• Ogłoszenie:

Problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Postprzez Raor 15 Gru 2008, 11:50

reklama
Witam,
jak w temacie: mam problem z uruchomieniem gry "Mafia: The City of Lost Heaven" dla PC. Problem wygląda następująco: bez żadnych trudności instaluję wspomnianą grę, z trzech CD. Następnie staram się uruchomić ją zarówno przez Game.exe i przez Setup.exe, ale niestety obie próby kończą się porażką i zawieszką systemu: wyskakuje okienko, w którym (gdyby się poprawnie uruchomiło) należy ustawić odpowiednie parametry gry, niestety wyświetla się ono tylko po części, a następnie cały system pada i nie reaguje na żadne działania.

Dziwi mnie to, ponieważ gra została wydana w 2002 roku, a mój sprzęt spełnia wymagania gry (a nawet je przewyższa, co jest raczej oczywiste ze względu na jej wiek), a pracuję na WinXP SP3, z najnowszymi sterownikami do karty graficznej, więc nie powinno być problemu.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem to będę wdzięczny, ponieważ ja już nie mam pojęcia co robić.

PS. Próbowałem nawet zmieniać rozdzielczość i liczbę kolorów, ale również nie zadziałało.

Dziękuję z góry :)
Awatar użytkownika
Raor
~user
 
Posty: 518
Dołączenie: 05 Lut 2006, 15:54
Pochwały: 3



Re: problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Postprzez PAWEL555 16 Gru 2008, 15:13

Spróbuj z płytek zgrać wszystko na HDD jak sobie przypominam miał podobny problem i pomogło :D
E2160 1,8@3,0|ABIT IP35-E|GEIL DDR2 ULTRA DUAL 2x1GB 800MHz|WD 250GB|AMACROX WARRIOR500W|Pioneer DVR-112D|8800GT 512|
Awatar użytkownika
PAWEL555
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 12 Sty 2007, 21:53
Pochwały: 2



Re: problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Postprzez Raor 16 Gru 2008, 16:42

Zapomniałem dodać, że płyty miałem na dysku, zgrane i instalowałem po zamontowaniu ich w Deamonie. Więc niestety to co napisałeś nie działa.
Awatar użytkownika
Raor
~user
 
Posty: 518
Dołączenie: 05 Lut 2006, 15:54
Pochwały: 3



Problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Postprzez Dementor 16 Gru 2008, 16:47

To wgraj inne lekarstwo(tylko tu o nie nie pytaj) :)

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Re: problem z grą "mafia: the city of lost heaven" (pc)

Postprzez Raor 18 Gru 2008, 02:27

Niestety, problem jest innej natury, ponieważ zawiedziony niepowodzeniami wszelkich prób uruchomienia tej gierki, ściągnąłem jej demo, zainstalowałem i również wieszało się przy ustawieniach. Więc może rzeczywiście mam 'za dobry' sprzęt na "Mafię"?

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Będę wdzięczny... ;)

Dodano 18.12.2008 16:51:36:
Okazało się, że problem tkwił w nieudanych sterownikach beta do karty graficznej. Teraz wszystko śmiga :)

Podziękowania dla wszystkich, którzy wypowiedzieli się w temacie.

EOT.
Awatar użytkownika
Raor
~user
 
Posty: 518
Dołączenie: 05 Lut 2006, 15:54
Pochwały: 3




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości