• Ogłoszenie:

windows i narzędzia konfiguracji systemu.

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

windows i narzędzia konfiguracji systemu.

Postprzez edo_90 15 Mar 2008, 16:58

Witam, kumpel ma laptopa Asus x50Rseriers. Coraz bardziej zaczyna mu mulić więc dał mi go abym coś z tym zrobił. Myślałem nad formatem. Jednak nie mam płyty z windowsem i kumpel też nie ma pojęcia czy nawet ją miał. Słyszałem że niektóre nowsze modele laptopów już mają same w sobie zaaplikowanego windowsa i po formacie on się samo czynnie odpala i instaluje. A pytanie jest takie. Jak mogę to sprawdzić czy ja coś takiego mam?


A teraz coś o narzędzia konfiguracji systemu.

Czy programy skytel, batterylife, alcmtr, multiframe, symantec frax starter edition port, musi się uruchamiać wraz z systemem?



Czy jeżeli jeden dysk jest prawie cały zapewniony a drugi w 5% to czy jest możliwość że przez to komputer muli?
edo_90
 
Posty: 202
Dołączenie: 16 Sty 2007, 20:47



Postprzez Sundance_kid 15 Mar 2008, 20:22

edo_90 napisał(a):Słyszałem że niektóre nowsze modele laptopów już mają same w sobie zaaplikowanego windowsa

Mają system na osobnej partycji. Zobacz czy masz coś takiego. Ewentualnie jak nie masz płyty (a kupowałes komputer z systemem) to skontaktuj się z producentem, może prześle Ci płytę. HP tak przynajmniej robi.
Sundance_kid
~user
 
Posty: 134
Dołączenie: 01 Maj 2006, 15:44



Postprzez edo_90 16 Mar 2008, 11:59

No dobra ale jak mam to sprawdzić?

Ja nie mam zielonego pojęcia czy była do tego płyta. A mój kumpel mówi że może i coś tam było ale zawieruszyło sie w domu. DO końca nic nie wiadomo.
edo_90
 
Posty: 202
Dołączenie: 16 Sty 2007, 20:47




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości