• Ogłoszenie:

ps2 z usa

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Ps2 z usa

Postprzez dfmce 05 Gru 2007, 23:17

Wiem że gry w standardzie PAL nie działają na konsolach z USA ale sprzedawane na allegro swap magic podobno likwiduje blokade i można grać.Więc moje pytanie jest następujące:
Jeśli kupie konsole NTSC+Swap Magic to będą mi na niej chodzić gry zakupione w Polsce?
Awatar użytkownika
dfmce
~user
 
Posty: 185
Dołączenie: 03 Sty 2006, 18:11
Pochwały: 9



Postprzez razor_71 06 Gru 2007, 14:17

nie kupuj żadnych Swap Magic bo to zabija konsole !!! te zaczepy aby płyta nie została rozpozna jak kopia generalnie skracają jej żywotność do zera , nie polecam - jedynie to chip modbo760 albo ripper (na allegro są chipy a na necie nawet schematy montażu - wystarczy ktoś kto zna się na lutowaniu)
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79



Postprzez Siesiu 09 Gru 2007, 13:36

razor_71 napisał(a):te zaczepy aby płyta nie została rozpozna jak kopia generalnie skracają jej żywotność do zera



człowieku, czy Ty miałeś kiedykolwiek styczność ze SWAP-em?
bo z tego co piszesz, to chyba nawet nie wiesz do końca co to jest.

ja w swojej PS2 mam swapa od 3 lat( 26 grudnia moja konsola będzie miała 3 urodziny), od nowości miała ona SWAPa, montowałem zaczepy SAM i nic, kompletnie nic się nie dzieje.

ale lepiej oczywiście zamontować ripper i stracić gwarancje odrazu na starcie. ciekawe co potem, jak Ci się zatrzyma wiatraczek albo spali laser - tylko płakać i iść po nową do sklepu.


a co do pytania autora:
ze swapa uruchomisz bez problemu gry z innego regionu. tylko tak szczerze powiem, to nie wiem czy jest sens. czy w Polsce teraz ta konsola jest naprawdę aż tak droga żeby ściągać ją aż ze stanów?
Hi I'm Borat, I'm new in town
Awatar użytkownika
Siesiu
~user
 
Posty: 598
Dołączenie: 11 Lis 2004, 14:31
Miejscowość: z Sosnowca
Pochwały: 34



Postprzez razor_71 09 Gru 2007, 16:55

ale ty masz dużego PS2 , a na rynku nowe są już tylko slimy - sporo osób z dużego forum konsolowego odradzało swap'a do slimów a polecają modbo lub rippera - układy są w 100% bezpieczne , czasy grzejących się minęły :) zresztą są ludzie co to montują od lat i ich klienci nie płakali , że im laser padł a co gorsza wiatrak przestał się kręcić 8)
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79



Postprzez Siesiu 09 Gru 2007, 21:25

razor_71 napisał(a):ale ty masz dużego PS2


tak wyszło że mam małego;)

pierwszego SLIMa jaki ujrzał światło dzienne.

i swap działa z nim wyśmienicie.

nie mówię oczywiście że ripper jest beee. jest świetny, nie trzeba podmieniać płytki, wygoda, komfort. teraz bardzo chętnie bym sobie zamontował chipa(już po gwarancji), ale szkoda mi kasy. jedyna wada to chipa to utrata gwarancji.


Pozdrawiam Mrozu
Hi I'm Borat, I'm new in town
Awatar użytkownika
Siesiu
~user
 
Posty: 598
Dołączenie: 11 Lis 2004, 14:31
Miejscowość: z Sosnowca
Pochwały: 34



Postprzez empty 09 Gru 2007, 22:26

Potwierdzam słowa Siesiu swapa mam od 2lat i konsola działa a ty dfmce kup sobie konsole w Polsce chyba że dostaniesz za darmo z USA :)
Image
Awatar użytkownika
empty
~user
 
Posty: 417
Dołączenie: 05 Paź 2007, 17:21
Pochwały: 1



Postprzez razor_71 09 Gru 2007, 22:35

no mi właśnie się chyba skończyła gwarancja na mojego slimka i mam zamiar go zaczipować 8)
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości