• Ogłoszenie:

Gry na pada - działające na słabym komputerze

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Gry na pada - działające na słabym komputerze

Postprzez wazaming 29 Sty 2011, 20:51

reklama
Witam ......

Jako że niedawno kupiłem bezprzewodowego pada firmy Genius chciałbym poznać gry na niego ......

na necie szukałem lecz np ..... Prince of Persia dwa trony ma okropnie słabe wymagania a jednak mam wszystko ok ale (cenzor) nie mam HardwareT&L ..... tak samo w innych grach nie wymaga HardwareT&L tylko pixel shrader ( mam 2v. ) i vertex shrader ( (K**** 0v. ) ....


Mój komp to ... :
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2x 2.40GHz :ok: :banan: :papryczka: :papryczka: :banan:
1GB RAM :-|
Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (build 2600) :ok:
Intel(R) 82945G Express Chipset Family :lipa:
komp ma tylko 128 bit .. ;/ :lipa:


Uwaga .......!!!!!!!!!

ODrazu muwie nie posiadam HardwareT&L i Pixel(v.2/Vertex(v.0) Shrader
wazaming
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Sty 2011, 10:46



Gry na pada - działające na słabym komputerze

Postprzez d3v 29 Sty 2011, 22:30

Sciągnij sobie emulator na PSX i pograj w najlepsze gry na PSX'a jeśli nie przeszkadza Ci słaba grafika. Ja robie to do dzisiaj wlaśnie przechodze Medievila 2
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Gry na pada - działające na słabym komputerze

Postprzez Kapucino 30 Sty 2011, 00:38

Beyond Good and Evil, Rayman 3, serie Tomb Raider i Indiana Jones, Tony Hawks, scigałki różne. Ciężko powiedzieć, czego oczekujesz, ale na tym sprzęcie wcale aż tak mało gier nie pójdzie. Ciężko mi powiedzieć o karcie graficznej, ona tutaj jak widzę piętą achillesową jest. Ja dobre 3 lata temu kupiłem od kumpla za grosze GF5200 i śmigałem. a w dzisiejszych czasach na allegro też można za "psi grosz" wygrzebać niezłe części do kompa. Ale to nie znaczy, że starsze gry gorsze, czasem wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
Kapucino
~user
 
Posty: 330
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 18:29
Pochwały: 12




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości