• Ogłoszenie:

Gry które zabijają :p

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Gry które zabijają :p

Postprzez UszatyPL 24 Sty 2009, 01:27

reklama
1. Postal 2 – W grze możesz podpalać ludzi i ucinać im głowy.
2. GTA – Kradniesz samochody, rozjeżdżasz przechodniów i zabijasz policjantów. Gra od lat bije rekordy popularności.
3. Manhunt – Wysoki poziom brutalności. W okrutny sposób masakrujesz ofiary. Akcja toczy się w pełnym bezprawia mieście.
4. Soldier of Fortune – Jesteś groźnym żołnierzem[. Bezpieczeństwo świata zależy od ciebie.
5. Hitman – Gracz wciela się w postać płatnego zabójcy. Eliminuje wszystkich ludzi, którzy staną mu na drodze.
6. 50 Cent: Bulletproof – Zostajesz wprowadzony w mroczny półświatek mafii, narkotyków i pieniędzy.
7. Scarface – Jesteś bandytą, napadasz na banki, zabijasz ludzi.
8. Condemned – Bardzo realistyczne sceny zbrodni.
9. The Godfather – Zostajesz przyjęty do mafii. Zajmujesz się wymuszeniami, morderstwami i podkładaniem bomb.

To lista najgorszych (najbardziej krwawych) gier opublikowana przez fakt :? wg mnie to totalny żal , i pewnie pisała to osoba która wogle nie ma styczności z grami i poprosu wyszukały te najbardziej bulersujące . Dziwi mnie jescze to ze napisano ze te gry są bardzo szkolidliwe dla nastolatków i ze to pobudza ich do zbrodni. No ale przecierz te gry są od 18+, to napewno to nie jest wina gier tylko rodziców jak już. A wy co o tym sądzicie?

Jesteś groźnym żołnierzem


Ten tekst mnie powalił sciana
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Gry które zabijają :p

Postprzez CrossFire 24 Sty 2009, 02:11

Hmm.... grałem w każdy tytul z tej listy i jakos po przejściu tych gier nie przyszła mi na mysl na popełnienie zbrodni.
Moze dzieci skaczące z okien po oglądnięciu batmana czy Spider Mana poturbują kolegę nożem/linijka , ale wszystko rozchodzi się o psychikę i logiczne myślenie .

Dla mnie to debilizm i gorzej bym to nazwał , nie maja co w domu robić wiec wypisują głupoty :lol:

Jesteś groźnym żołnierzem[. Bezpieczeństwo świata zależy od ciebie.


<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> ... tekst rozwala

GTA – Kradniesz samochody, rozjeżdżasz przechodniów i zabijasz policjantów. Gra od lat bije rekordy popularności.


Raz ze w cale nie musisz tego robić , w GTA IV Niko przeprasza przechodniów :lol:

Hitman – Gracz wciela się w postać płatnego zabójcy. Eliminuje wszystkich ludzi, którzy staną mu na drodze.


w tej grze wlasnie za bardzo nie chodzi o eliminowanie wszystkiego co ci stanie na drodze :1:

Popisałbym jeszcze trochę ale mam dosc tych tekstów profesorów i faktów ludzi pieniądze co wiedza o grach tyle co ja o balecie

Btw zapomnieli chyba o Gears of War :D
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Gry które zabijają :p

Postprzez gohan512 24 Sty 2009, 10:43

Btw zapomnieli chyba o Gears of War


no bo google nie pokazało im tego tytułu kiedy wpisali "brutalne gry" , bo jak słusznie zauważyłeś, są to ludzie którzy nie mają styczności z grami a jedyne jakie mieli to było Mario, nie mieli o czym artykułu napisać to wymyślili jakieś bzdury, żeby tylko miejsce zapełnić :lipa: sciana
Edit by Mike013 - podpis niezgodny z regulaminem.
Image
member since 11.06.2007
Awatar użytkownika
gohan512
~user
 
Posty: 647
Dołączenie: 11 Cze 2007, 15:28
Pochwały: 40



Gry które zabijają :p

Postprzez BZIKU 24 Sty 2009, 11:01

Hmmmm,zastanawiam się dlaczego pominięto w rankingu
Image
Tam też "coś" się zabija i do "czegoś" strzela...Brutalna gra :roll: Jak ją kupiłem i zagrałem to normalnie 2 noce nie mogłem spać i budziłem się z krzykiem :1: :1: :1:
Co za palanty układaja takie rankingi......No żeby pominąć Dżeza królika :P ...... sciana
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Re: gry które zabijają :p

Postprzez UszatyPL 24 Sty 2009, 21:27

Wszyscy tak jadą na te gry zapominająć ze natolatek bez problemu moze kupic papierosy <rotfl>

CrossFire napisał(a):Popisałbym jeszcze trochę ale mam dosc tych tekstów profesorów r :D


Tyle ze tego nei pisał profesor tylko Fakt hehe, w tym wieśzkosć uczonych uważą zę gry mają dobry wpływ ponieważ możemy z nich wiele wynieśc:) ja naprzykłąd poznałem nowy jork dzięki GTA IV :P ponadto ktoś stiwrdził ze gry leczą, chodzi o te z wii. No i jescze steorotypwy gracz to taki który ma pryszcze i nie ma kontaktów tylko siedzi w kompie.Oczywiscie ten mit także obalono poniważ jak donoszą badania większośc graczy nie ma żadnych problemów z nawiązywaniem kontaktów, wręcz przeciwnie :ok:
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Gry które zabijają :p

Postprzez CrossFire 24 Sty 2009, 22:12

Dzieki graniu potrafię teraz racjonalnie myśleć <rotfl> zastanawiam sie , spoglądam do przodu lub podejmuje szybkie ważne decyzje <rotfl>

Strategie / FPSy/TPP / Gry Logiczne / Zręcznościówki to wszystko na nic ! przez to zawaliłem cale swoje życie , jestem gruby , pryszczaty , nie mam znajomych , nie mam dziewczyny <rotfl> śpię , budzę się przy komputerze/konsoli życie nie ma sensu :lipa:

Dobrze ze to wszystko nie prawda :banan:

A tak na poważnie

jak donoszą badania większośc graczy nie ma żadnych problemów z nawiązywaniem kontaktów, wręcz przeciwnie


Dokładnie i to jeszcze potrafią w kilku językach nawijać (Grasz 4 lata w WoW'a i masz skilla w zagadywaniu do lasek) <rotfl>

No-Life tylko te wszystkie rzeczy potrafi :cry:
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Gry które zabijają :p

Postprzez Xfire 24 Sty 2009, 22:31

szkoda że ten ranking to nie był w "pani domu", tam też są tacy eksperci <rotfl>
[b]MSI B75A-G43 || Intel Xeon E3 1240 v2 @3.4GHz||WD Blue 1000GB + WD Blue 500GB|| 24 GB Goodram 1333Mhz ||Chieftec 450W || Creative Soundblaster audigy || GeForce GTX1660 OC || Creative G500 ||
Awatar użytkownika
Xfire
~user
 
Posty: 1290
Dołączenie: 09 Wrz 2007, 12:09
Pochwały: 57



Gry które zabijają :p

Postprzez anded 24 Sty 2009, 23:05

Każda gra zabija... czas.
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści w nim zawarte.
Awatar użytkownika
anded
~user
 
Posty: 570
Dołączenie: 15 Kwi 2007, 13:36
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 7



Gry które zabijają :p

Postprzez UszatyPL 25 Sty 2009, 01:26

Ludzie przesadzają nigdy w nic nie grają tylko trzymają się stereotypu, spójżym prawdzie w oczy teraz coraz więcej ludzi gra:) jeżeli mówimy ze gry to pochłąniacz czasu to popatrzmy chodźby na TV . Bardzo jest mało ludzi którzy nie oglondają telewizji <rotfl>
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Gry które zabijają :p

Postprzez kjubus 25 Sty 2009, 12:10

UszatyPL, a wiesz, ze ja prawie nie ogladam telewizji? seriale sciagam zazwyczaj z netu (szybciej), filmy we wiekszosci widzialem... jedyne co to relacje sportowe czasem ogladam;)

a co do plebiscytu - widac, ze sie nie znaja. zapominaja o takich grach jak seria Total War (przeciez tam ofiary ida w tysiace!), albo naprawde brutalny Ninja Gaiden II (ale teraz nie ironizuje):P. choc patrzac na ta liste zaczynam myslec, ze chodzi tylko o gry, w ktorych gracz zabija ludzi:P
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33



Re: gry które zabijają :p

Postprzez PAWEL555 25 Sty 2009, 12:45

Sorki nie chcę pisać nie na temat ale muszę :) Kto jeszcze czyta ten FAKT ??? Gazeta jest beznadziejna takie artykuły tam są ,że brak słów :-/ np. jakaś aktorka kupiła sobie auto bo pasowało do jej torebki czy coś takiego :D albo Cezary P. podrywa 20 letnią blondynkę ktoś tam jest na nartach w alpach itd. kogo to obchodzi???A tego jest bardzo dużo itd. każdy z nas by mógł sobie pisać artykuły i wysysać z palca jakieś historie:P
Gry tylko zabijają czas i mogą przeszkadzać dzieciom np. 12 latkowi w nauce bo siedzą cały czas na tibi i nic nie chcą robić.Uciekają z lekcji by grać w kawiarence w tibię :P to jest już wina rodziców.Kolega ma brata co cały czas siedzi na kompie a jak wychodzi to tylko po to by sobie kupić płyty dvd w mm a całe ostatnie 2-3 lata spędza przy kompie.
Artykuły typu "gry są złeeee" są pisane bez żadnych podstaw.Podobnie było 20-30 lat temu jak całe zło tego świata zrzucali na krwawe filmy.
E2160 1,8@3,0|ABIT IP35-E|GEIL DDR2 ULTRA DUAL 2x1GB 800MHz|WD 250GB|AMACROX WARRIOR500W|Pioneer DVR-112D|8800GT 512|
Awatar użytkownika
PAWEL555
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 12 Sty 2007, 21:53
Pochwały: 2



Gry które zabijają :p

Postprzez onimusza666 25 Sty 2009, 13:09

Jejciu-teraz każda bajka dla dzieci jest z przemocą-powinni zakazać wyświetlać je o 19 <rotfl> gry , czy komputera zawsze można nie kupić dla dziecka i trzymać go ''pod kloszem''Od tego roku nie ma już zasadniczej służby wojskowej :cry: to gdzie to dziecko ma nauczyć się przestrzelać główki :?: i jak nie daj boże dojdzie kiedyś do wojny, to kto nas obroni :?: może ojciec dyrektor i jego moherowe berety :!: :banan:
onimusza666
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 15 Sie 2008, 05:56



Gry które zabijają :p

Postprzez kjubus 25 Sty 2009, 13:39

onimusza666, o czym ty piszesz? gry o ktorych piszesz (fpsy wojenne) nie maja zbyt duzo wspolnego z reliami strzelania z broni palnej. sprobuj sam ustrzelic cos wielkosci wroga trzymajac bron "pod pacha" (bo tak to wyglada zazwyczaj w FPSach). typowe "przycelowanie" pokazane np. w CoD tez nie jest tak proste, bo bron moze sie zawsze troche rozregulowac i dochodzi tez potrzeba tego, aby ja dobrze trzymac. no i trzymac pistolet dluzej na wyprostowanej rece tez wymaga troche cwiczen, bo to jednak kawal zelastwa:P.

btw, tak co do tematu wracajac - ma ktos skany tego "artykulu"? bo ciekaw jestem, czy napisano, ze wiekszosc z nich (jesli nie wszystkie) maja odpowiednie oznaczenia 18+ wystawione przez PEGI lub M przez ESRB. no i moznaby na nich podkablowac do ktoregos z deweloperow (szczegolnie wlascicieli praw od HITMANA) o znieslawienie:P w koncu w HITMANIE chodzi o to, aby zabic tylko osobe bedaca celem i najlepiej tak, aby bylo to uwazane za jakis wypadek itp.
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33



Gry które zabijają :p

Postprzez onimusza666 25 Sty 2009, 13:53

Człowieku :wink: to była taka dygresja do przemocy w grach-wiadomo że strzelanie w realu(odsłużyłem 2 lata) a w grach ,to zupełnie inna bajka-tak samo jak jazda samochodem itp.Chodzi o to że nawet grając w Lego Batman.Indiana Jones itp. też z kimś walczymy itd.Albo chodżby gra Angel&Devil-gdzie aniołki biorą na kopy diabełki <rotfl> To może i te gry powinny być od 18lat.
onimusza666
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 15 Sie 2008, 05:56



Gry które zabijają :p

Postprzez CrossFire 25 Sty 2009, 14:29

FPsy/wojenne pomagają bardziej w koncentracji , refleksie i poprawiają wzrok ... co przydaje się w życiu bo załapujesz szczegóły szybciej i dostrzegasz rożne detale :)

Ogólnie każda gra jest brutalna wiec nawet Tetris mógłby być na liście brutalnych gier :lol: ale to jest "FAKT" to fakt <rotfl>
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Re: gry które zabijają :p

Postprzez gohan512 25 Sty 2009, 14:49

CrossFire napisał(a):FPsy/wojenne pomagają bardziej w koncentracji , refleksie i poprawiają wzrok ... co przydaje się w życiu bo załapujesz szczegóły szybciej i dostrzegasz rożne detale :)


i poprawiają refleks, wg mnie codzienna dawka gier jest bardzo istotna :lol:
Edit by Mike013 - podpis niezgodny z regulaminem.
Image
member since 11.06.2007
Awatar użytkownika
gohan512
~user
 
Posty: 647
Dołączenie: 11 Cze 2007, 15:28
Pochwały: 40



Re: gry które zabijają :p

Postprzez Filas 28 Sty 2009, 20:32

Na Gry-OnLine.pl jakiś czas temu był artykuł, mówiący o tym, że strategie poprawiają pamięć starszym osobom :wink: No i było coś na temat tego, że nawet Parlament Europejski twierdzi, że gry nie są złe (coś w ten deseń) :banan: Nareszcie zaczęli myśleć. Jakoś gram w takiego np. Crysisa i nie chcę zbudować nanokombinezonu i wyeliminować Koreańczyków ;)
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52



Gry które zabijają :p

Postprzez Lapa07 14 Lut 2009, 01:03

Dziwi ze jak krwawe to nie znalazło sie tu doom 3;p
Lapa07
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 12 Lut 2009, 23:46



Gry które zabijają :p

Postprzez UszatyPL 16 Lut 2009, 18:14

podsumowujac pisał to ktos kto nie ma stycznosci z grami i tyle. wie tyle co tvp 1 i radio powie sciana :1:
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Gry które zabijają :p

Postprzez Filas 17 Lut 2009, 19:07

Masz na myśli "Jedyne słuszne radio" z Torunia ? :D :lol: :lol: :lol: :1:
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52



Następna

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości