• Ogłoszenie:

Dobra wiadomość dla fanów dbz - co o tym myślicie? + trailer

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Dobra wiadomość dla fanów dbz - co o tym myślicie? + trailer

Postprzez tyskifan 15 Wrz 2007, 23:14

Od paru lat chodzą słuchy o powstaniu Dragon Ball Z Live Action (Film z prawdziwymi aktorami). Film ten tak naprawde miał powstać pare lat temu ale prace nad nim zostały zatrzymane (nie wiem dla czego). Od jakiegoś czasu można było znajdywać na necie naciągnięte przez fanów nowinki lub trailery tego filmu (które oczywiście były wymysłem). Ale niedawno 20FOX oficjalnie ogłosiło że w przełomie lat 2008/2009 jednym z 3 filmów które wydadzą będzie DBZ: Live Action.

Zacytuje news ze strony dbnao.net:

[03.09.2007] O tym, co słychać w studiu 20th Century Fox

Ten news będzie z pewnością dla Was wielką, a przy tym z pewnością miłą, niespodzianką. Wydaje się, iż era, w której poprzez komercję, można było zarobić na Dragon Ballu, przeminęła wraz z latami 90-tymi ubiegłego wieku. Wtedy to na świat wychodziły filmy kinowe, powstała ostatnia seria, czy też sklepy przeżywały oblężenie fanów, żądnych nowych przedmiotów rodem ze świata Smoczych Kul. Nic bardziej mylnego. Otóż, od 2001 roku, wydawcy gier, producenci zabawek, znów zaczęli zauważać wielkie korzyści w dziele mistrza Toriyamy.

Wiele mówiło się także o filmie z aktorami, mającym odzwierciedlać dzieje z pierwszej sagi Dragon Ball Z. Pierwsze pogłoski o filmie pojawiły się w 2002 roku, zaś planowane wejście do kin oscylowało w latach 2004-2005. Jednakże projekt został przerwany. Huśtawka nastrojów, liczne zmiany w kadrze, powodowały, iż projekt był powoływany z powrotem do życia, by za kilka miesięcy znów zostać zawieszony. Przełom nastąpił przedwczoraj. Fox Entertainment ogłosiło bowiem, iż w ich kolejnych trzech projektach, mających się ukazać na przełomie 2008/2009 roku, będzie film Dragon Ball Z Live-Action.

Poniżej zamieszczam oryginalne oświadczenie rzecznika 20th Century Fox dla Gazety Montreal:

The 20th Century Fox studio is expected to shoot three big-budget movies in Montreal over the next year; each has a budget of at least $100 million. The films are the Night at the Museum sequel Another Night, Independence Day director Roland Emmerich's remake of the sci-fi flick Fantastic Voyage and a big-screen adaptation of the Japanese manga Dragonball Z.

Dragonball Z is adapted from the manga created by Akira Toriyama; the work was also turned into a Japanese anime series that played all over the world. It tells the story of an alien sent to destroy Earth, who has a change of heart and decides to join the humans in their fight against various aliens and bad guys.

There are no details yet as to when these three shoots will begin, but they are expected to wrap production by next July.

Jak możemy przeczytać, studio planuje przeznaczyć budżet rzędu 100 milionów dolarów, na powstanie 3 kolejnych super produkcji. Myślę, iż są to dosyć duże pieniądze, mogące zapewnić filmowi Dragon Ball całkiem ciekawe perspektywy. Reżyserem filmu będzie twórca "Dnia Niepodległości", Roland Emmerich.

Zdjęcia mają się rozpocząć w lipcu następnego roku. Mam nadzieję, iż nie będzie to kolejna kaczka dziennikarska ze strony rzecznika 20th Century Fox i w końcu dostaniemy to, na co tak wielu z nas czekało. Czy tak będzie? Dowiemy się najwcześniej za około półtora roku, póki co jednak, pozostaje nam trzymać mocno zaciśnięte kciuki.



Co o tym sądzicie?


link...Gazeta Montreal

http://www.canada.com/montrealgazette/news/arts/story.html?id=5d8321ec-4d55-40bd-ae6c-742949303ea9
Ostatnio edytowany przez tyskifan 03 Paź 2008, 17:40, edytowano w sumie 4 razy
tyskifan
~user
 
Posty: 126
Dołączenie: 09 Kwi 2007, 21:14



Postprzez Okocza 15 Wrz 2007, 23:19

mam nadzieje że wyjdzie, jak dotąd obejrzałem tylko jeden fabularny film na podstawie db i szczerze powiedziawszy to jak na tamte czasy to byl swietny.
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Postprzez Gipkoszy 15 Wrz 2007, 23:23

Gdyby to byla prawda... :papryczka:
Awatar użytkownika
Gipkoszy
~user
 
Posty: 87
Dołączenie: 17 Lut 2006, 14:14



Postprzez GokuSSJ 16 Wrz 2007, 00:07

mam nadzieje ze to powstanie bedize co ogladać, czemu ma nie byc skoro transformers bylo to i Dragonball
Intel inside pentuim4 3,0GHZ, 1024ddr, karta geforce 6800le
Awatar użytkownika
GokuSSJ
~user
 
Posty: 94
Dołączenie: 02 Gru 2006, 02:29
Pochwały: 1



Postprzez will7 16 Wrz 2007, 00:51

Ech, wyjdzie z tego kolejny gniot z mnóstwem efektów bez żadnej tresci, bo jakoś nie widzę żeby ciekawie zmieścili choćby jedną serię w 1,5-2h.

P.S.
tyskifan napisał(a):Jak możemy przeczytać, studio planuje przeznaczyć budżet rzędu 100 milionów dolarów, na powstanie 3 kolejnych super produkcji. Myślę, iż są to dosyć duże pieniądze, mogące zapewnić filmowi Dragon Ball całkiem ciekawe perspektywy. Reżyserem filmu będzie twórca "Dnia Niepodległości", Roland Emmerich.

<rotfl> <rotfl> <rotfl> Jakie tłumaczenie.
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63



Postprzez tyskifan 16 Wrz 2007, 10:23

will7 napisał(a):Ech, wyjdzie z tego kolejny gniot z mnóstwem efektów bez żadnej tresci, bo jakoś nie widzę żeby ciekawie zmieścili choćby jedną serię w 1,5-2h.



No co ty, napewno zmieszcą całą fabułe. Wystarczy że zrobią tylko sayan sage i po kłopozie. Jakby fabóła się nie mieściła to przecież film może trwać tak jak harrty potter 3h w co wątpie.
tyskifan
~user
 
Posty: 126
Dołączenie: 09 Kwi 2007, 21:14



Postprzez Malmon 16 Wrz 2007, 10:59

to mi sie podoba.. ;) :idea:
Awatar użytkownika
Malmon
~user
 
Posty: 320
Dołączenie: 06 Lut 2006, 18:13
Pochwały: 6



Postprzez Reveler 16 Wrz 2007, 13:38

Nie no fajnie tyle że jeśli dojdzie do skutku projekt to pewnie będzie jak w większości filmów.. Nudny przegadany początek, kręcić się będzie wokół jakiejś kobiety i na końcu krótka ale zajefajnie efektowna naparzanka..

No ale cóż pozostaje czekać..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez GokuSSJ 16 Wrz 2007, 22:54

mysle ze jak im wyjdzie ten film i np zrobia sama sayan sage, to moga go na czesci podzielic
Intel inside pentuim4 3,0GHZ, 1024ddr, karta geforce 6800le
Awatar użytkownika
GokuSSJ
~user
 
Posty: 94
Dołączenie: 02 Gru 2006, 02:29
Pochwały: 1



Postprzez Dementor 16 Wrz 2007, 23:18

i ja tez jestem fanem serii DB i bede oczekiwał na ten film

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Postprzez Patriota 17 Wrz 2007, 09:50

Jam ci tez jest fanem DBZ, ale kurde mam jakas awresje do amerykanskich filmow na podstawie gier/komiksow. Czemu? Gdyz ogladajac taki film mam wrazenie, ze fabula jest tam tylko po to zeby byla. Jest doslownie tlem dla przebajezonej akcji. Ale z z drugiej strony.... o to chyba czasem chodzi nie?
Ostatnio edytowany przez Patriota, 18 Wrz 2007, 09:15, edytowano w sumie 1 raz
Image by patriota.
Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz @ 3.6Ghz + Silentium PC Spartan, Gigabyte GF GTX 260, Asus p5q Pro, OCZ Reaper HPC 4GB, Samsung SP F1 640Gb + 320gb, Tagan BZ 600W(Niah Niah :P), NZXT Apollo (taty córeczka :P).
Awatar użytkownika
Patriota
~user
 
Posty: 482
Dołączenie: 29 Sie 2006, 18:10
Miejscowość: Wiocha nieznana Tobie...
Pochwały: 7



Postprzez GokuSSJ 17 Wrz 2007, 21:49

mnie ciekawi jaki bedzie soundtrack:)mam nadzieje ze taki jak w anime
Intel inside pentuim4 3,0GHZ, 1024ddr, karta geforce 6800le
Awatar użytkownika
GokuSSJ
~user
 
Posty: 94
Dołączenie: 02 Gru 2006, 02:29
Pochwały: 1



Postprzez t0d 18 Wrz 2007, 00:14

a jak dla mnie to oni zrobią Małych Agentów 3d albo inne Power Rangers - zamiast czegoś fajnego (mój faworyt od zawsze: komórczak :D) - mark my words: gniot będzie i tyle: bez polotu, z cienkimi efektami (100 mln na 3 filmy - 33 mln średnio, jak na 'superprodukcję' to trochę mało - a jak tak dalej pójdzie będzie jeszcze mniej bo dolar leci na łeb na szyję i nie zanosi by było lepiej.. pożywiom, uwidim jak to pewna nacja mawia
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez Malmon 18 Wrz 2007, 01:01

GokuSSJ napisał(a):mnie ciekawi jaki bedzie soundtrack:)mam nadzieje ze taki jak w anime

dobre pytanie kolego ;)
Awatar użytkownika
Malmon
~user
 
Posty: 320
Dołączenie: 06 Lut 2006, 18:13
Pochwały: 6



Postprzez tyskifan 18 Wrz 2007, 07:05

t0d napisał(a):a jak dla mnie to oni zrobią Małych Agentów 3d albo inne Power Rangers - zamiast czegoś fajnego (mój faworyt od zawsze: komórczak :D) - mark my words: gniot będzie i tyle: bez polotu, z cienkimi efektami (100 mln na 3 filmy - 33 mln średnio, jak na 'superprodukcję' to trochę mało - a jak tak dalej pójdzie będzie jeszcze mniej bo dolar leci na łeb na szyję i nie zanosi by było lepiej.. pożywiom, uwidim jak to pewna nacja mawia



to zosało źle przetłumaczone! Tutaj jest poprawka (nie moja)



20th Century Fox Studio planuje nakręcić trzy wielko-Budżetowe filmy w Montrealu w przyszłym roku.
Każdy z nich o budżecie co najmniej 100 milionów dolarów. Tymi filmami są seaquel "Nocy w muzeum" "Kolejna/Następna Noc", Film Reżysera "Dnia Niepodległości" Ronalda Emmericha (mam nadzieję że dobrze przełożyłem) będący remakem filmu Sci-fi Fantastyczna Podróż" i wielkoekranowa adaptacja japońskiej mangi Dragon Ball Z.

Nie znane są na razie szczegóły co do tego kiedy te trzy obrazy będą kręcone, ale rozpoczęcie prac nad ich produkcją jest oczekiwane na lipiec następnego roku.
tyskifan
~user
 
Posty: 126
Dołączenie: 09 Kwi 2007, 21:14



Postprzez Reveler 18 Wrz 2007, 10:18

tyskifan napisał(a):to zosało źle przetłumaczone!

:wow:

Jak dla mnie to t0d niczego nie tłumaczył tylko wypowiedział własną opinię.. :roll:

A zapodane przez ciebie tłumaczenie i tak nic nowego nie wprowadza bo to samo pisało wyzej (bynajmniej jesli chodzi o treść)..
Kto zna angielski choć trochę nie musi bazować na tłumaczeniach..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez t0d 18 Wrz 2007, 10:28

ee źle przetłumaczyłem i tyle (chyba że było tylko "tumaczenie po polskiemu" - sam już nie wiem ;-))

100 mln dolarów to już jest lepszy budżet. teraz to wyjdzie taki doom - niby wszystko fajnie a jednak taki sobie (piękny przykład tego co napisał Reveler: "Nudny przegadany początek, kręcić się będzie wokół jakiejś kobiety i na końcu krótka ale zajefajnie efektowna naparzanka.." - wypisz wymaluj film Doom :D)
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez tyskifan 20 Lip 2008, 17:33

Sory że odświerzyłem tak stary temat ale coraz głośniej się robi o tym filmie...


Widzieliście już może to:

http://pl.youtube.com/watch?v=OpAN5XR2Iys


Podobno pod koniec lipca ma być na necie pierwszy oficialny trailerek :D



PS. Mam nadzieje że ten film mi się spodoba tak bardzo jak ten "plakat".
tyskifan
~user
 
Posty: 126
Dołączenie: 09 Kwi 2007, 21:14



Postprzez Jasinek 20 Lip 2008, 17:38

tyskifan napisał(a):PS. Mam nadzieje że ten film mi się spodoba tak bardzo jak ten "plakat".

no to chyba Ci sie nie spodoba bo wg mnie ten plakat jest do bani. nic ciekawego.

Jeśli to jest oficjalny plakacik to data premiery przewidziana jest na 13 marca 2009r.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Twój Stary 20 Lip 2008, 19:02

Wg mnie jakiś tam nowy Dragon Ball nie powinien wyjsc.DB to bajka z dawnych, lepszych czasow i niech tak zostanie...nie ma po co robic nowych filmow o temacie Dragon Balla.DB to klasyk a klasyków się nie unowocześnia...
Twój Stary
~user
 
Posty: 63
Dołączenie: 24 Cze 2008, 10:27
Pochwały: 1



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości