• Ogłoszenie:

Problem z napoleon total war razor

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Problem z napoleon total war razor

Postprzez maxram 14 Kwi 2011, 20:39

reklama
Ściągnołem sobie Napoleona total war razor. Rozpakowuję winRARem obraz płyty daje instalatora od razora i tam mi się pyta i scieżke do pliku Napoleon Total War_disk1.sim więc mu ją podaje i daje ok po jakimś czasie pyta i scieżke do pliku Napoleon Total War_disk2.sim którego jednak po rozpakowaniu nie miałem więc dałem cancel. Potem sytuacja powtórzyła sie jeszcze 1 czy 2 razy o takie same pliki tylko z wyższymi numerkami po słowie disk, nadal dawałem cancel(sposób ten zadziałał bez problemowo w przypadku Metro 2033). W końcu wyskoczyło okienko że sie skończyła instalacja i żebym sobie scrakował i wgrał direxta nowego standard przy grach od razora. Scrakowałem, włączam gre i mi wyskakuje że jest poblem z plikiem steam_api.ddl
dokładnie wam nie zacytuje bo bym musiał zainstalować znowu gre żeby to zrobić (jak to będzie konieczne to to zrobię) ale chyba byl to komunikat że tego pliku nie ma a jest potrzebny żeby gre uruchomić sciana
Proszę o pomoc
EDIT : Komunikat to
Nie znaleziono punktu wejscia procedury steamUserStats w bibliotece steam_api.dll.
maxram
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 11:24



Problem z napoleon total war razor

Postprzez Commando_pl 15 Kwi 2011, 07:35

1.Zmień nazwe tematu, bo jakiś moderator zaraz Ci ją będzie kazał zmienić.
2.Popraw ortografie.
Gra pirat czy Freeware(darmowa)? No ale chyba pirata sobie sciągnąłeś jak w .iso masz 2 płyty :wink: .
Moim zdaniem masz 2 wyjścia:
1.Ściągnij od nowa z innego źródła.
2.Spróbuj podzielić ten obraz na kilka obrazów(na płyty).
Awatar użytkownika
Commando_pl
~user
 
Posty: 244
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:02
Miejscowość: Łańcut
Pochwały: 2



Problem z napoleon total war razor

Postprzez Mikou@j 15 Kwi 2011, 08:35

54zł steamkey na allegro i po problemie.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości