• Ogłoszenie:

Gta sa: dziewczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Gta sa: dziewczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Postprzez czupkolandja 17 Paź 2009, 19:26

reklama
Kiedy podchodze do domu Milley (dziewczyny CJ'a w Las Venturas) ona wybiega z domu i jest na dole napis "o co jej chodziło z tym nie pasuje, gdzie się podziało jej poczucie chumoru". A umówienie się z nią jest przymusowe ponieważ ona musi potem dać karte dostępu do kasyna aby odblokować misje
Intel Dual-Core 3.2Ghz / Goodram 4gb / Toshiba 500gb / Nividia GeForce 9600GT 1024mb / OCZ Stealth XStream 600W
Awatar użytkownika
czupkolandja
~user
 
Posty: 248
Dołączenie: 20 Lis 2008, 16:27
Pochwały: 1



Gta sa: dziwczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Postprzez onimusza666 17 Paź 2009, 20:19

Może chodzi Ci o Michelle?? telefonować można od 6do 22 lubi ona rosyjskie ciuchy, okulary,czapki.Na żarcie woź ją do Any Diner,Pizza This, a na chlańsko do Beer Garden,Lucky Winkles. Ona lubi grać w darty i poola.Nie lubi drogich ciuchów i klubów z panienkami. :wink:
onimusza666
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 15 Sie 2008, 05:56



Gta sa: dziwczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Postprzez jackman 18 Paź 2009, 09:03

jemu chodzi o san andreas a nie gta4, a ja zeby dostac ta karte zrobilem calkiem cos innego. Poprostu jak zabralem ja na randke to spojnie wyszlismy z samochodu, dostala kulke i sam sobie z domu zabralem te karte.

a na gtasite takie info:
Kod: Zaznacz wszystko
Imię: Milie
Gdzie: Podczas misji „Key To Her Heart”, potem dostępna w swoim domku na północy Las Venturas
Wymagania: Brak
Dostępna: Od 2:00 do 10:00 oraz od 14:00 do 18:00
Jazda: Okolice dzielnicy w której mieszka a także centrum Las Venturas
Jedzenie: Restauracje
Bonusy:
- 30% znajomości – otrzymasz dostęp do jej domu by zdobyć kartę dostępu do kasyna
- 50% znajomości – otrzymasz kluczyki do jej samochodu (Club)

Podpowiedź:
Nie musisz spełniać danych wymagań dziewczyn gdy uzbierasz wszystkie ostrygi. Wtedy będzie cię chciała każda dziewczyna nie zależnie czy jesteś gruby czy chudy.
Zrodzeni z bólu i nienawisci
Stworzeni przez ogien i strach
Dziewieciu jezdzców ciemnosci
Awatar użytkownika
jackman
 
Posty: 794
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 16:54
Miejscowość: nie ważne :P
Pochwały: 7



Gta sa: dziwczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Postprzez czupkolandja 18 Paź 2009, 13:35

no tak ale ja jak przechodziłem 1 raz to też sie tylko umówiłem i już a teraz mam coś takiego że ona wybiega z domu i jest napis "o co jej chodziło z tym nie pasuje, gdzie się podziało jej poczucie chumoru" i idzie z powrotem do domu a pasek postępu się w tedy zmniejsza
Intel Dual-Core 3.2Ghz / Goodram 4gb / Toshiba 500gb / Nividia GeForce 9600GT 1024mb / OCZ Stealth XStream 600W
Awatar użytkownika
czupkolandja
~user
 
Posty: 248
Dołączenie: 20 Lis 2008, 16:27
Pochwały: 1




Gta sa: dziewczyna cj'a - milley nie chce sie umówić

Postprzez czupkolandja 18 Paź 2009, 17:07

Tomashek L. napisał(a):http://forum.programosy.pl/grand-theft-auto-san-andreas-vt13690.html

w tym problem że w takich zbiorowych temetach nigdy nikt nie pomaga (przynajmiej mi) ponieważ każdy pisze swój problem nie patrząc na inne
Intel Dual-Core 3.2Ghz / Goodram 4gb / Toshiba 500gb / Nividia GeForce 9600GT 1024mb / OCZ Stealth XStream 600W
Awatar użytkownika
czupkolandja
~user
 
Posty: 248
Dołączenie: 20 Lis 2008, 16:27
Pochwały: 1




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości