• Ogłoszenie:

Kłopoty z instalacją ubisoft game luncher

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Kłopoty z instalacją ubisoft game luncher

Postprzez mirekg1963 14 Wrz 2011, 11:48

reklama
Witam! Przedstawię swój problem -
Zakupiłem w Media Markt grę Call of Juarez, zainstalowałem tak jak trzeba na steamie zalogowany a tu wychodzi mi błąd co następuje
[img][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2240/bdcallofjuarez.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Zadzwoniłem do dystrybutora , który mi podesłał link do pliku ze strony Ubisoftu, niestety nie działał na moim kompie , więc umieścił na swojej stronie z której pociągnąłem . Odinstalował;em revo unistlerem plik UGL a potem zrestartowałem kompa i ponownie zainstalowałem niestety to samo. Zalogowałem się na stronie Ubisoftu i tam dostałem taką samą poradę, która nie przyniosła oczywiście skutku.
Co może być przyczyną takiego powtarzającego się błędu? Posiadam odpowiednie parametry komputera jest dość nowy (pół roku) Mam system operacyjny W7 Home Premium 64 B antywirusa avire aktualizowaną która nie daje żadnych znaków podczas instalacji, firewall tylko to co w systemie... Czy np emulatory napędu typu Deamon Tools czy alcohol mogą powodować że plik Ubisoft Game Luncher nie chce się wgrać a raczej się wgrywa tylko nie działa poprawnie.
A może problem leży w oryginalnej płycie...??
mirekg1963
~user
 
Posty: 190
Dołączenie: 05 Lut 2009, 16:39
Miejscowość: Częstochowa



Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości