• Ogłoszenie:

liga mistrzów

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Postprzez Anihilator 06 Mar 2007, 23:57

guma166 napisał(a):Sorry jakbyś się interesował to tak Ronii zmęczony po nieudanych MŚ, Messi po kontuzji powoli łapie forme, Eto'o jeszcze gorzej bo grał tylko w 3 meczach (bodajże)

mhm , takie tłumaczenia , ile razy słyszałem . Moim zdaniem Barca była gorsza w dwumeczu isłusznie odpadła. Szkoda ze tak niewiele meczy jest transmitowane na TVP ( ja mam n! , ale mówie za tych którzy jej nie maja :) )
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez Michal_Gluszyca 07 Mar 2007, 00:00

Anihilator napisał(a):Moim zdaniem Barca była gorsza w dwumeczu i słusznie odpadła


Ja i tak cicho wierzyłem, że wygra...chociaż Liv miał tyle okazji..no cóż, jeżeli Barca ma coś wygrać, to niech zrobi to w tą sobotę:]
w WWW pierwsza polska strona na temat Alien Swarm
Awatar użytkownika
Michal_Gluszyca
~user
 
Posty: 686
Dołączenie: 22 Kwi 2006, 13:13
Pochwały: 9



Postprzez guma 07 Mar 2007, 00:01

maciej95r napisał(a):To wiem lecz na pewno same gwiazdy , zespół bez atmosfery , porażki w lidze :/ nie służą ... proszę o EoT jeśli mod uzna to za stosowne ...


Jak coś to możemy pogadać na ten temat na gg.


Dziwne że barca się nie wzmocniła się w liniach ofensywnych. Więc to jest prawie ten sam zespół. Ale tak 2 największe gwiazdy kontuzjowane. Brak wyraźnego lidera(Ronii przez większość sezonu na średnim poziomie teraz ma w lidze coraz częściej te swoje dobre występy ale to jeszcze nie to). To wpłynęło na atmosferę. Nie ma kto "wózka" pociągnąć. I z tego wynikały porażki+głupie błędy Valdesa czasami, jakiś bład w obronie, kilka porażek i potem idzie wszystko w ...........


Wracając do tematu to przyznam że zdziwiła mnie porażka Lyon. Po cichu liczyłem na jego półfinał, finał.


Panowie trzymamy kciuki za Man UTD(lub co tam lubicie) :banan:

[ Dodano: Dzisiaj o 23:02 ]
Anihilator napisał(a):mhm , takie tłumaczenia , ile razy słyszałem . Moim zdaniem Barca była gorsza w dwumeczu isłusznie odpadła.

Zgadzam się z tym.
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez regis_tarnow 07 Mar 2007, 00:03

a na meczu valencia-inter sie bili w koncowce (moze za mocne slowo ;) ) :banan: :papryczka: zreszta tam juz od ok 30 minuty bylo ostro

ballack strzelil ladna bramke po akcji calego zespolu
Ostatnio edytowany przez regis_tarnow, 07 Mar 2007, 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
regis_tarnow
~user
 
Posty: 276
Dołączenie: 27 Paź 2006, 23:40
Pochwały: 2



Postprzez Anihilator 07 Mar 2007, 00:04

guma166 napisał(a):Man UTD

Dokładnie! :)
ManUTD RLZ!
maja bardzo realne szanse , zreszta , Premiership , to jest najlepsza lioga na świecie , i moim zdaniem to własnie którys z "wyspiarzy" zdobedzie w tym roku trofeum . Chealsea ? moze , ale watpie , jakos ta ich gra mi sie nie widzi , MAN , albo Arsenal :)
Pzdr.
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez maciej95r 07 Mar 2007, 00:04

Ja za Celtic choć UTD również lubię , trzymam za Bayern żeby rozjechał real ! Po cichu liczę również na PSV !
maciej95r
~user
 
Posty: 1148
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 21:25
Pochwały: 4



Postprzez wojtas 07 Mar 2007, 00:06

Anihilator napisał(a):Chealsea


dzisiaj sie im fuksło

Anihilator napisał(a):Arsenal

nie da rady

maciej95r napisał(a):trzymam za Bayern żeby rozjechał real


:twisted: :)

barca byla niestety slabsza w tym dwumeczu

Lyon sie ewidentnie nie popisal
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656



Postprzez maciej95r 07 Mar 2007, 00:07

Ah mnie jutro w szkole wyśmieją , że moja barca przegrała oni ogólnie za Chelsea są .... Ja osobiście ich nie cierpię może poza genialnym Drogbą !
maciej95r
~user
 
Posty: 1148
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 21:25
Pochwały: 4



Postprzez Sety 07 Mar 2007, 00:08

wojtas19162 napisał(a):Anihilator napisał:
Chealsea


dzisiaj sie im fuksło

Chelsea wygra bez dwóch zdań:D
The Blues
Sety
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 04 Gru 2006, 22:56



Postprzez maciej95r 07 Mar 2007, 00:11

Ja obstawię wyniki ...

AC Milan - Celtic Glasgow 2:3 ( po cichu wierzę w Celtik )
Arsenal Londyn - PSV Eindhoven 2:1 )choć trzymam za PSV !! )
Manchester United - OSC Lille 3:1
Bayern Monachium - Real Madryt 2:0
maciej95r
~user
 
Posty: 1148
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 21:25
Pochwały: 4



Postprzez Sety 07 Mar 2007, 00:12

[quote="maciej95r"][/quote]
Real rozniesie Bayer takie jest moje zdanie więc
Bayern Monachium - Real Madryt 0:2
Sety
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 04 Gru 2006, 22:56



Postprzez Anihilator 07 Mar 2007, 00:13

Moim zdaniem dyskusja przybrała wyjątkowo niski poziom merytoryczny . Zamiast obiektywnych spekulacji , przekłocamy się tutaj , kto z kim , jak i ile wygra ... Kto wygra ten wygra . Piękno sportu polega na jego nieprzewidywalności...
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez maciej95r 07 Mar 2007, 00:15

Święte słowa !! Jednak wolę wierzyć w swoje .... ;)
maciej95r
~user
 
Posty: 1148
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 21:25
Pochwały: 4



Postprzez Mr_Timon 07 Mar 2007, 00:18

kokos napisał(a):Na wstępie Gratuluję Barcelonie wygranej na Anfield Road. No i jej "kibicom" oczywiście za wiarę w sukces. :)

Wybaczcie, usprawiedliwienia dla Barcy jakie tutaj czytam są żałosne i to w dużym stopniu. Barca w pod żadnym warunkiem nie zasługiwała na sukces. U siebie zwłaszcza pokazała w jakiej jest formie w tym sezonie. Wyjazdowy mecz? Cóż tu więcej mówić. Wielkie szczęście i nic więcej. Dwa, trzy strzły, które oddali w światło bramki nie pozwoliły na zbyt wiele. Liverpool może mówić o znacznym pechu po strzałach Gerrarda i Sissoko (?).
Zręsztą co tu więcej pisać. Kto oglądał mecz widział kto zasłużył na zwycięstwo. I lepiej niech kibic Barcelony żaden nie próbuje szukać usprawiedlień bo będzie śmieszny w tym momencie.


Poza tym Brawa dla CFC!

Pozdrawiam,
kokos
Awatar użytkownika
Mr_Timon
~user
 
Posty: 465
Dołączenie: 23 Lut 2006, 02:27
Miejscowość: loooooooooooool
Pochwały: 22



Postprzez maciej95r 07 Mar 2007, 00:20

Kokos to maniak Chelsea ale ja przyznaję to nie jest sezon Barcy :/ Niestety ... Masz pozwolenie od Wariata na ten avatar ??
maciej95r
~user
 
Posty: 1148
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 21:25
Pochwały: 4



Postprzez Mr_Timon 07 Mar 2007, 00:25

Osobiście uważam że Liverpool w pełni zasłużył na awans do dalesj fazy mecze które rozgrywali były na bardzo wysokim poziomie i sądzę że liverpool w tym roku zdobędzie najwyższe trofeum europejkich klubów...


maciej95r napisał(a):Masz pozwolenie od Wariata na ten avatar ??

a co to w PRL'u żyjemy :roll: :roll: :roll: nie interesuj się
Awatar użytkownika
Mr_Timon
~user
 
Posty: 465
Dołączenie: 23 Lut 2006, 02:27
Miejscowość: loooooooooooool
Pochwały: 22



Postprzez hakerek 07 Mar 2007, 00:37

Lyon mnie zawiodl... myslalem ze w tym sezonie powalcza o wygrana :roll: Jedyne co mi sie w tym meczu podobalo to bramka Mancini (?) - cudowna :)

Liczylem na Barce, ale zagrali po prostu gorzej i to The Reds zasluzyli na wygrana. To co wyprawiala linia pomocy to... za duzo bawili sie z ta pilka, w ogole nie biegali. Liverpool 3 podaniami potrafil stworzyc grozna sytuacje. Messi albo nieskutecznie dryblowal, albo lezal na murawie. Reszta nie lepiej, Valdes tez niepewnie. W 2 polowie bylo nieco lepiej za sprawa wejsca Giulego i Gudjohnsena, ale i tak 1:0 to bylo max.

Mecz ogladalem przez SopCast.
Awatar użytkownika
hakerek
~user
 
Posty: 169
Dołączenie: 10 Paź 2006, 18:11
Pochwały: 8



Postprzez Anihilator 07 Mar 2007, 00:53

hakerek napisał(a):The Reds

czy przypadkiem "The Reds" to nie Arsenalowski odpowiednik na "The Blues" Chealsea ? :)
Awatar użytkownika
Anihilator
~user
 
Posty: 948
Dołączenie: 03 Lis 2005, 16:45
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 12



Postprzez BoMbelaZ^ 07 Mar 2007, 01:12

Włosi znów zaprezentowali publicznie swoje zachowanie... Żal gardło ściska jak na nich patrze...
Awatar użytkownika
BoMbelaZ^
~user
 
Posty: 544
Dołączenie: 13 Mar 2006, 23:02
Miejscowość: wwa
Pochwały: 11



Postprzez guma 07 Mar 2007, 08:04

Anihilator napisał(a):czy przypadkiem "The Reds" to nie Arsenalowski odpowiednik na "The Blues" Chealsea ? Smile


Nie. :)
Arsenal- Kanionierzy(bo klub powstał z zakładów strzelniczych czy cuś :) )
Man UTD- Red Devils
Liverpool- The Reds
Chelsea- The Blues

Anihilator napisał(a):guma166 napisał:
Man UTD

Dokładnie! Smile
ManUTD RLZ!
maja bardzo realne szanse , zreszta , Premiership , to jest najlepsza lioga na świecie , i moim zdaniem to własnie którys z "wyspiarzy" zdobedzie w tym roku trofeum . Chealsea ? moze , ale watpie , jakos ta ich gra mi sie nie widzi , MAN , albo Arsenal Smile
Pzdr.


Raczej z tych zespołów
Chelsea i Arsenal mają podobną sytuacje co Barcelona bardziej bym się spodziewał nieprzewidywanego Liverpool'u
Man Utd- Zawsze miałem szacunek do tego klubu, ale w tym sezonie co prezentuje to aż chce się oglądać. C.Ronaldo wreszcie gra z drużyną, a nie obok niej i jadą chłopaki
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



PoprzedniaNastępna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości