• Ogłoszenie:

problem z true crime new york city

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Postprzez rogacz 13 Kwi 2006, 11:38

reklama
Tak ładuje na daemonie tools nie spotkałem sie jeszcze z jakas łatką do tej gry.

[ Dodano: Dzisiaj o 9:38 ]
Moze ja nagram krotki film to zobaczysz co i jak.

[ Dodano: Dzisiaj o 9:41 ]
A nie nagram bo jak właczam nagrywanie to dopiero zwalnia do 2 czy 3 :(

[ Dodano: Dzisiaj o 11:35 ]
nagralem ta plyte ale to nic nie dalo szukam po ruznych forach polskich angielskich i maja podobne problemy np:http://www.gamespot.com/pc/adventure/truecrime2/show_msgs.php?topic_id=m-1-27402676&pid=925121
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



Postprzez reckomar 13 Kwi 2006, 13:48

No to może być problem z kompatybilnością,albo samą grą... może będzie poprawka?
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez rogacz 13 Kwi 2006, 14:12

A mozna sprawdzic ta kompatybilnosc czyms to naprawic albo co.No poprawka moze bedzie ale pewnie nie szybko :(:(
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



Postprzez reckomar 13 Kwi 2006, 17:02

Jak zrobiłeś poprawnie wszystko co masz w temacie,to marne szanse jak dotąd nie poszło, możesz jeszcze sprawdzić inną kopię tej płyty, a poprawki sam nie zrobisz... zobacz czy do tej gry jest jakaś specyfikacja z listą kart.(parę razy widziałem coś takiego,ale nigdy nie wnikałem)
A i tak, jakby twoja karta była na tej liście, to błędy mogą się trafić ... Narazie innych pomysłów nie mam, ale może trafi się ktoś bardziej "obcykany" w temacie...
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez rogacz 13 Kwi 2006, 17:11

Jest cos takiego:

Supported Video Cards*:

Nvidia: Geforce FX series, Geforce 6 series, Geforce 7 series ATI: Radeon 9500, 9550, 9600, 9700, 9800, X500, X550, X800, X850

*All integrated video chipsets are not supported, Intel Extreme Graphics/Media Accelerator and SiS chipsets included.

*Geforce MX and Ti series cards not supported.


Recommended Video Cards:

Geforce FX 5700 or Radeon 9600 or better
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



Postprzez reckomar 13 Kwi 2006, 17:19

Hmmm... twoja troche poniżej rekomendacji, ale powinna działać ale też...
Całkiem niespodziewanie ATI ogłosiło rozszerzenie rodziny kart z serii Radeon 9xxx i zapowiedziało kartę z numerkiem 9550. Numeracja była o tyle zagadkowa, że modele 9500 budowane były na układzie R300. Można by wysnuć przypuszczenie, że do sprzedaży trafiają jakieś resztki magazynowe układów R300, a tym czasem okazuje się, że jest to układ RV350 czyli taki sam jak w kartach Radeon 9600SE,9600 i 9600Pro. Skoro mamy już słabiutkiego Radeona 9600SE pracującego tylko z 64 bitową magistralą pamięci to należy przypuszczać, że 9550 będzie jeszcze słabszy, pod warunkiem, że ATI znów coś nie oszukała w numeracji.

hmmm.... nie masz przypadkiem SE?
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez rogacz 13 Kwi 2006, 17:31

SE to znaczy series???.

[ Dodano: Dzisiaj o 15:31 ]
gdzie to sprawdzic mozna

[ Dodano: Dzisiaj o 15:48 ]
to jest moja karta tyle ze ja jeszcze mam radiator do tego:
http://sklep.proline.com.pl/shop.php?prodid=ABIT+R9550+256CDT
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



Postprzez reckomar 13 Kwi 2006, 17:55

# pełna kompatybilność z DirectX 8.1 oraz OpenGL1.3
# technologia SMARTSHADER - nowe programowalne wspomaganie Vertex Shaders oraz Pixel Shaders (PIXEL TAPESTRY II
# obsługa bardziej kompleksowego renderowania kształtów i efektów świetlnych
# obsługa akceleracji sprzętowej ostatnich wersji DirectX 8.1

Możesz ją jeszcze przetestowac na DirectX 8.1 , bo o 9.0 nic nie piszą ;)... to nie jest SE i całe szczęćcie...

Autor postu otrzymał pochwałę
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez rogacz 13 Kwi 2006, 22:48

Dobra zainstalowalem sterowniki Omega i podkrecilem troche karte (niewiem po co) I na poczatku sie scinalo a nagle chyba go olsnienie wzielo i zrobilo sie 20 fps czyli normalnie.Niewiem pogram troche i zobacze co i jak.
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



Postprzez reckomar 14 Kwi 2006, 11:32

Ok. Uważaj na artefakty i temperaturę... powodzenia...
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez rogacz 14 Kwi 2006, 16:42

Nie no jest 18 fps a kurde obciazenie caly czas na 100%.Juz nowy tomb raider chodzi mi na full z rozdzielczoscia 1024x768 i jest 30 fps i niema takiego obciazenia.TES oblivion ma 23 fps w miescie a w jaskiniach nawet 50 fps i tez jest prawie na full.To o co chodzi temu true crime new york city to ja juz naprawde niewiem.

[ Dodano: Dzisiaj o 10:57 ]
A moze to chodzi o jakies kodeki albo Quick time (czy jakos tak) jakis program.
rogacz
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Gru 2005, 16:17



True crime

Postprzez Gringo17 26 Kwi 2006, 12:32

jak ktoś ma problem z true crime nyc chodzi o to ze gra sie wylacza przy ladowaniu na poczatku to niech wylaczy karte dzwiekowa w menago urzadzen czy ktos znalazł jakies inne rozwiazanie to prosze o wyslanie maila lucjan-losinski@wp.pl
Gringo17
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Kwi 2006, 12:28



Postprzez ziomal22 28 Kwi 2006, 13:10

Hm mam ten sam problem co rogacz, co gorsza, mialem identyczny problem przy Matrix The Path of Neo. Tam pomagalo wylaczenie karty dzwiekowej (+kilka klatek), tu mi nie pomaga. Problem wystepuje bez wzgledu na rozdzielczosc. Kiedys czytalem o tym problemie, bo chcialem pograc w Matrixa - to jakis problem ze zintegrowanymi kartami dzwiekowymi na plycie glownej Nvidia... Nie wiem kto napisal tak beznadziejny silnik gry jak ten w True Crimie (przeciez grafa jest brzydka), ale niestety, w przypadku Matrixa nie wypuscili patcha poprawiajacego ten problem do tej pory.. dlatego tez na starcie daje se spokoj z True Crimem, bo sadze ze tu nie bedzie inaczej.

Pozdro :(
ziomal22
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 28 Kwi 2006, 13:04



Poprzednia

Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości