• Ogłoszenie:

Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez Dudix3 24 Cze 2011, 20:16

reklama
Witam, ostatnio poszukuje jakiejś dobrej gry multiplayer zarówno FPS jak i MMORPG. Jeżeli chodzi o FPS to jakąś taktyczną strzelankę której bitki rozgrywają się zarówno w budynkach jak i na dużych otwartych przestrzeniach typu dźungla, pustynia i.t.d. Nie chcę jednak żeby strzelanka była standardowa to znaczy typowy deathmach i nic ciekawszego. Podoba mi się Crysis Wars, ale ostatnio ludzie grają na zbyt zmodowanych mapach na totalnie łamiących konwencję gry. Jak znacie może coś dobrego to tu możecie zamieszczać ch tytuły opis screeny i linki do ewentualnych filmików. Jeżeli natomiast chodzi o MMORPG to ja szukam jakiejś gry w stylu nadchodzącego zbudowanego na Unreal Engine 3 ArcheAge.

Gry które ja wam polecam to:
FPS -Crysis Wars
MMORPG - Nadchodzący ArcheAge wygląda świetnie, ale trochę poczekamy.

Możecie dodawać praktycznie wszystkie ciekawe gry FPS I MMORPG
Dudix3
 



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez (Teus) 24 Cze 2011, 23:38

Counter Strike
MMO- Lineage II
Reszta masz na google wpisz tytul tematu, bez sensu topic...
| ACER ASPIRE 5740G-334G25Mn | Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz | 4096 Ram DDR3 | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 1GB DDR3@Biosmodded 700mhz/1050mhz. 1.05V, DirectX 11, Shader 5.0, Avivo | Hitachi 250 GB SATA II | Windows 7 Ultimate 64 PL |
Eset Smart Security 5|
Awatar użytkownika
(Teus)
~user
 
Posty: 1380
Dołączenie: 04 Wrz 2010, 09:46
Miejscowość: Tuntschendorf
Pochwały: 67



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez Kapucino 25 Cze 2011, 02:01

W mmorpg grałem naprawdę wiele, jednak naprawdę niewiele warte jest jakiejkolwiek uwagi, z darmowych, niestety nie mogę polecić żadnego. Z płatnych na pewno wart uwagi jest WoW. Lekko leciwy silnik graficzny, ale co do rozgrywki, raczej nie ma się czego czepić. Ba, wręcz przeciwnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, PvP, PvE, questy, achievementy, minigry. Jest to jednak straszny pochłaniacz czasu. Więcej opisywać nie będę, WoWa każdy chyba zna i wie z czym to się je

Drugą jaką mogę polecić to Runescape, stosunkowo tani abonament, można przetestować za darmo, darmowy content też jest dość pokaźny, Może wystarczyć na parę miesięcy w porywach, natomiast members to jest masakra, OLBRZYMI świat, nieliniowe questy, system walki trochę prosty, jednak mi nigdy nie przeszkadzał. Gra zachęca do siebie mnogością skillów. podobnie jak w WoWie, jednak te w przypadku runescape są bardziej rozbudowane. mamy m.in gotowanie, łowienie ryb, górnictwo, zielarstwo, ogrodnictwo, a to tylko nieliczne ze wszystkich! MNOGOŚĆ minigierek, zarówno dla jednego jak i wielu graczy, w tym gry zespołowe, areny. MNOGOŚĆ przedmiotów, ubrania sa dopracowane graficznie, poza przedmiotami bojowymi, mamy stroje okazjonalne, z eventów, misji, mini gier. Wiele smaczków. MUZYKA stoi na świetnym poziomie, w tenie wiejskim usłyszymy skoczne melodie, w lochach mroczne melodie. Gra posiada niesamowity klimat. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Trzecia gra, to może nie do końca mmorpg, na pewno nie klasyczny. Chodzi mi o Puzzle Pirates. Kiedyś błędnie przeze mnie uważany za grę dla dzieci. Jestem na 100% przekonany, że średnia wieku graczy jest znacznie wyższa, niż w typowych mmorpgach. Nie znajdziemy w tej grze questów, siekania setki mobków, bezmyślnego napieprzania w klawiaturę. W skład gry wchodzi szereg mini-gier logiczno-zręczościowych, odpowiadających np żegludze albo budowie statków. Gra daje nam praktycznie nieograniczone możliwości, mimo braku poziomów, czy skilli. W statystykach postaci mamy jedynie experience-bazuje na czasie spędzonym nad gierką oraz standing-obrazuje naszą pozycję względem oceanu/archipelagu.W przypadku mini-gierek liczą się jedynie nasze umiejętności i to od naszych umiejętności zależy, na jakiej pozycji uplasujemy się w rankingu. W grze duże znaczeni odgrywa ekonomia, wyspy skolonizowane kontrolowane są przez graczy. Wszystkie kupowane przez nas przedmioty wykonywane są w sklepach i zakładach należących także do graczy. Kontretne wyspy produkują określone towary, co zmusza graczy do transportu morskiego. Mnogość wypraw morskich, gier karczemnych, możliwość zatrudnienia się w zakładach produkcyjnych. Za szczególne osiągnięcia, dostajemy trofea, które możemy eksponować w swojej galerii. np za wysoki ranking w gierkach, czy pokonanie określonej ilości potworów morskich itp. Gra na początku może wydać się skomplikowana, jednak, jak już oswoicie się z interfejsem, zasadami, to świat staje przed wami otworem! Gra w prawdzie płatna, do wyboru serwery z subskrypcją, oraz dublonowe ( free + mikropłatności ) jednak waluta keszowa może być zakupiona od innych graczy. Dla przykładu podam, że w jeden dzień, spokojnie można zarobić kasy, za którą kupimy miesięczne odznaki, odblokowujące płatny content! Na Oceanie Sage jest polska załoga, na Hunter też dużo polaków. Jeśli szukasz ambitnego tytułu, lubisz gry logiczne, strategie, mmo, to polecam! Sam gram od ponad 3 lat.
Tutaj krótki filmik przedstawiający mnie puzzlującego:
http://www.youtube.com/watch?v=K_R8Trbfb-o
Awatar użytkownika
Kapucino
~user
 
Posty: 330
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 18:29
Pochwały: 12



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez biernas 25 Cze 2011, 10:31

Counter-Strike 1.6
Swat 4 przez neta też jest dobry ;)
Co do MMORPG to Runes of Magic - darmowa, przyjemna gierka, co kilka miesięcy dodają nowe chaptery. Dodam tylko że jeśli chcesz to lepiej kupić ją za 20zł z wszystkimi chapterami + bonusy z ItemShopu, niż pobierać te ok.10gb + aktualizacje ;)
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez Dudix3 25 Cze 2011, 13:39

Reszta masz na google wpisz tytul tematu, bez sensu topic...

Chodzi o opinię userów na temat danych gier, w google dostanę listę gier z ładnymi opisami bez opinii, a tu popatrz jak wysilił się Kapucino każdy może się zainteresować, więc mówmy do tematu:

Właśnie dorwałem Bad Company 2 i gra się nieziemsko. Nie będę opisywał, dorwijcie youtuba i sprawdźcie rozgrywkę multplayer WOW! :lol:
Dudix3
 



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez (Teus) 25 Cze 2011, 15:17

Kapucino napisał(a): z darmowych, niestety nie mogę polecić żadnego

A ja mogę polecic ;), SUN ONLINE fajna grafika i gameplaay niestety nudzi sie po pewnym czasie ... i MU Online gra jest bardzo dobra ;) spędziłem z nią około 2 lata, z platnych> W wowa gralem maksymalnie miesiąc w tym z tydzien na Globalu..Dla mnie niema lepszego MMO od Lineage 2 <3 najlepszy system walki jaki zostal w ogole stworzony, niestety to nie jest gra ze wejdziesz zagrasz godzinke i ogarniesz, tu jest mnóóóstwo klas i "pod klas" przez co jest od groma skilli a nie jak w wowie pod koniec rozgrywki czyli jak ma sie wszystko w PVP ograniczasz sie do kilku skilli..
Za nie dlugo wstaje nowy polski prywatny serwer do Lineage 2 ja napewno wbije ;), Lineage 2 oficjalne jest darmowe tylko w Rosji,mozesz sciagnac z angielszczenie i pograc aby zasmakowac ta gre na dluzsza mete, lub trial na wersji angielskiej albo po prostu bawic sie na prywatnych serwerach :), gdyby zliczyc wszystkie prywatne serwery i ilosc graczy ktorzy graja na nich.. napewno bedzie wiecej niz na oficjalnych serwerach.
PVP w tej grze to cud,miód i w ogóle pochlania duuzo godzin, Sieges,TVT,Olimpiady, EVENTY, Raid bossy, PVP w PARTY, ciągła akcja... jezeli chodzi o PVp to wow niema podejscia do lineage ;), jednak niema co sie klocic o te gry bo juz tak jest L2 Vs WoW, są ci co kochaja L2 i ci co kochają WoW, to sie nie zmieni , jednak jezeli chodzi grafike to wow jest cukierkowaty a L2 nie ;).
FPS co mozna polecic.. hmm> Cala seria Call Of Duty, Counter Strike, Cala Seria Medal Of Honor, Left 4 Dead1/2.. wszystke gry od Valve.
| ACER ASPIRE 5740G-334G25Mn | Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz | 4096 Ram DDR3 | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 1GB DDR3@Biosmodded 700mhz/1050mhz. 1.05V, DirectX 11, Shader 5.0, Avivo | Hitachi 250 GB SATA II | Windows 7 Ultimate 64 PL |
Eset Smart Security 5|
Awatar użytkownika
(Teus)
~user
 
Posty: 1380
Dołączenie: 04 Wrz 2010, 09:46
Miejscowość: Tuntschendorf
Pochwały: 67



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez ToServeAndProtect 25 Cze 2011, 15:28

Dudix3, zakladasz temat w ktorym ssm nie potrafisz sie w alypowiedziec. i jaki to ma sens? twoja wypowiedz na temat bardzo juz starego choc wciaz grywalnego BC2 jest zenujaca. chcesz cos polecic to sie wysil troche jak Kapucino i napisz cos wiecej.


Ze swojej strony polece na szybko F3AR. gra nowosc i choc pomimo innego studia tworzacego ja oraz mniejszej ilosci syrasznych momentow to gra wciaz ma swoj klimat. jestem w 4 albo 5 rozdziale, poki co najbardziej podobal mi sie 3: sklep. grafika nie najnowsza ale i dobra. gra jak zwykle teraz bywa jest bardzo konsolowa, jednak port na pc jedt dobry.

Na dluzsze chwile polece Settlers 7. gra genialna, lekki powrot do starszych wersji z odrobina swiezosci. bardzo ladna i kolorowa grafika. optymalizacja swietna, dobrze dziala na slabszych kompach. bardzo dobry system gospodarczy. wiele drog rozwoju jak i zwyciestwa
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez Dudix3 25 Cze 2011, 21:49

Chcesz szczegółowy opis?! Mówisz masz... Opiszę wam rozgrywkę w grze Crysis Wars. Skupię się raczej na konkretnej rozgrywce mianowicie power strugle, ale macie tam również typowy deathmatch zwany instant action i instant action (drużynowy). Power Strugle to rozgrywka w której celem jest zniszczenie bazy wroga, jednak nie jest to proste zadanie, aby tego dokonać musisz wraz z drużyna wybudować czołg taktyczny wyposażony w działo nuklearne. Czołg można wybudować w przejętej przez drużynę fabryce prototypowej, posiadając wymagana liczbę punktów i odpowiednią rangę, a punkty otrzymujemy za zabijanie wroga, przejmowanie obiektów oraz ich obronę. Dodatkowo trzeba zgromadzić 100 punktów energii, a do zdobywania tych punktów trzeba przejmować generatory wyciągające energię z wraków obcych. Po osiągnięciu 100 punktów energii i mając wymaganą liczbę punktów oraz rangę, budujemy czołg taktyczny którym musimy dotrzeć pod samą bazę wroga i oddać w nią strzał. Później widzimy spektakularnego grzyba atomowego i zależnie od serwera na którym gramy tych strzałów trzeba oddać więcej. W grze przejmujemy fabryki ciężkich pojazdów, bunkry i generatory energii. Power Strugle rozgrywa się na bardzo dużych mapach, nieco mniejsze są w instant action (drużynowy) i całkiem małe instant action. W grze prócz karabinów i pistoletów, mamy dostępny karabin gaussa (broń zabija jednym strzałem [pocisk napędzany magnetycznie]), broń obcych (karabin strzelający soplami lub zamrażający [wroga trzeba dobić zanim się rozmrozi i broń zamraża także pojazdy]), granatnik (nie trzeba tłumaczyć) i inne. Można również jeździć Hammerami i pickapami, czołgami, amfibiami i innymi pojazdami ciężkimi i lekkimi. Można latać t.z.w V-Tolami i śmigłowcami bojowymi. Gra oferuje różne wyposażenie i sprzęt taki jak miny clymore, skaner (pozwala wykrywać wrogów w otoczeniu), miny przeciwpancerne, noktowizor, palnik (co dziwne pozwala rozbrajać miny i naprawiać wszystkie dostępne pojazdy) oraz inne. można się bawić zarówno w rambo jak i sabotażystę stawiającego wszędzie miny i wykrywającego wrogów dla sojuszników jak i snajpera czy pilota. Gra oferuje mnóstwo map ja wraz z fanowskimi naliczyłem już ponad 35. Gra ma ładną grafikę i głównym patentem jest nanoskafander, ale o tym poczytaj w google. Grę polecam bo to nie jest nudna rozgrywka i zawsze można zagrać w innym stylu. :lol:
Dudix3
 



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez CrossFire 25 Cze 2011, 22:45

Masz Battlefielda Bad Company 2, dlaczego tobie go polecam - bo to jak na razie najlepszy fps multi :lol: (są gry i jest Battlefield) ogólnie możesz nawet grać w BF2 czy 2142 albo Vietnam tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Call of Duty, dlaczego oplaca sie zagrać w tą marke, dla dobrej kampanii i multiplayera (nie ważna która część i tak jest taki sam :P ), ale ogólnie fun z gry będzie bo jest to dobra szybka wymiana ognia z nutką pro skilla którego z czasem zapewne nabędziesz :] dużo sie dzieje i nigdy nie wiadomo o co chosiiii :roll:

Team Fortress 2 trzeba być naabem, aby nie znać tej gry :evil:

w Medal of Honor też możesz pograć jest to taka poprzeczka miedzy Battlefield STYLE, a Cock of Duty STYLE :? nad multi pracowali panowie z DICE, wieć żle nie jest - JEST Grywalne w każdym bądź razie :wink:

Sprawdz sobie też Battlefield Play4Free dobra gierka z mikrotransakcjami darmowa w każdym bądz razie na patencie BF2 z modelami tekstur z BC2

Left 4 Dead 1 i 2 Dlaczego dobra wyrzynka Zombii ze znajomymi najlepiej w full coop 4 osoby, cóż wiecej dodać :!: :?: :roll:

Jak chcesz Realizmu i multi full team play , team work etc. to ARMA 2 czy inne Operation Flashpoint (tylko nie te nowe :P )

To chyba na tyle, ogólnie dziwny temat, masz od tego google, czy encyklopedie gier, recenzje, filmiki, gameplaye, artykuły i wiele wiele innych badziewi opisujących rozgrywkę, fun, fap mode etc itd blabalbalab ogólnie trololololololololing.... EOT 4 me 8)
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez koszters 25 Cze 2011, 23:25

Call Of Duty
SUN Online
Warband i kupa modów pod MP
L4D
Podpis niezgodny z regulaminem. Mike
koszters
~user
 
Posty: 160
Dołączenie: 06 Mar 2010, 11:22
Pochwały: 1



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez Dudix3 26 Cze 2011, 12:21

To chyba na tyle, ogólnie dziwny temat, masz od tego google, czy encyklopedie gier, recenzje, filmiki, gameplaye, artykuły i wiele wiele innych badziewi opisujących rozgrywkę, fun, fap mode etc itd blabalbalab ogólnie trololololololololing.... EOT 4 me

Gdzie w recenzji spotkasz się z opinią gracza? :lol: Stąd temat. Bad Company 2 właśnie testuję. Gra się całkiem zajefajnie.
Dudix3
 



Polecajcie gry multiplayer fps i mmorpg

Postprzez CrossFire 27 Cze 2011, 08:57

Dudix3, najczęściej pod recenzja są głupkowate posty małolatów nie znających i hatujących gry, których nigdy nie widzieli, albo fanboyów, ale uwierz znajdą sie i posty perełki.... 8)
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości