• Ogłoszenie:

eurosport2

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Eurosport2

Postprzez rola 06 Maj 2007, 13:57

Witam mam wielka prosbe, a nawet pytanko czy wie ktos z was gdzie moge znalesc w internecie Eurosport2?? bo w mojej kablowce nie ma niestety a chcialem sobie obejrzec mecz :) pilki plazowej o 19 :P z gory wielkie dzieki pozdrooowki
Ich glaube, dass erfüllt sich das.
AMD Athlon x2 4400,8800GTS, 2 Gb DDR,160 Gb WD, ASUS
Awatar użytkownika
rola
 
Posty: 371
Dołączenie: 14 Paź 2005, 12:23
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 16



Postprzez Reveler 06 Maj 2007, 16:06

Ja znalazłem coś takiego..

Eurosport - TV - Telewizja LIVE

W infie pisze..
Kod: Zaznacz wszystko
Eurosport 2

..więc pewnie jest to dwójka tyle że mi jakoś nie chce sie właczyć mimo że mam wymaganego Firefoxa :roll:
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Robertj 06 Maj 2007, 18:27

Pewnie bedzie to samo źródło nadawania, ale bezpośrednio z oficjalnej strony eurosport.
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.eurosport.com/mclivevideo.shtml



Reveler napisał(a):..więc pewnie jest to dwójka tyle że mi jakoś nie chce sie właczyć mimo że mam wymaganego Firefoxa

Nie włączysz, bo eurosport live jest tylko wtedy gdy coś transmituja, można za to obejrzeć sobie skróty z róznych wydarzeń sportowych. Wszystko mają poukładane na swojej stronie. I nie potrzeba mieć firefoxa, ważne by był Windows Media Player.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości