi 30 Cze 2005, 11:17

ej słysałem że gta sa jest tylkon dvd czy to prawda :?: żeby to było kłamstwo :!:
rudy
rudzi
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Cze 2005, 11:08



PoprzedniaNastępna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości