• Ogłoszenie:

Waszym zdaniem najlepszy film

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Waszym zdaniem najlepszy film

Postprzez TARCZYN 11 Cze 2008, 19:49

Witam. Chciałbym znać wasze zdanie na temat najlepszych filmów jakie oglądaliście w tym roku chociażby lub poprzednim. Głównie chodzi o młodsze kino ;)
To najpierw ja:
-300
-10.000 BC
-Tokyo Drift
-American Gangster -> imponujący film ;>
-John Rambo
-Rocky VI ;)
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ;]
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez ToServeAndProtect 11 Cze 2008, 19:51

:arrow: 300
:arrow: 10000BC
:arrow: 9 Kompania
:arrow: karny batalion
:arrow: Swołocz <lol> (radziecki film :D)
:arrow: Rambo 2008
Wszelkie filmy o 1 i 2 Wojnie Światowej
Ostatnio edytowany przez ToServeAndProtect, 12 Cze 2008, 20:35, edytowano w sumie 1 raz
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Postprzez fluid 11 Cze 2008, 20:09

Debbie does Dallas :banan: :banan:
i wszystkie inne z serii Debbie does.... 8) 8)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez vvilldare 11 Cze 2008, 20:13

300
I am Legend
W pogodni za szczęściem
Bourne Ultimatum
Szklana Pułapka 4.0
Image
Awatar użytkownika
vvilldare
~user
 
Posty: 910
Dołączenie: 14 Wrz 2005, 17:18
Pochwały: 149



Postprzez TARCZYN 11 Cze 2008, 20:15

astro napisał(a):Bourne Ultimatum

zbyt szybko akcja sie toczyła, te obroty kamerą i szybkie zdjęcia mi sie nie podobały :(
astro napisał(a):Szklana Pułapka 4.0

jak zwykle bohater nieśmiertelny ;)
W pogodni za szczęściem

super rodzinny filmik xd
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Jasinek 11 Cze 2008, 20:17

300 oczywiście ;)
21 gramów
Szósty zmysł
..........jak sobie przypomnę to dopiszę :twisted:

TARCZYN napisał(a):Głównie chodzi o młodsze kino

Ale nie aż tak młode :P Rok 2007-08 to dobry okres filmowy ale wcześniej też powstawało mnóstwo wybitnych dzieł ;)

BTW. Miałem założyć taki temat ;)
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Wojtaz 11 Cze 2008, 20:22

I am Legend

Fajne to?
Bo mam i nie wiem czy oglądać XD
Ali G In Da House :P
Chłopacy na Ibizie :D
Super Produkcja :D
Ghost Rider nawet fajny :>
MSI 770-G45 + AMD Athlon II X2 245 2.9GHz + GoodRam 2GB 1333MHz + Samsung 500GB + Zotac GeForce GTS-250 512MB DDR3 + Fortron 400W + Logitech X-540 + LG L1730P + Microsoft Windows Professional 64bit
Wojtaz
~user
 
Posty: 2042
Dołączenie: 12 Paź 2007, 18:50
Pochwały: 69



Postprzez Jasinek 11 Cze 2008, 20:35

wojtaz13 napisał(a):Ali G In Da House
Chłopacy na Ibizie
Super Produkcja

Takie głupkowate komedie <lol> hehe :twisted:

wojtaz13 napisał(a):JESTEM LEGENDĄ...Fajne to?
Bo mam i nie wiem czy oglądać XD

To zależy co lubisz. Kilka fajnych efektów, choć film do mnie nie przemówił. Ale polecam ;)

TARCZYN napisał(a):czekałem na Twoją odpowiedź własne w tym temacie xd.

He he ;) A i nie podawajcie tylko tytułów ale napiszcie coś więcej. Co wam się podobało itp. Żeby to nie był tylko temat pełen tytułów filmów. Ale dyskutujmy,polecajmy itp itd ;)

Jutro wypowiem się więcej bo teraz nie mam czasu...
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Wojtaz 11 Cze 2008, 20:43

Dobra :D
Ali G In Da House - <wycieto> wszystko, polewka z tego <lol> <wycieto>, te sceny, np
"czy to normalne, ze koleś przy płocie marszczy freda drugiemu XD"
Chłopacy na Ibizie

Fajna muza, te 2 dziewczyny na Ibizie polewkowe XD
Super Produkcja

Polska Komedia, spodobała mi się, tak jak inne są polskie fajne :P
Ghost Rider nawet fajny :>

No ^^
Oglądałem kilka razy i też mi się spodobał, zwłaszcza te efekty na 5.1 ^^

// edit by kajtekjr
// Kolego słownictwo ! :evil:


edit by Wojtaz
kajtekjr przepraszam :P
Ostatnio edytowany przez Wojtaz, 13 Cze 2008, 10:12, edytowano w sumie 1 raz
MSI 770-G45 + AMD Athlon II X2 245 2.9GHz + GoodRam 2GB 1333MHz + Samsung 500GB + Zotac GeForce GTS-250 512MB DDR3 + Fortron 400W + Logitech X-540 + LG L1730P + Microsoft Windows Professional 64bit
Wojtaz
~user
 
Posty: 2042
Dołączenie: 12 Paź 2007, 18:50
Pochwały: 69



Postprzez Jasinek 11 Cze 2008, 20:52

Polewkowe tak ;) ale nic poza tym..A wiesz czemu się podobają :?: Bo komedie z cenzura-spam w roli głównej zawsze będą wyciskać łzy :D

W tym temacie może piszmy o jakichś wybitnych dziełach a nie
wojtaz13 napisał(a):"czy to normalne, ze koleś przy płocie marszczy freda drugiemu XD"

<lol> ale to tylko moja opinia...
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Robert 11 Cze 2008, 21:23

60 sekund - fajne auta, fajnie nakręcony
Matrix - kazdy chyba to ogladal - polecam obejrzec w Full HD
Piraci z Karaibów - smieszny kapitan statku i ogolnie akcja jaka tam sie rozgrywala
Potępiony (Condemned) - mnóstwo akcji, przemocy, krwi, choć znajdzie się chociaż jeden który jest dobry - polecam
Transformers - mnóstwo rozwalania, efektów - również tych dźwiękowych, - polecam obejrzeć chociaż w HD Ready
Wyspa (2007) - film ma swój klimat, pokazane jest dlaczego nie powinno się klonować ludzi,
Pojutrze - film super, daje do myślenia, extra efekty i wykonanie - polecam
Dziewczyna z Sąsiedztwa (2004) - nie wiem jak to skomentować,
Indiana Jones - jeszcze pamiętam, jak oglądałem go z tatą przed telewizorem, od razu spodobały mi się przygody Jones'a, tajemniczość, rozwiązywanie zagadek i nadprzyrodzone zdolności np. gral czy wyjęcie serca

,a z seriali to LOST - tajemniczy, skłania do myślenia, mnóstwo zagadek, ciekawi coraz bardziej z kolejnym odcinkiem, flashback forwardy sprawiają ,że znów zaczynasz się mieszać, a potem wszysko się układa
z Polskich produkcji:
Jak rozpętałem 2gą wojnę światową - tego nie będe komentował - niech każdy obejży : - )
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Postprzez Jasinek 12 Cze 2008, 15:23

Robert napisał(a):Pojutrze - film super, daje do myślenia, extra efekty i wykonanie - polecam

Zgadzam się ;) Film na dłuuugo pozostaje w pamięci. Temat filmu wydaje się fantastyczny a jednak temat globalnego ocieplenia jest tak wszystkim bliski...Efekty specjalne na wysokim poziomie <lol> Czytałem wiele recenzji tego filmu i ludzie zawsze czepiają się szczegółów...W tym filmie chodzi głównie o wspaniałe, zapierające dech w piersiach widowisko :twisted: i takiego widowiska doświadczyłem bez zagłębiania się w niewielkie niedociągnięcia czzy błędy.


Robert napisał(a):Transformers - mnóstwo rozwalania, efektów - również tych dźwiękowych, - polecam obejrzeć chociaż w HD Ready

Nadal jestem pelen podziwu dla Bay'a za stworzenie tak znakomitego filmu ;) Akcja, akcja, i jeszcze raz...special effects <lol> I do tego znakomita muzyczka Linkin Park - What I've Done ;)


Robert napisał(a):Dziewczyna z Sąsiedztwa (2004) - nie wiem jak to skomentować,

Ja skomentuje ;) Film na początek wydaję się kolejną komedią w stylu AMMERICAN PIE ale mile mnie zaskoczyła :twisted: do tego piękna aktoreczka, ciekawa historia i zaskakująca końcówka <lol>


Robert napisał(a):LOST - tajemniczy, skłania do myślenia, mnóstwo zagadek, ciekawi coraz bardziej z kolejnym odcinkiem, flashback forwardy sprawiają ,że znów zaczynasz się mieszać, a potem wszysko się układa

Lubię LOSTy ale nie zgodzę się że "wszystko się układa" <lol> Im więcej rzeczy się wyjaśnia tym więcej jest nowych zagadek bez rozwiązania ;) ale serial niezły <lol> Jak PRISON BREAK, HEROES, HOUSE itp ;)


Reszta filmów mi się podobała i zgadzam się z Twoją opinią ;) oprócz...
Robert napisał(a):Matrix - kazdy chyba to ogladal - polecam obejrzec w Full HD

Film Wachowskich nie podobał mi się. Za dużo zamotania, nieźle miesza w głowie. Przyznaję żę wiele typowych scen wywarło na mnie pozytywne wrażenie ale nie odczuwam potrzeby kolejnego seansu tego filmu ;)
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez TARCZYN 12 Cze 2008, 16:31

a oglądał ktoś z was już Nawiedzona narzeczona ?;)

[ Dodano: Dzisiaj o 16:32 ]
10000BC super film zupełnie jak 300, zakończenie super już sie zamartwiałem :( i jeszcze różnica, że ten koleś trafił włócznią w 300 tylko w policzek :(
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Okocza 12 Cze 2008, 16:34

Paranoid Park - osobiście uważam że jest to bardzo ciekawy film. Polecam obejrzeć każdemu komu podobają się niskobudżetowe filmy tworzone przez zdolnych reżyserów, reżyserem jest Gus van Sant.

Rezerwat - bardzo przyjemny, polski film, jeden z najlepszych w historii polskiego kina, IMHO oczywiście, poza tym polecam każdemu kto lubi filmy polskich wizjonerów kina.

Pora Mroku - kolejny polski, w miarę udany film, ale gdyby był wylansowany jako thriller a nie jako horror było by ciekawiej. Polecam obejrzeć.

Większość z serii "Żandarm..." - z najgenialniejszym aktorem komediowym starego kina - Louis'em Defunes'em.

Rejs - Klasyka polskiego kina - nie muszę przedstawiać.

Last Days - Film dla fanów Nirvany i Kurta Cobaina, co prawda nie jest powiedziane wprost że jest to film poświęcony właśnie niemu, ale widać wiele skojarzeń właśnie z tą osobą. Film wspomnianego już przeze mnie Gus'a van Sant'a. Film przez połowę jest milczany, tzn kwestie są wypowiadane w miarę rzadko.

Seksmisja - Najlepszy polski film w historii, IMHO
Ostatnio edytowany przez Okocza, 12 Cze 2008, 16:35, edytowano w sumie 1 raz
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Postprzez wojtas 12 Cze 2008, 16:40

mi się podbało

Project Monster - cloverfield :)
Impuls

duzo filmow nie ogladam ale te mi sie spodobaly...
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656



Postprzez j23 12 Cze 2008, 16:45

cala seria monty pythona
der untergang
star wars
star wreck - in the pirkinning
iron sky (jeszcze go nie ma ale napewno bedzie rewelacyjny :mrgreen: )
seria tarantino - pulp fiction, four rooms, deathproof
koreanska seria - pan zemsta, oldboy, pani zemsta :twisted:
borat
dzien swira
j23
~user
 
Posty: 742
Dołączenie: 04 Lut 2006, 08:17
Pochwały: 47



Postprzez TARCZYN 12 Cze 2008, 17:24

Mam nadzieje, że film John Rambo nie był ostatnim z tej serii. Mimo, że Sylwester stallone(mój ulubiony aktor) jest dziadygą to jego filmy są nie złe. czekam z niecierpliwością na Rockiego nowego ;) może jeszcze uda się stworzyć.
Z seriali oczywiście Prison Break i moda na sukces <rotfl> niestety nie oglądałem LOST :(
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Jasinek 12 Cze 2008, 19:05

TARCZYN napisał(a):czekam z niecierpliwością na Rockiego nowego

TARCZYN napisał(a):Mam nadzieje, że film John Rambo nie był ostatnim z tej serii.

Uważam że co za dużo to nie zdrowo <lol> Co do Rockiego to ma powstać kolejna produkcja ale nie będzie dotyczyć bezpośrednio Rockiego ale gościa granego przez Mila Ventimiglia'a (Heroes).
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez RufuS* 12 Cze 2008, 20:26

-Negocjator
-Skazani na Shawshank
-Ojciec Chrzestny I
-Twierdza
-Sin City
-Rush Hour Trylogia (kocham Krisa Takera <lol> )
-Bad Boys
-Inside Man
-No Country for Old Men (oscar '08)

Z seriali: Scrubs, House MD, Californication, LOST, PB, Dexter, Monk, Chuck, Stargate

Z miniseriali: Kompania Braci, Kingdom Hospitals, The Lost Room


Opisów nie będzie - filmweb.pl ;)
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Postprzez ToServeAndProtect 12 Cze 2008, 20:34

TARCZYN i Jasinek możecie przestać ZBĘDNIE komentować każdego posta innego usera ? nie potrzeba waszych opinii na temat innych filmów które wg innych są dobre a wg was kiepskie. to jest zwykłe nabijanie postów. Jak macie do dodania jakieś filmy zedytujcie posta a nie smarujecie kolejnego nowego (bez potrzeby)


PS: nawet nie odpisujcie, tylko zastosujcie się lepiej do tego
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości