• Ogłoszenie:

wku służba wojskowa na ochotnika

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

wku służba wojskowa na ochotnika

Postprzez dresik 27 Sty 2008, 16:39

witam!! panowie mam pytanie jutro ide do WKU i zglaszam sie na ochotnika jakie musze miec papiery przy sobie czy trzeba jakies pismo napisac??? wiem ze musze miec na 1000% ksiazeczke wojskowa, dowod osobisty i prawko cos jescze musze miec???z gory dzieki za pomoc!!
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez t0d 27 Sty 2008, 17:00

jak to na ochotnika? wezwanie masz?

radzę ci na początku się zapytać co musisz mieć w WKU a nie na forum komputerowym - jak pójdziesz przygotowany to od razu będzie widać że nie trafili na jakiegoś narwańca któremu wystarczy mycie garów

z tego co się orientuję, poza książeczką, dowodem i prawkiem wypadałoby mieć przy sobie świadectwo ukończenia szkoły, maturę i każdy nawet najmniejszy dyplomik poświadczający umiejętności
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez fluid 27 Sty 2008, 18:01

dresik napisał(a):zglaszam sie na ochotnika jakie musze miec papiery przy sobie


jak na ochotnika to zdecydowanie żółte :banan: :banan:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez dresik 27 Sty 2008, 18:33

tod nie mam wezwania ide z wlasniej woli :]
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez Wojtasgls 27 Sty 2008, 18:57

napisz pismo ze ze idziesz za mnie do wojaa.. normalnie duza banke ci poloze :).

A z tymi papierami to to co napisales powinno starczyc. Pewnie oni beda tam mieli jakies druki.
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez dresik 27 Sty 2008, 19:01

wojtas masz jak w banku ;] napisz ze ide jeszcze za ciebie czyli 18 miesiecy we woju ;]
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez fluid 27 Sty 2008, 19:07

a ja sie musze zapytac - PO CO?
ciezko mi zrozumiec aby ktos z wlasnej woli chcial isc do wojska :wow:
-zarobki zerowe
-na unitarce zobaczysz bron dwa razy z czego raz ja bedziesz mial w rece
-wystrzelisz przez cala sluzbe moze ze 2 naboje
-picie wodki to normalka

Wiek: 21


o ile to prawda to nei masz wyzszego wyksztalcenia wiec o szkolce oficerow mozesz zapomniec (a to chyba jedyne sensowne miejsce w wojsku i szansa na jakas kariere)

nie to zebym sie wysmiewal czy cos po prostu interesuje mnie co toba kierowalo kiedy stwierdziles ze chcesz to zrobic? :wow:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez dresik 27 Sty 2008, 20:00

FLUID wkurzylo mnie jedno!!! co doprowadzilo mnie to takiej decyzji od wrzesnia do grudnia pracowalem wszystkie soboty nawet niedziele!!i sie okazalo ze nie bede mial za to zaplacone!! u mnie jeste system placowy kwartalny! i to mnie wkurzylo ze ide do woja!! a sam kierownik do mnie czy bylem we woju a ja na to ze nie a dlaczego a on brak ci dyscypliny :lol: :lol: i chce sobie odpoczac od tej gupiej roboty!
a wyksztalecnie mam srednie z matura
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez Wojtasgls 27 Sty 2008, 20:23

odrazu po zwolnieniu sie kierownikowy szczenke bym przestawil..
Dresik moze do innej roboty idz a nie odrazu do woja :)
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez fluid 27 Sty 2008, 20:28

Dresik moze do innej roboty idz a nie odrazu do woja


tez tak uwazam


dresik napisał(a):u mnie jeste system placowy kwartalny



co to za praca???
pierwsze slysze o takim systemie :wow: :wow:


dresik napisał(a):nie bede mial za to zaplacone!


sad pracy
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez dresik 28 Sty 2008, 12:59

no to panowie bylem we wku i pupa! nie maja miejsc :wow: :wow: facet byl w szoku ze zglosilem sie na ochtonika!!nie mogl uwierzyc i mam sie zglosic 10 marca to na pewno bedzie!! ja tyle nie chce czekac i sie zglaszam do policji
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez Wojtasgls 28 Sty 2008, 13:03

kiedys tez myslalem o odrobienie woja w policji.. (legionowo jak dobrze pamietam) i nawet ze znajomosciami nie bylo szans zero miejsc.. a normalnie zeby isc na niebieskiego trzeba miec wojsko odrobione :? .
Na twoim miejscu idz sie dowiedz juz lepiej moze to sie wydac smieszne ale do strazy pozarnej..
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez t0d 28 Sty 2008, 13:15

albo do oddziałów prewencji straży miejskiej - w grupie interwencyjnej będziesz rozpędzał starsze kobity handlujące pietruszką i czosnkiem
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez TELEPATYCZNY 28 Sty 2008, 15:03

Wojtasgls napisał(a):do strazy pozarnej..


Wojtasgls napisał(a):i nawet ze znajomosciami nie bylo szans zero miejsc..


tam jest to samo... ;)
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Postprzez dresik 28 Sty 2008, 20:03

posiadam jedna wade mam daltona nie mylic ze kolorow nie rozroniam !! tylko nie moge odczytac tych smiesznych tablic :D i musi mnie przydzielic do sekcji jakies odpowiedniej... cos tam gadal :D ale byscie wiedzieli jego minę ze ide na ochotnika bezcenne :papryczka: :banan:
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez Patriota 28 Sty 2008, 20:25

fluid napisał(a):nie to zebym sie wysmiewal czy cos po prostu interesuje mnie co toba kierowalo kiedy stwierdziles ze chcesz to zrobic?

Fluid, a nie wziales pod uwage tego ze ktos najzywczajniej w swiecie moze sie wojem interesowac? U mnie np. wojsko to polowa mojej rodziny... wiec mnie nie ominelo tyz.
fluid napisał(a):-zarobki zerowe

Nie przesadzaj, glupi szeregowy po gimnazjum ma 1600zl na reke. No sorry ale na takie wyksztalcenie to male pieniadze nie sa. Tym bardziej iz znam ludzi po studiach pracujacych w biurach za 1200zyla. Wiec kto tutaj lepiej wypada?

Wojsko to wcale zly interesik nie jest, hmm sam tam bylem i jestem zadowolony. Zrobilem sobie prawko na C za freeko. Zreszta wojsko jest swietna alternatywa, jezeli ta jak ja nie ma sie pomyslu na studia. Tzn. ja np. nie chcialem isc na byle jakie studia, byle byl mgr, wiec poszedlem do woja. teraz moge sobie konkretnie nad studiami myslec, mam czas, i nie ma stersu ze mnie zawolaja na sluzbe. Zreszta uwazam ze woj zawod. to zadna glupota, w kraju gdzie mlodziez nie ma szans na zarobki powyzej 1000zl. Kuzyn zwykly trep, brzuchem do gory lezy w sztabie za 2000zyla. I kto tu jest madrzejszy, on, czy student ktory po 5letniej nauce spie...ucieka z kraju zeby przezyc?

Dresik.
Ciekawe, mowisz ze w WKU byl szok... To co ty za WKU wiejskie masz? U mnie jak tam bylem, to po swoj bilecik czekalem 15 kolejce.

Pewnie sie zdziwicie ze tak sie dobrze o woju wyrazam? Coz, pamietajcie ze jestem troche inny, i pochodze z rodzinki plk, kpt, i 5 szeregowych. U mnie woj jest we krwi, a w rodzinie panuje zasada ze facet bez woja to ... nie mezczyzna.

Wiec dresik wclae zle nie mysli, poszedl by na 9miechow, dostal w tylek, to na zle by mu nie wyszlo. A jak by chcial to by i zostal na stale. Lepsze to niz plaszczenie sie za smieszne pieniadze przed jakims kierownikiem. Chyba ze trafi sie na chorego prychicznie dowodce.

Domyslam sie, ze zaraz po mnie pojedziecie, bo najprawdopodobniej nie zrozumiemy sie i zostane wysmiany za swoje roche inne poglady. Trudno...

Dobra jest tez straz, hhmm. a nawet lepsza niz woj. Wiem bo mam tam wuja pulkownika. Ktory mnie ciagle namawia zebym do nich wstapil.
Ostatnio edytowany przez Patriota 28 Sty 2008, 20:40, edytowano w sumie 5 razy
Image by patriota.
Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz @ 3.6Ghz + Silentium PC Spartan, Gigabyte GF GTX 260, Asus p5q Pro, OCZ Reaper HPC 4GB, Samsung SP F1 640Gb + 320gb, Tagan BZ 600W(Niah Niah :P), NZXT Apollo (taty córeczka :P).
Awatar użytkownika
Patriota
~user
 
Posty: 482
Dołączenie: 29 Sie 2006, 18:10
Miejscowość: Wiocha nieznana Tobie...
Pochwały: 7



Postprzez Lukesh 28 Sty 2008, 20:29

Patriota napisał(a):U mnie woj jest we krwi, i panuje zasada ze facet bez woja to ciota.

Prosze o odpowiednie slownictwo.
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez dresik 28 Sty 2008, 20:41

Patriota napisał(a):
fluid napisał(a):
Dresik.
Ciekawe, mowisz ze w WKU byl szok... To co ty za WKU wiejskie masz? U mnie jak tam bylem, to po swoj bilecik czekalem 15 kolejce.

Wiec dresik wclae zle nie mysli, poszedl by na 9miechow, dostal w tylek, to na zle by mu nie wyszlo. A jak by chcial to by i zostal na stale. Lepsze to niz plaszczenie sie za smieszne pieniadze przed jakims kierownikiem. Chyba ze trafi sie na chorego prychicznie dowodce.

.

no wlasnie ze chce isc do wojska zeby wycisku dostac sam tego chce i chcialem zostac na stale we woju marzylo mi sie afganistan ale widze ze moge pomarzyc jak mam daltona :roll: :roll:

i Patriota ma race ze facet bez wojska to pupa jest!!!! wojsko to jest cos co musi kazdy facet przejsc!! wedlug mnie!!
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Postprzez Patriota 28 Sty 2008, 20:48

Niektorzy na tym forum nigdy nie zrozumieja takiej postawy.... :roll: Wszystko zalezy od podejscia, dla jednych woj to szkola zycia dla innych to ponizanie czlowieka. Ciekawe jest to ze jedni i drudzy maja po trosze racje.
dresik napisał(a):jak mam daltona

A pociskow nie potrzebuja? :twisted:
dresik napisał(a):zostac na stale we woju marzylo mi sie afganistan

Ehhh, afganistan, roznie sie o tym mowi. Jeden kuzaj wrocil, i ma dosc. A drugi znow, byl i ponownie jedzie. Krejzol...

Czyli jak w koncu idziesz do armii czy nie? :wink:

Lukesh, przepraszam, juz poprawilem.

dresik napisał(a):no wlasnie ze chce isc do wojska zeby wycisku dostac sam tego chce

Zastanawia mnie, czy bedziesz tak mowil, jak do tego woja w koncu trafisz. Hehehe mozna tam naprawde nieraz zwatpic. :wink:

Troche mnie denerwuje czasem, jak o wojsku wypowiadaja sie ludzie, (straszac przy tym innych) a wcale tam nie byli. Na innych forach sie z czyms takim czesto spotykam. W dzisiejszych czasach wojsko to zadna masakra, trza tylko zyc wedlug jednej zasady. ,,Jak masz slaba glowe, to musisz miec twardy tylek, albo odwrotnie"
Image by patriota.
Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz @ 3.6Ghz + Silentium PC Spartan, Gigabyte GF GTX 260, Asus p5q Pro, OCZ Reaper HPC 4GB, Samsung SP F1 640Gb + 320gb, Tagan BZ 600W(Niah Niah :P), NZXT Apollo (taty córeczka :P).
Awatar użytkownika
Patriota
~user
 
Posty: 482
Dołączenie: 29 Sie 2006, 18:10
Miejscowość: Wiocha nieznana Tobie...
Pochwały: 7



Postprzez Precel 28 Sty 2008, 21:17

dresik napisał(a):facet bez wojska to pupa jest!!!! wojsko to jest cos co musi kazdy facet przejsc!! wedlug mnie!!

to powiedz co wojsko ci da :?:
9 miesiecy chlania i cpania
czyli de fakto
9 miechow straconych
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości