• Ogłoszenie:

czy jest możliwe...

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Czy jest możliwe...

Postprzez morales 13 Gru 2007, 18:08

Dzień Dobry.mam pytanie.czy jest możliwe łączenie się z internetem na kompie przez telefon komórkowy (siemens c75) za pomocą podczerwieni. jak jest to możliwe to co potrzebuje?tymczasowo nie mam neta w domu ponieważ został zawieszony do końca roku...głównie chodzi mi tylko o gadanie na gg bo opłata za gprs...jeszcze jedno pytanie,czy jeżeli mam zawieszonego neta ale mam kabel i w otoczeniu sieciowym wszystko jest ok(gram w csa), czy mogę jakoś sprawic żeby gg chodziło...? z góry dziękuję
Ati Radeon, 512 Ram . 3,06 GHz 160 GB ;)
Awatar użytkownika
morales
~user
 
Posty: 244
Dołączenie: 15 Sie 2006, 19:54



Postprzez jarek* 13 Gru 2007, 18:20

rozumiem że w cs grasz po lanie ??
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Postprzez morales 14 Gru 2007, 12:34

tak. gram w csa na lanie. wiem ze ten net przez kom bedzie drogi bo przez gprs. ale chodzi mi glownie o gadanie na gg. bo pisanie na kom jest troche niewygodne...z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi (teraz pisze z opery mini:])
Ati Radeon, 512 Ram . 3,06 GHz 160 GB ;)
Awatar użytkownika
morales
~user
 
Posty: 244
Dołączenie: 15 Sie 2006, 19:54



Postprzez Denzi 14 Gru 2007, 13:00

moj kumpel ma gg w sieci heyah, placi co miesiac zlotowke
The music of the truth, the light of the end.

At The Gates. \m/
Awatar użytkownika
Denzi
 
Posty: 1185
Dołączenie: 04 Lis 2006, 18:07
Pochwały: 21



Postprzez t0d 14 Gru 2007, 13:44

czy jest możliwe? jest możliwe
czy jest to rozsądne? nie jest - musisz zainstalować podczerwień na kompie,. telefon jako modem zewnętrzny, aktywować usługę transmisji danych u swojego operatora komórkowego i potem trzymać kciuki za działanie połączenia

taniej i wygodniej wyjdzie jak skorzystasz z gg na telefonie
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez morales 15 Gru 2007, 09:41

no właśnie nie za bardzo wygodnie, mam jadugadu... pisanie nie jest za bardzo wygodne. a na kompie było by lepiej bo by był każdy guzik(każda litera) osobno. co do kosztów to nie było by drogo bo mam pakiet na internet 20 mega tylko że nie wiem jak to jest z ta transmisja danych. nie można zrobić żeby normalnie ciągło przez gprs...? za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Ati Radeon, 512 Ram . 3,06 GHz 160 GB ;)
Awatar użytkownika
morales
~user
 
Posty: 244
Dołączenie: 15 Sie 2006, 19:54



Postprzez jarek* 15 Gru 2007, 09:48

zacznijmy może od tego że robić połączenie między kompem a telem podczerwienią to nie najlepszy pomysł jeśli chcesz tela uzywać jako modemu
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Postprzez nanoo 15 Gru 2007, 14:06

kiedyś byłem w podobnej sytuacji (brak neta :o )
postanowiłem skorzystać z iPlusa, a konkretnie z SimDaty. jest to normalna karta Sim, tyle że 'nastawiona' na korzystanie z neta. podłączasz tel do kompa (ja podłączałem przez usb, ale myślę że przez podczerwień będzie podobnie) i płacisz za GPRS. korzystałem z tego jakieś 1,5 roku temu i za każde 500kB płaciłem 0,03 gr.
gg śmigało, ale z przeglądaniem stron było mniej ciekawie.
nie wiem jak jest teraz, proponuję poczytać troszke o tym
Kto stoi w miejscu, ten się cofa...
"Linux is like a wigwam: no windows, no gates and an apache inside ..."
Awatar użytkownika
nanoo
~user
 
Posty: 583
Dołączenie: 28 Kwi 2007, 19:33
Miejscowość: Vouf
Pochwały: 44




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości