• Ogłoszenie:

dragon ball af

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Dragon ball AF

Postprzez New241 23 Cze 2007, 19:32

czy według was powinna powstać ta seria???według mnie tak. słyszałam pewną plotkę że DBAF jest już we Włoszech i w Ameryce do kupienia???Czy to prawda???
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez MarcepanowyPiesek 23 Cze 2007, 20:20

Takie tematy powstaja na co drugim forum;/ az szkoda gadac 97% osób nawet nie wie w jaki sposób wzięła się plotka o DBAF... To zwykłą osoba taka jak ty czy ja narysowała tego słynnego Goku SSJ5 (wywiad z nią po Angielsku jest gdzies na YouTube) A to całe AF (Alferet Future, Alternatywny fałsz?) to tylko skrót imienny (imie i nazwisko-pierwsze litery) Wiec już potym spora ilośc INTELIGENTYCH osób stwierdzi, że Dragon Ball AF to naprawde Alternatywny Fałsz... jednak pozostaje kilka osób, które myślą, że DB AF będzie czy tam jest... Skoro jest ta NIBYseria do kupienia w Ameryca i Włochach do dlaczego nie ma ani słowa o tej serii w Japoni? Prziecież jest to Anime które miało tam swój początek i kontynuuacje (ludzie bardziej interesujący się tą kategoria wiedzą co mam na myśli)... Powiedziec na język poroty TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA... Lecz nadal mnóstwo osób które w to wierzą;/... Ostatnio buszując po Allegro w dziale z figurkami Anime napotkałem figurki DBAF a na dole podpis "figurki wykonane własnoręcznie, nie mają nic wspólnego z nieistniejacą serią". Fakt faktem iż pojawiają się komiksy z tej serii i jest to bardzo interesujące i większośc jest warta przetłumaczenia (PW- link do DBAF pl komiksu) ... Seria ta jest tak samo kłąmstwem jak to iż Akiry Toriyama umarł;/... Jeżeli chodzi o Dragon Ball'a GT to już ono samo nie było wykonane przez tego człowieka i już dltego odbiegało stresznie od reszty...

W jednym z wywiadów Akira powiedział dokładnie coś takiego:
"Kiedy widziałem jak oni psują serie GT to coś się ze mną działo, więc GWARANTUJE wszystkim, iż nikt więcej nie dostanie praw autorskich na wykonanie kolejnej(...) Cała seria AF to bzdura nigdy nawet nie pryszło mi coś takiego do głowy mimo iż miałem ochote przeciągnąc to Anime dalej"

To tyle mam nadzieje, ze wytlumaczylem (NIE BYŁO, NIE MA, NIE BEDZIE DB AF!)


Sorrki za literówki ale na szybko pisałem
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



Postprzez New241 23 Cze 2007, 20:59

Kod: Zaznacz wszystko
"Kiedy widziałem jak oni psują serie GT to coś się ze mną działo, więc GWARANTUJE wszystkim, iż nikt więcej nie dostanie praw autorskich na wykonanie kolejnej..."

z tego wywiadu narodziła się kolejna plotka , która obiła mi się o uszy jakiś dzieciak rozmawiał o ty właśnie o jakimś wywiadzie (chyba tym) i mówił (możliwe że kłamał) czytałem na forum żę Akira powiedział że wydałby może ale już tą serie w Ameryce gdzie on nad wszystkim będzie kierował. Zapewne dzieciak robił sobie nadzieje ale jakby wydali w grafice jak na tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=tPOScltOM2s
To bym nie był zły że w Ameryce wydano ale jak my wszyscy wiemy to Japonia wydaje najlepsze anime.Więc marzenia o kolejnej serii poszły daleko w zapomnienie. Ja bym z największą chciał obejrzał kolejną serię :D:D:D:D
Kod: Zaznacz wszystko
(NIE BYŁO, NIE MA, NIE BEDZIE DB AF!)

na koniec mogę powiedzieć LIPTON ŻE NIE MA DBAF :D:D:D
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez klusek96 23 Cze 2007, 21:19

Nie chcial bym aby ta serio powstała juz dosyc tych Dragon balli , pokemonów beybladów. Tego wszystkiego juz starczy
...
klusek96
~user
 
Posty: 66
Dołączenie: 23 Cze 2007, 21:04
Pochwały: 6



Postprzez New241 23 Cze 2007, 21:45

Kod: Zaznacz wszystko
pokemonów beybladów. Tego wszystkiego juz starczy

z tym się zgodzę ale z dragon ball'em nie. Ja nie oglądałem pokemonów może jeden odcinek i to jest bez sensu ale DB ma coś w sobie choć mam 24 lata to nadal bym obejrzał te anime oglądałem je przez całe dzieciństwo aha i jeszcze jedno jest nadziej że wyjdzie kolejna seria (choć to nie realne) mój dobry kolega ( ma jeden problem lubi plotki i to kłamliwe :D) Mówił że jego brat wyczytał na stronce że Akira powiedział że napisałem serie następną dla mojego (wnuka czy syna) Po mojej śmierci on to może wydać. Według mnie trochę okłamał mnie ale jak to prawda to może za 20 lat będą prace nad następną serią które pewno potrwają 10 lat więc i tak czy siak kolejna seria DB nie powstanie szkoda:((
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez wojtas 23 Cze 2007, 22:06

klusek96 napisał(a):Nie chcial bym aby ta serio powstała juz dosyc tych Dragon balli


a ja bym chcial... jest to bardzo fajna bajka ( moze nie uczy nic dobrego) ale wciaga i to bardzo... szkoda ze nie bedzie AF :cry:
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656



Postprzez New241 23 Cze 2007, 22:14

Zgadzam się w 100% z wojtas19162
Szkoda że nie ma możliwości wysłania listu do twórcy dragon ball'a i proszenia go żeby zrobił AF nawet pod inną nazwą.Jest szansa jeden do miliona że się zgodzi :D:D
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez Sety 23 Cze 2007, 22:17

wojtas19162 napisał(a):
klusek96 napisał(a):Nie chcial bym aby ta serio powstała juz dosyc tych Dragon balli


a ja bym chcial... jest to bardzo fajna bajka ( moze nie uczy nic dobrego) ale wciaga i to bardzo... szkoda ze nie bedzie AF :cry:

Kiedyś dokopałem się w internecie kilku odcinków NOWEJ SERI (niby),
nie wiem przez kogo były robione , ale wyglądały na te oryginalne.
Linków nie pamiętam.
Sety
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 04 Gru 2006, 22:56



Postprzez New241 23 Cze 2007, 22:25

Szkoda że linków nie pamiętasz :D:D Fanów jest dużo DB więc na pewno niektórzy z nich umieją robić prawie takie same rzeczy jak graficy którzy to wymyślali może oni też są tacy dobrzy morze będzie AF ale zrobione przez fan. Będzie nawet fajnie ale fabuł i przeciwnicy i wszystko nie będzie tak super jakby to wymyślał Akira :D:D

[ Dodano: Dzisiaj o 22:57 ]
Pamiętam raz na Ebay były odcinki DB i było napisane tak
- odcinki Dragon Ball
- odcinki Dragon Ball Z
- odcinki Dragon ball GT
- i 30 minutowy zwiastun do nowej seri
Czy to możliwe :?: :?: :?:
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez Anihilator 23 Cze 2007, 23:25

ROBCIE EOT , Modowie pls , kazdy wie jak to sie skonczy!

DBAF powstał od paru fanartów ludzi , ktorym zdecydowanie było za mało DB.
Niczego takiego nie bedzie ( jak narazie ) , bo ilez mozna wycisnac z jednego pomysłu ?
SSJ34 ? Ludzie dajcie spokoj , jesli by takowy powstał , to , to juz by była czysta zenada!
Powtarzam : wszystko jest dziełem fanów ( jak pisałem , tzw. fanarty ) , nie ma sie czym jarac.
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez Sety 23 Cze 2007, 23:34

Anihilator napisał(a):ROBCIE EOT , Modowie pls , kazdy wie jak to sie skonczy!

DBAF powstał od paru fanartów ludzi , ktorym zdecydowanie było za mało DB.
Niczego takiego nie bedzie ( jak narazie ) , bo ilez mozna wycisnac z jednego pomysłu ?
SSJ34 ? Ludzie dajcie spokoj , jesli by takowy powstał , to , to juz by była czysta zenada!
Powtarzam : wszystko jest dziełem fanów ( jak pisałem , tzw. fanarty ) , nie ma sie czym jarac.

Spokojnie , to dział pogaduchy:) Chyba nic złego nie robimy :wink:
Decyzja należy do ,,Władzy"
Sety
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 04 Gru 2006, 22:56



Postprzez Anihilator 24 Cze 2007, 00:01

Sety napisał(a):Spokojnie , to dział pogaduchy:) Chyba nic złego nie robimy

Nie , zle mnie zrozumiales , poprostu widziałem juz SETKI takich tematow na innych forach i wiem , ze absolutnie do niczego nie prowadza , koncza sie na postach typu "oh , ah , jak fajnie byłoby zobaczyc SonGoku na SSJ15" , poki nie bedzie oficjalnych info od producentow , póty mozecie sie karmic złudna nadzieja , a sami dobrze wiecie , ze cos takiego jak AF nie powstanie , tyle.

Osobiscie tez chciałbym zobaczyc AF , ale zrobione porzadnie , tak jak poprzednie czescie ( choc miejscami smierdziało monotycznnoscia i schematycznoscia ) , a nie cos zrobione na "odwal sie" , bo Db zbił furore na swiecie.
Kazdy wie jakie sa czesci ( czy to filmow , czy seriali ) konczace serie ...
Jesli poprzednie czesci były dobre to i tak wiadomo , ze kazdy pójdzie na czesc ostatnią , wiec po co sie przemeczac nad czyms , nad czym mimo wsyztsko zarobi się tyle samo ?
Pzdr.
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez New241 24 Cze 2007, 10:36

Zostaje tylko czekać na oficjalną wiadomości że kolejna seria powstanie :D:D:D:D
Na 50% jakby powstał AF to zaraz stacje polskie i nie tylko biły się o to.
P.S Fajnie znów zobaczyć dragon ball ' a w TV :D:D
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez Zygo 24 Cze 2007, 11:10

Dawno temu znalazłem w necie dokument w wordzie w którym był opisany scenariusz w AF i miał parenaście dobrych stron. Szukałem go jakiś czas temu ale nie mogłem znaleść może ktoś z was ma dojścia do tego opisu AF ?
Zygo
~user
 
Posty: 89
Dołączenie: 06 Cze 2004, 15:50



Postprzez New241 24 Cze 2007, 11:14

OTO macie 2 odcinki fanowskiego DB
1 - http://www.youtube.com/watch?v=UJH6DxuApkQ
2 - http://www.youtube.com/watch?v=taWWJd_okHc
Widać że ludzie chcą kolejnej seri DB Ja też :D:D:D:D
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez ToServeAndProtect 24 Cze 2007, 11:20

New241 napisał(a):1 - http://www.youtube.com/watch?v=UJH6DxuApkQ
2 - http://www.youtube.com/watch?v=taWWJd_okHc



żenada na maxa, ośmiesza tylko Dragon Ball'a i robi z niego - za przeproszeniem dla fanów, bo też lubię DB - gó***
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Postprzez New241 24 Cze 2007, 11:26

ja to nie oceniam 10/10 tylko 1/10 i gdyby jakiś fan DB miał możliwości był na tyle zdolny żeby stworzyć poprawny jeden odc to zajęło bym mu to rok więc pozostaje tylko czekać na oficjalną wiadomość że powstaje nowa seria :D:D
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Postprzez ToServeAndProtect 24 Cze 2007, 11:32

New241 napisał(a):oficjalną wiadomość że powstaje nowa seria

ale nie powstanie :P
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Postprzez gohan512 24 Cze 2007, 11:33

a poza tym nic lepszego niż Dragon Ball Z już raczej nie będzie, więc nie wiem czy to jest dobry pomysł z tym AF a z resztą AF to jedna wielka bzdura, bo pogłoska o DBAF rozeszła się po wyemitowaniu oststniego odcinka DBGT i do tej pory to tylko pogłoski więc...
Edit by Mike013 - podpis niezgodny z regulaminem.
Image
member since 11.06.2007
Awatar użytkownika
gohan512
~user
 
Posty: 647
Dołączenie: 11 Cze 2007, 15:28
Pochwały: 40



Postprzez New241 24 Cze 2007, 11:35

Kod: Zaznacz wszystko
ale nie powstanie

i to właśnie jest najgorsze w tym wszystkim nie te odcinki tylko że kolejna seria nie powstanie jest szansa jak jeden do miliarda że powstanie więc zostaje na oglądanie DB , DBZ i DBGT

[ Dodano: Dzisiaj o 11:38 ]
Kod: Zaznacz wszystko
pogłoska o DBAF rozeszła się po wyemitowaniu oststniego odcinka DBGT i do tej pory to tylko pogłoski więc...

Wiem że to pogłoska ale stwórca DB napisał w 40% jakąś fabułę tak z nudów pewnie od tego wzięła się pogłoska od AF może kiedyś to stworzą (Choć w to wątpię)
New241
~user
 
Posty: 92
Dołączenie: 24 Kwi 2007, 09:20



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości