• Ogłoszenie:

programu do beztresowego ogladania tv przez internet

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

programu do beztresowego ogladania TV przez internet

Postprzez lolekTHC 18 Lip 2007, 19:03

Witam czy istnieje progra dzieki ktoremu bede mogl bezstresowo ogladac teliwzje przez internet chodzi mi tylko o 2 kanaly discovery channel i Reality TV lecz musza one byc po PL . Oczywiscie szukalem i znalazlem cale mnostwo takich programow lecz zaden z nich nie spelnial mych wymagan wiekszoc odpala tylko 4 PL programy nie te co szukam. Program moze byc platny [tylko zeby instniala witaminka ALE W ZADEN SPOSOB O NIA TU NIE PROSZE] wiem ze taki program moze nie instnieje a ja zawracam wam glowe ale prosze tylko o odp .POZDRAWIAM

[ Dodano: Dzisiaj o 19:15 ]
zapomnialem dodac ze mam predkosc neta 1 mb w nocy 2 mb wiec mysle ze z ogladaniem bez wieszania nie bede mial problemu
lolekTHC
~user
 
Posty: 91
Dołączenie: 14 Lip 2007, 11:06



Postprzez doter 18 Lip 2007, 20:32

1.Za free nieoglądniesz tych kanałów.
2.Są turnery cyfrowe dzięki którym da się oglądać (za free i płatnie).
Image
Shojiki mo baka no uchi - Być zbyt uczciwym to głupota
Awatar użytkownika
doter
~user
 
Posty: 837
Dołączenie: 01 Sty 2006, 23:15
Miejscowość: Opolskie / Nysa
Pochwały: 12



Postprzez Serek-007 19 Lip 2007, 21:00

discovery channel możesz za darmo obejrzeć w necie http://upc.pl/telewizja/upclivetv jak masz chello.
zbyt duży obrazek w podpisie + link = reg.
Awatar użytkownika
Serek-007
~user
 
Posty: 349
Dołączenie: 13 Gru 2005, 15:00
Miejscowość: Z Dysku
Pochwały: 6



Postprzez lolekTHC 21 Lip 2007, 13:55

ehhh niestety ale nie posiadam chella .... nie wiedzalem ze tam jest taki fajny gratis ;p. Napewno nie istnieje podobna strona tylko za free albo za smsa ....
lolekTHC
~user
 
Posty: 91
Dołączenie: 14 Lip 2007, 11:06



Postprzez nightking 21 Lip 2007, 20:15

lolekTHC napisał(a):ehhh niestety ale nie posiadam chella .... nie wiedzalem ze tam jest taki fajny gratis ;p. Napewno nie istnieje podobna strona tylko za free albo za smsa ....

Istnieje ale taka strona co sobie płacisz co miesiąc i masz oba kanały:
cyfraplus.pl
cyfrowypolsat.pl

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości