• Ogłoszenie:

nagana

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

nagana

Postprzez TARCZYN 30 Maj 2008, 22:53

Witam. Chciałbym wiedzieć co myślcie o sytuacji:
-tydzien temu podchmeliłem sprwadzian z fizy i dzis go pisałem ale nieszczęście ze dostałem 2 rząd i musiałem go podmienic :P babbka jak zbierała prace zobaczyła, że nie ten rzad pisze i po lekcji mnie zostawiła :roll: wyjałem z plecaka gotowca a czystyy arkusz schowałem do plecaka. kazała mi przeszukac plecak i znalazł sie czysty arkusz(w przciwnym razie jak nie przeszukam plecaka pójdziemy do dyrektora) i właśnie qmpel drugi też wpadł i w poniedziałek mają przyjść rodzice, i ma byc niby nagana od dyrektora.
Głupie sciaganie na koniec roku i przypał :wink: Także uważajcie, pierwszy raz z takim czymś wpadłem..
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Anihilator 30 Maj 2008, 23:00

No cóż , można było się przecież nauczyć...
Fizyka na poziomie podstawowym w Liceum jest banalna.
Sam jestem w klasie humanistycznej , a mam 4.
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez BZIKU 30 Maj 2008, 23:01

TARCZYN napisał(a):Chciałbym wiedzieć co myślcie o sytuacji:

A co mamy mysleć????Dałeś ciała i tyle,miast do plecaka to
TARCZYN napisał(a): czysty arkusz

Trzeba było zjeść i by nie było dowodów..Teraz dyrektor powinien zakupić juz ze 4 tony opału na zime i kazać Ci znieśc wiaderkiem do piwnicy w ramach resocjalizacji,oraz dodatkowo przekopać klomby szpadelkiem z piaskownicy i pograbić trawnik grzebieniem...
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Precel 30 Maj 2008, 23:03

TARCZYN napisał(a):kazała mi przeszukac plecak

nie am prawa do przeszukania to nie policja
ale sie moge mylic po wypisu 0.5 :(
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Postprzez Wariat 30 Maj 2008, 23:03

TARCZYN napisał(a):Chciałbym wiedzieć co myślcie o sytuacji:
wpdałeś... po co plecak opróżniałeś ? :| trzeba było powiedzieć że masz tam pocieracze albo rzeczy prywatne i tyle... Twój błąd
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez TARCZYN 30 Maj 2008, 23:03

Tak myśle, że pójść w poniedziałek dac bombonirke z qmplem w srodku 50zl, jak zapyta to co to powiedzieć 'malo'?! i drugie 50 dac moze sie przełamie :lol: <rotfl> szczerze to gdzies ja mam ale 2 nagany i sie nie zdaje albo ze szkoły sie leci;p
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Jabol121 30 Maj 2008, 23:04

Nie jest tak źle, wezwą ci rodziców (mam nadzieję, że masz lajtowych), obniżą ci sprawowanie, a babka będzie ci się uważniej na lekcjach przyglądać czy znowu nie zrzynasz. Ciesz się, że nie jesteś w klasie maturalnej bo tak to spłynie po tobie...
Nigdy nie mów ludziom JAK coś zrobić. Powiedz im CO zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością.
Awatar użytkownika
Jabol121
 
Posty: 286
Dołączenie: 08 Sie 2006, 21:37
Pochwały: 34



Postprzez TARCZYN 30 Maj 2008, 23:04

Wariat napisał(a):Chciałbym wiedzieć co myślcie o sytuacji:
wpdałeś... po co plecak opróżniałeś ? :| trzeba było powiedzieć że masz tam pocieracze albo rzeczy prywatne i tyle... Twój błąd

no ale jak ona, lepiej pokaż plecak albo idziemy do Mieczkowskiego i pójde na policje za kopiowanie praw autorskich cos zaczłea pitolić to sie przełamałem :(
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez BZIKU 30 Maj 2008, 23:09

TARCZYN napisał(a):kopiowanie praw autorskich cos zaczłea pitolić to sie przełamałem

To jakby RIAA wpadła to byś chyba musiał pampersa zmienić,bo podejrzewam ze zwieracze by Ci nie wytrzymały <rotfl>
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez MUTOPOMPKA 30 Maj 2008, 23:10

TARCZYN napisał(a):szczerze to gdzies ja mam

No comment.
TARCZYN napisał(a):właśnie qmpel drugi też wpadł i w poniedziałek mają przyjść rodzice, i ma byc niby nagana od dyrektora.
Głupie sciaganie na koniec roku i przypał

Tak szczerze. Z kogo robi się idiotę. Z nauczyciela, czy z Ciebie? I bardzo dobrze, że zauważyła! Trzeba było się nauczyć i bez kombinowania napisać!

Na miejscu nauczyciela udupiłbym Ciebie! Piszesz posta tak, jakbyś miał zero szacunku i pretensje do nauczyciela o to, że Ciebie przyłapał. Nie rozmawiałbym wogóle z Tobą! Postawił pałę i to Ty miałbyś (i masz) przesrane u babki!

A potem idzie taki jeden na studia, nic nie umie, i potem w wieku 25 lat (zero praktyki i wiedzy) oczekuje, że w pracy należy mu się 5kilo złotówek na rączkę!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez TARCZYN 30 Maj 2008, 23:12

MUTOPOMPKA napisał(a):Postawił pałę

:lol:
No bez przesady...

Jestem gotów ponieść wszystkie konsekwencje dziś jej to powiedziałem.
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez BZIKU 30 Maj 2008, 23:15

TARCZYN napisał(a):Jestem gotów ponieść wszystkie konsekwencje dziś jej to powiedziałem.

I to jest prawidłowa odpowiedź i rozumowanie...
Tym miłym akcentem i podsumowaniem zakonczymy dyskusję.....
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez MUTOPOMPKA 30 Maj 2008, 23:19

TARCZYN napisał(a):Jestem gotów ponieść wszystkie konsekwencje dziś jej to powiedziałem.

I dobrze dla Ciebie!

Słuchaj. Nie rozumiem Was...
Był zapowiedziany sprawdzian z kilkudniowym wyprzedzeniem? Jeśli był miałeś parę dni na nauczenie się danej partii materiału.

Skoro Ty zawiniłeś oczywiście, że poniesiesz konsekwencję.
TARCZYN napisał(a):Postawił pałę

Jasne! Za takie coś:
a) oszukujesz nauczyciela
b) oszukujesz co gorsza samego siebie. Uwierz. W późniejszej nauce i tak wyjdzie brak wiedzy z tego materiału i tak!
c) myślisz, że to "wygłup" i że "może się uda" ale nie pomyślisz o ewentualnych konsekwencjach. Teraz dostaniesz za swoje.

A nie lepiej byłoby (skoro nie umiesz na ten sprawdzian) po prostu nie przyjść? I na następnej lekcji wytłumaczyć, że nie byłeś bo... i napiszesz sprawdzian w terminie "dogodnym" dla nauczyciela?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 5 gości