• Ogłoszenie:

grand theft auto san andreas

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Postprzez gordon 25 Cze 2005, 23:55

reklama
Mam dobrą rade dla tych wrzystkichy krórym gra się nie chce włączyć. Otóż gdy włączacie grę wciskajcie kombinacje klawiszy alt+tab aż gra się zminimalizuje następnie odczekajcie nic nie naciskając aż gra się zmaksymalizuje. Po tych skąplikowanych :) operacjach gra powinn się włączyć.
gordon
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 17:34
Miejscowość: ziemia



Postprzez will7 26 Cze 2005, 04:05

Jak widzę po postach na forum (i własnego doswiadczenia bo u mnie też nie chce) to są cholerne problemy z zainstalowaniem san andreas. Zastanawiam się tylko czy Rockstar dała tak dobre zabezpieczenia czy po prostu pod tym względem dali ciała. U mnie podczas instalacji wyskakuke coś takiego: "CRC error: (...)\GTA San Andreas\audio\SFX\SPC_GA doesn't match the file in the setup's.cab file." Po kliknięciu "Ponów próbę" instalacja się przerywa a po "Ignoruj" leci dalej do końca. Jeszcze nie sprawdzałem czy wszystko jest dobrze ale się normalnie uruchamia i można grać.

P.S.
Co do tych problemów z napędem z postów wyżej to jeśli napęd byłby za stary to w ogóle płyty by nie czytał, a zamiast się zastanawiać czy soczewka na laserze jest brudna i czy rozkręcać napęd aby wyczyścić czy kupować płytę do czyszczenia to weż zrób obraz płyty (i sprawdzić czy są błędy) lub po prostu skopiuj wszystko na dysk - jesli nic nie będzie to znaczy że to jest wina gry a nie płyty czy napędu (chociaż oczywiście soczewkę trzeba co jakiś czas czyścić szczególnie jeśli np. dużo się w pokoju pali-chodzi mi o papierosy-z doświadczenia wiem że w takim wypadku dym wchodzi wszędzie i tam osiada).
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63



Postprzez Fireworkss 26 Cze 2005, 10:32

Witam,
Przecztytalem caly temat i nie zanlazlem ( lub przegapilem ) sposob jak wylonczyc radio na stale, tak zeby sie wogule nie wlanczalo jak wsiadam do jakiegokolwiek samochodu. Probowalem zrobic to z menu ale nadal jak wsiadam do samochodu to zalancza mi sie stacja radiowa i musze przelanczac recznie na OFF.
Z gory wilkie dzieki.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez jajeko_ziom 26 Cze 2005, 12:41

Mam gta od paru dni. Wszystko ladnie chodzi, a tu nagle wchodze na misje z tancem na plazy i komputer sie zacina, na nic nie reaguje!! Póbowalem z 10 razy, ale za kazdym razem sie zacina!! bez tej misji nie moge dalej grac, czy mógłbym prosić o zamieszczenie linka z savem po tej misji albo o wyslanie go na e-maila: jajeko@op.pl, ewentualnie jestem w stanie wyslac komus mojego sava, ten ktos przejdzie tą misje i mi przysle sava ze zrobioną tą misją. Z GÓRY THX
ZIMNE...
RACZEJ...LODÓWA...
jajeko_ziom
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 22 Maj 2005, 10:41
Miejscowość: Kraśnik



Postprzez Komp 26 Cze 2005, 12:45

Fireworkss napisał(a):Witam,
Przecztytalem caly temat i nie zanlazlem ( lub przegapilem ) sposob jak wylonczyc radio na stale, tak zeby sie wogule nie wlanczalo jak wsiadam do jakiegokolwiek samochodu. Probowalem zrobic to z menu ale nadal jak wsiadam do samochodu to zalancza mi sie stacja radiowa i musze przelanczac recznie na OFF.
Z gory wilkie dzieki.


Poprostu śćisz w menu jak najbardziej sie da. Ja tak robie jak słucham radia internetowego i gram;)
Witaj [you] jak masz problem to pisz na gg :)
Komp
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 10 Cze 2005, 16:07
Miejscowość: Nowogrodziec



Postprzez Fireworkss 26 Cze 2005, 18:56

bartii_mario napisał(a):JEŚLI GRA MASAKRYCZNIE ZACINA CI SIĘ NA SPRZĘCIE ŚREDNIEJ KLASY, A JEDYNYM ROZWIĄZANIEM JEST ZMIANA PALETY KOLORÓW W GRZE NA 16BIT TO:

Wejdź do - Moje Dokumenty -> GTA San Andreas User Files, zrób kopie pliku gta_sa.set , a następnie go skasuj !


Zrobilem tak i nadal gierka tnie mi sie jak cholera.
Wylonczylem wszysttkie bajery ustawilem rozdzielczosc na 640x480 i nadal to samo.

Moj sprzet:
Celeron 2.6
GF 5600 XT
768 RAM
80 GB HDD

Panowie poradzcie cus zeby przynajmniej moza bylo grac bez zacinania sie grafiki, juz mi nawet ne zalezy na jakosci grafiki i wysokiej rozdzielczosci.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez RufuS* 27 Cze 2005, 07:14

Mój problem polega na tym,że podczas grania w GTA SA przechodni na ulicach(tzw.ludzie:))sa "dziurawi".Mój człowiek,którym gram jest normalny,ale inni ludzie są jak w.w.Co się dzieje?:/


A zainstalowałeś DirectX 9.0c z płyty GTA ????? Jeśli nie zrób to, mojemu kumplowi pomogło :D

Ci co mają problem z grafiką i nie zainstalowali DirectX 9.0c też im to polecam :P

PozdROWienia :D
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Postprzez tekken 27 Cze 2005, 10:48

CZE NIE MOGE PRZEJSĆ JEDNEJ MISJ W SAN ANDREAS JEST TO TA MISJA CO CZEBA JECHAĆ DO HAMBURGERA IW HAMBURGEŻE DAJOM MI MISJE I MUSZE JECHAC NA PLAZE I MOGE WCISNĄC Y LUB N ALE I TAK SIE NIEC NIE STANIE PROSZE O KONTAKT MUMER GG 8598339
tekken
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 08 Cze 2005, 17:43



Kto wie gdzie w gta san andreas jest basen?

Postprzez pavlus 27 Cze 2005, 13:54

Mam problem z pewn misja,w której trzeba umieć dobrze pływać,a nie wiem jak to zrobić.Czytałem gdzieś że w gta san andreas jest basen w którym można nauczyć się dobrze pływać.POMOCY :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
pavlus
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 27 Kwi 2005, 12:17
Miejscowość: Poręba Wielka



Postprzez Komp 27 Cze 2005, 15:59

Witam
Mam problem z 2 misijami w tych w których trzeba tańczyć samochodem i tanczyc normalnie jak ja przejść czy kto by mi ja przeszedł?? zapraszam na gg 5190635
Witaj [you] jak masz problem to pisz na gg :)
Komp
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 10 Cze 2005, 16:07
Miejscowość: Nowogrodziec



Re: Kto wie gdzie w gta san andreas jest basen?

Postprzez High Voltage 27 Cze 2005, 16:22

pavlus napisał(a):Mam problem z pewn misja,w której trzeba umieć dobrze pływać,a nie wiem jak to zrobić.Czytałem gdzieś że w gta san andreas jest basen w którym można nauczyć się dobrze pływać.POMOCY :!: :!: :!: :!: :!:


Nie musisz tu dobrze pływać, tylko musisz długo pod wodą wytrzymać, jest taki pasek w grze odpowiedzialny za nurkowanie. Zapełnia się on jak nurkujesz obojętnie gdzie, wskocz do wody jakiejś nurkuj, a jak sie będzie powietrze kończyć to wypłyń na powierzchnie, pasek sie napełni, i tak cały czas. A pasek nurkowania co jakiś czas urośnie o kawałeczek, mi wystarczyło 25% go napełnić i można misje było zagrać.
Awatar użytkownika
High Voltage
~user
 
Posty: 1734
Dołączenie: 05 Mar 2005, 19:49
Miejscowość: Browar
Pochwały: 67



desperacja

Postprzez krauzi 27 Cze 2005, 16:23

ój problem polega na lataniu w dwoch misjach: Freefall i N.o.e. Gdy wzbizjam sie w powietrze moj plane gdy juz jestem za miastem np w misji freefall nawet nei wiem jak to nazwac ...zacina sie tzn. gra sie nie zacina tylko plane jakby zlapal zawieszke w powietrzu (zatrzymuje sie jakby zawiesza na chmurze). I nie moge wykonac zandego manewru. Probowlaem juz wszytkiego od zmiejszania grafy (draw distanse),przyspiesznie gry po latanie na roznych wyskosciach i roznymi "trasami"... Nie wiem czy to jest winna gry czy kompa czy losu??:] OD 2 tyg stoje w miejscu w GTA SA przez te misjie ... Z desperacji probowalem nawet kodow roznych ale nic to nie dalo, jeszcze sie wkurzylem bo nienawidze uzuwac kodow:/ Prosze o rady albo o przejscie tych misji przez kogos kto jest w stanie bezinteresownie pomoc... I chcialbym jeszcze dodac ze nie jestem z tych kolesi , ktorzy prosze o przejscie bo nie potrafia ..ja poprostu nie mam mozliwosci... a latac potrafie bo do tej pory bylo ok wszystko ...


Moj save:
[url=http://catv.retsat1.com.pl/krauzi/GTASAsf8.b[/url]

Prosze o pomoc: krauzi@o2.pl , GG:6301571
krauzi
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Cze 2005, 16:23



Postprzez Fireworkss 27 Cze 2005, 19:07

Komp napisał(a):Mam problem z 2 misijami w tych w których trzeba tańczyć samochodem i tanczyc normalnie

Musisz uzywac samochodu z zawieszeniem hydraulicznym a zeby nim podskakiwac uzywaj tej malej klawiaturki numerycznej z prawej strony.
Poprostu klikasz taka strzalke ktora jest w tej chwili w kolku na dole ekranu.
Tanczenie polega na tej samej zasadzie tylko ze ruchy wykomujesz klawiszmi W, A, S, D.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez maniaczek 27 Cze 2005, 19:47

Pod koniec instalacji wywala mi błąd o braku pliku,
Kod: Zaznacz wszystko
audio\STREAMS\NJ
którego rzeczywiście nie ma w tym folderze. Czy mógłby mi ktoś go w jakiś sposób podrzucić :?:
Awatar użytkownika
maniaczek
~user
 
Posty: 866
Dołączenie: 28 Sty 2004, 19:45
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 88



Postprzez danyplus 27 Cze 2005, 21:38

Hej. Przypomnę się z problemikiem...
Po zainstalowaniu przeżucam crack'a do folderu gdzie się zainstalowało i mi się gierka nie włącza...:)
czy nie trzeba czegoś wyczyścić z rejestrów ( i jak to zrobić )
Wcześniej miałem już zainstalowaną i śmigała ( ale nie ja to wykonywałem )
Dzięki :D
danyplus
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 23 Cze 2005, 16:26



Postprzez Fireworkss 28 Cze 2005, 08:29

Znalazlem link do poradnika GTA: San Andreas na eMule:

:arrow: GTA: San Andreas Poradnik ( Gry On-Line )
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez Mad_Dog 28 Cze 2005, 17:57

Jak juz wspomnialem na stronie 9.
"no to ja mam takie problem: Zainstalowalem gre bez problemu, potem chce ja odpalic i pokazuje sie czarny ekran jakby gra sie wlanczala, lampka monitora gasnie na chwile i pokazuje sie pulpit i koniec grania :/. Wszystko to trwa kilka sekund. A i "znalazlem" tytaj podobny problem ale nie chce mi go wyswietlic (kij wie czemu)"
Co wiecej po kilkukrotnych probach odpalenia wyskakuje blad
Image
Podobny problem ma Buszmen. Probowalem jak poradziliscie zainstalowzc najnowsze stery do grafiki, no i Directa 9.0c, ale i tak jest to samo, no nawet jeszcze raz zainstalowalem GTA SA, ale to tez nie pomoglo. Dlatego jakby ktos mial jeszcze jakies pomysly to walcie dalej :D
Awatar użytkownika
Mad_Dog
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 25 Cze 2005, 13:11



Postprzez Mad_Dog 28 Cze 2005, 18:00

[img]http://danny_to_nie.w.interia.pl/blad%20gta_sa[img]
Awatar użytkownika
Mad_Dog
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 25 Cze 2005, 13:11



Postprzez Mad_Dog 28 Cze 2005, 18:06

nawet ten szaj mi nie chce dzialac :/ luknijcie se linka

http://danny_to_nie.w.interia.pl/blad%20gta_sa

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Mad_Dog
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 25 Cze 2005, 13:11



Postprzez fluid 28 Cze 2005, 18:46

Fireworkss napisał(a):Znalazlem link do poradnika GTA: San Andreas na eMule:


nie to zebym sie chwalil ale pierwszy post tego tematu ktory nota bene jest moj zawiera wszystko co potrzebne do gry trainery/mapy/i wlasnie ten opis :wink: wszystko wrzucone na rapida
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



PoprzedniaNastępna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości