• Ogłoszenie:

wieś tuning - sporo tego w polsce

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Wieś Tuning - sporo tego w Polsce

Postprzez ToMmY_Sc 08 Mar 2008, 22:52

ludzie to chyba maja nierowno pod glowami. spojrzcie sami

Image
Image
Image
Image

ehh normalnie zal.pl

wiecej znalazlem na http://wiestuning.eu ale za duzo aby tu wrzucac wszystko
Awatar użytkownika
ToMmY_Sc
 
Posty: 88
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 11:49
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 3



Postprzez dresik 08 Mar 2008, 22:57

no nie ten Saab to zal!! ale ten czerwony samochodzik wypas podoba mi sie :)
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez ~Darius 08 Mar 2008, 23:00

ten czerwony to jest bodajże Golf IV
Awatar użytkownika
~Darius
~user
 
Posty: 89
Dołączenie: 01 Paź 2005, 19:09
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 1



Postprzez TELEPATYCZNY 08 Mar 2008, 23:01

Wszystko fajnie tylko mi to zalatuje spamem.

[ Dodano: Dzisiaj o 22:02 ]
dresik napisał(a):no nie ten Saab to zal!!


które to Saab !?
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez ToMmY_Sc 08 Mar 2008, 23:04

dresik napisał(a):no nie ten Saab to zal!!


ktory saab ??

pierwszy to deawoo espero, potem golf 4 i golf 3
Awatar użytkownika
ToMmY_Sc
 
Posty: 88
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 11:49
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 3



Postprzez CrossFire 08 Mar 2008, 23:06

Heheh racja Wieś tuning... dla mnie to określenie takie jeżeli ktoś weźmie
malucha , golfa i nie podrasuje go normalnie(felgi,silnik,lusterka,szyby)

tylko:
zapoda jakiś vinyl na boku naklejkę wypasiony turbo spoiler który w ogóle nie pasuje do tego auta , pomaluje go na różowo-czerwono-szaro , super uber body kit i będzie szpanował

P.S. ten golfik jest spoko ale kulka tez mógłby zmienić :mrgreen: i poszerzyc osie :lol:
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Postprzez kepa416 08 Mar 2008, 23:26

Dokłądnie ten Golf III to nawwet fajnie zaczał ktoś go robić;] tylko felgi
CrossFire napisał(a):i poszerzyc osie


lusterka szybki i troche silnik napewno :D bo w Polsce brak mody na podrasowanie silnika a potem wyglądu bywa czesto tylko wygląd

http://www.tuninguj.com.pl/wiejski_tuning.php

Przeczytajcie opis ;]
http://moto.allegro.pl/item308500203_audi_s4_avant_4_8s_do_100_km_h_tuning_vtg_tanio.html

Image

Image
Image
Image
Ostatnio edytowany przez kepa416, 08 Mar 2008, 23:32, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
kepa416
~user
 
Posty: 924
Dołączenie: 30 Kwi 2007, 22:14
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 12



Postprzez jarek* 08 Mar 2008, 23:29

jak na moje oko ten golfik jest nie po tuningu tylko p v-tuningu
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Postprzez filipyo 08 Mar 2008, 23:32

Spam...
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez FKZone 08 Mar 2008, 23:34

Golf mi sie podoba, tylko fele i lusterka nie pasuja
Tu macie jeszcze kilka wiejskich
Awatar użytkownika
FKZone
~user
 
Posty: 300
Dołączenie: 23 Sie 2007, 15:11
Miejscowość: Pisz
Pochwały: 13



Postprzez Dementor 08 Mar 2008, 23:52

jak na moje oko ten golfik jest nie po tuningu tylko p v-tuningu

Dokładnie sie z toba zgadzam

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Postprzez kokos 08 Mar 2008, 23:52

Dokłądnie ten Golf III to nawwet fajnie zaczał ktoś go robić;] tylko felgi

A gdzie ty tam w 3 widizsz felgi? :wow:
Gril do pupy w tej czwórce :P
Image
Piłka nożna bez kibiców jest niczym.
Awatar użytkownika
kokos
~user
 
Posty: 1846
Dołączenie: 24 Paź 2005, 18:05
Miejscowość: WLKP
Pochwały: 66



Postprzez BZIKU 09 Mar 2008, 00:12

A co....mnie sie podoba,ma ktos tyle kasy żeby zrobic cos podobnego?KE???ToMmY_Sc nabijasz sie z takiego tuningu->pokaz co sam potrafisz zrobić własnymi rękoma małym nakładem pieniędzy cwaniaku....Wstaw foty a potem sie śmiej....
Dawaj foty,pokaż co potrafisz,nie bój sie krytyki w takim świetle jakim ty to przedstawiasz...
Czekam niecierpliwie...
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Mike 09 Mar 2008, 00:19

BZIKU napisał(a):pokaz co sam potrafisz zrobić własnymi rękoma małym nakłdem pieniędzy cwaniaku....

i tu pojawia się problem....

ToMmY_Sc i ci co mu przytakiwali w prawdziwym garażu prawdopodobnie nie byli (nie takim z rowerem na środku, pompką i kluczem do podniesienia siodełka), klucza w ręku nie trzymał, o spawarce słyszał (może w grze)

No ale tak to juz jest, gadać każdy może zrobić juz nie :roll:
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez Tiempo 09 Mar 2008, 00:54

Calibry, Kadetty, Golfy u mnie tego pelno. Wielkie furczace spojlery, wymienione i nieraz dziurawe tluminki robiace duzeeee halo itp. W wiekszosci przypadkow ludzie juz kupuja tak wygladajacy samochod i sie nim lansuja, nie wiedziac, ze niekiedy to czym sa obladowani stanowi dla innych niebezpieczenstwo. Rzadko sie zdarza zeby w domowym zaciszu zrobic cos naprawde kreatywnego, ale zdarza sie.

Po prostu tuning wiaze sie z wydatkami. Trudno tutaj nie obyc sie bez bardzo duzych kosztow.
Awatar użytkownika
Tiempo
~user
 
Posty: 626
Dołączenie: 10 Lip 2006, 20:19
Miejscowość: Czestochowa
Pochwały: 7



Postprzez kahoona 09 Mar 2008, 01:38

Można - wystarczy mieć bardzo dobry pomysł, bardzo zręczne ręce i bardzo dużo cierpliwości.

Kilka latek temu poginęły z Polski stare "warszawy". Powód - kilku Szwedów wpadło na pomysł, żeby zrobić (przez ścięcie dachu) z pospolitych "warszaw" pospolite kabriolety w stylu lat '50 - '60.
...no to żegnam... i kropka.
kahoona
~user
 
Posty: 5637
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 475



Postprzez doter 09 Mar 2008, 03:33

kahoona napisał(a):Kilka latek temu poginęły z Polski stare "warszawy". Powód - kilku Szwedów wpadło na pomysł, żeby zrobić (przez ścięcie dachu) z pospolitych "warszaw" pospolite kabriolety w stylu lat '50 - '60.


A umnie jeździ maluch kabrio :mrgreen: to kwestia pomysłu + kasa.
Image
Shojiki mo baka no uchi - Być zbyt uczciwym to głupota
Awatar użytkownika
doter
~user
 
Posty: 837
Dołączenie: 01 Sty 2006, 23:15
Miejscowość: Opolskie / Nysa
Pochwały: 12



Postprzez TELEPATYCZNY 09 Mar 2008, 09:05

Tu taki filmiki E30który wpadł mi wczoraj w oko na YT.
To jest przykład jak z legendarnego dla pseudotunerów E30 można zrobić schludnie wyglądające auto ;)
Może to filmiki i nie widać wszystkiego dokładnie ale :
+ dobrze spasowane elementy ( nie widać rzucających się w oczy szpar czy odstających zderzaków)
+ obniżony w granicach rozsądku
+ felgi z szerokim rantem pasujące do ogólnego klimatu samochodu ( "nisko i szeroko" )
+ "zwykłe" progi dopełniają całości a nie szpecą
+ super tylne lampy pokazujące że istnieje coś więcej oprócz Lexus style i czarnego spraya
+ prosto zamocowany wydech ( pasujący do całości )
+ usunięta klamka ( szpachli tyle ile potrzeba nie tyle ile sklep dał )
+ jedna "dyskretna naklejka" Toyo Dritft, anie jak w 90% przypadkach emblemacik M3, M3 Power etc...
+ środek niespaskudzony - ( minus za tą tylną półkę z głośnikami ( ja bym sobie ją np. odpuścił ))

I teraz do czego zmierzam .
Można zrobić ze starego samochodu coś fajnie wyglądającego ( nie mam info czy właściciel robił wszystko samo ale wygląda że raczej tak ). BZIKU i Mike013 zareagowali dośc emocjonalnie, ale taka jest prawda - nie umiesz nie smieje się z innych ( zalatuje działem grafika :D ) . Jednak momentami warto zwrócić uwagę na takie wynalazki jak np. to Espero. Przecież takie coś jest niebezpieczne dla innych użytkowników ( ciekawe jaką prędkość wytrzyma ten spojler na klapie ) . Niektóre z tych samochodów nie powinny przejść badań technicznych.
BZIKU pisał o $ wydawanym na te samochodu. Wszystko fajnie tylko że niejednokrotnie koszt "tuningu" przewyższa wartośc samochodu. Jak sie restauruje lub przerabia old- czy young- timera to norma , ale jak ktoś w ledwo jeżdżący samochód wsadza kasę w spojlery czy przyciemniane szyby...

Szkoda gadać. Na ten temat wiś tuningu toczyło sie już wiele rozmów i nie uważam żeby to forum było do tego odpowiednie. ToMmY_Sc podał stonkę - kto chce to sobie odwiedzi. Jest wiele for samochodówych gdize toczą się dyskusję na ten temat .
IMO EOT.
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez ToMmY_Sc 09 Mar 2008, 10:06

BZIKU napisał(a):A co....mnie sie podoba,ma ktos tyle kasy żeby zrobic cos podobnego?KE???ToMmY_Sc nabijasz sie z takiego tuningu->pokaz co sam potrafisz zrobić własnymi rękoma małym nakładem pieniędzy cwaniaku....Wstaw foty a potem sie śmiej....
Dawaj foty,pokaż co potrafisz,nie bój sie krytyki w takim świetle jakim ty to przedstawiasz...
Czekam niecierpliwie...


Swoje auta nie tuninguje bo sadze ze niezbyt sie do tego nadaje. Jak kupie nowe to mam zamiar troche je zmienic, ale z głową i z zasadami bezpieczenstwa. I napewno jak nie bede mial kasy na cos to nei bede tego robil z byle czego
Awatar użytkownika
ToMmY_Sc
 
Posty: 88
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 11:49
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 3



Postprzez agresja 09 Mar 2008, 11:21

BZIKU napisał(a):pokaz co sam potrafisz zrobić własnymi rękoma małym nakładem pieniędzy

W sumie racja (choć ta pierwsza fota -to totalna porażka)

Przez pewien okres czasu tuning był moją pasją ,sam przesiadywałem w garażu
nad swoją furka i wiem jak mnustwo czasu to pochłania ,w sumie nigdy nie skończyłem swojego projektu , bo po prostu brakło czasu.
Dziś lece do PL ,więc narobie fotek to sami ocenicie :mrgreen:
Intel Core i5-750 /2.66GHz//Gigabyte GA-P55-UD3R//EVGA GeForce GTX 285 SSO //Crucial Ballistix DDRIII 4 GB : 2 x 2 GB //Tagan 2Force 480W//Seagate Barracuda 250GB//Creative SB X-Fi Xtreme //G9
Awatar użytkownika
agresja
~user
 
Posty: 582
Dołączenie: 10 Paź 2006, 09:54
Miejscowość: Dublin.ie/Kłodzko.pl
Pochwały: 38



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości