• Ogłoszenie:

rapidshare premium nie działa.

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Rapidshare premium nie działa.

Postprzez FSH 28 Gru 2008, 21:41

a opyla sie majac neostrade kupywac proemium ? kiedys sie dalo z tym programem bo tak sciagalem ustawialem 100 linkow na noc i rano byly... czemu to zmienili bez sensu
Awatar użytkownika
FSH
~user
 
Posty: 75
Dołączenie: 11 Lut 2008, 13:57
Miejscowość: CK



Rapidshare premium nie działa.

Postprzez Dementor 28 Gru 2008, 21:45

FSH napisał(a):a opyla sie majac neostrade kupywac proemium

z neostrada sie nie opyla
2,6 gb to mało a resetując ip mozesz pobrac wiecej, tylko ze musisz siedziec cały czas przy kompie i zmieniac ip i wklejac link, a po drugie nie osiagniesz pełnej predkosci swego neta na free

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Re: rapidshare premium nie działa.

Postprzez BZIKU 28 Gru 2008, 22:07

Dementor napisał(a):z neostrada sie nie opyla
2,6 gb to mało

Opyla sie i to jak....Majac limit sciagania 2,6gb 24h przy koncie premium i szybkim łaczu;raz dwa sciagniemy to co nam potrzeba(limit) reszte dociagając na przerywaniu i wznawianiu połaczenia...Wszystko sie opyla przy rozumnym działaniu.W czasie dnia gdy nie mamy za bardzo czasu na zabawy włącz/wyłącz-kopiujemy linki do programu według poradnika Dementora;potem wieczorkiem gdy nas limit juz dopadnie-działamy stara zasadą włącz/wyłącz...Nie uwazam aby sie nie opylało-na 2mb neo łacznie z kontem premium spokojnie bez wysiłku i zbytniego angażowania;3,5 gb jestem w stanie wyciagnac
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Rapidshare premium nie działa.

Postprzez Smilodon 29 Gru 2008, 12:06

Ja wlasnie po kilku godzinach meczarni ustawilem sobie program JDownloader tak, ze wklejam kilka linkow zalozmy 8 partow do rapida zapuszczam sciaganie i po kazdej sciagnietej czesci ip zmienia sie automatycznie wiec mam tak jakby 90% funkcjonalnosci konta premium i do tego nie mam dziennego limitu 2,6 Gb co uwazam za zdzierstwo jesli palce za premium...:/ (mialem kupowac to byl jeden z odpychajacyh argumentow).

Pliki sicgaja sie Fulltransferem mojego lacza tj 120-125 kB/s (neo 1 Mb/s) (szczegolnie w nocy i nad ranem nawet teraz, bo po poludniu to kiszka :P) wiec nawet jesli mialbym Premium nic nie dalyby mi ich olbrzymie przepustowosci udostepniania :) jedyny minus to taki ze ciagle (co 15-30 minut) zmienia sie Ip..ale w nocy kto na to patrzy jak spi :).

Do tego JDownloader moze sciagac z wielu innych serwisow, usluga dobrze konfiguruje sie z routerami i modemami ( z modemami moge pomoc w razie czego bo do routerow chyba inna bajka jest aczkolwiek nie jestem pewien :) ) oraz dziala z wiekszoscia operatorow internetowych jedyne co trzeba miec to łacze skonfigurowane systemowo i np. program AutoConnect (w przypadku Neo nawet warto sie w to pobawic oszczedzamy zuzycie RAMu i nie paletaja nam sie smieci z Neostrady po systemie).

Jakby bylo zapotrzebowanie na takie cos moge zrobic jakis mini-poradnik jak to ustawic.

Pozdro.
Ostatnio edytowany przez Smilodon, 29 Gru 2008, 14:11, edytowano w sumie 1 raz
Ciągle się ucze...
Linki jakie podaje komuś są, były albo będą podawane przez innych userow.
Awatar użytkownika
Smilodon
~user
 
Posty: 67
Dołączenie: 08 Lis 2005, 17:05
Pochwały: 1



Rapidshare premium nie działa.

Postprzez TARCZYN 29 Gru 2008, 13:31

Smilodon napisał(a):Smilodon

Zarzuć tu swoją wersje ;)
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Rapidshare premium nie działa.

Postprzez ToServeAndProtect 29 Gru 2008, 13:43

TARCZYN, Jdownloader jest ogólnodostępny i do tego za darmo a ściągniesz go z googli
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Re: rapidshare premium nie działa.

Postprzez Smilodon 29 Gru 2008, 14:09

To dobra:
Najpierw:
-sprawdzamy czy mamy Jave 1.5 albo wyzsza
-potem sciagacie ten program stąd: JDownloader
Strona glowna porgramu

Adn1
Jeszcze przed tym albo po jesli uzywacie jakis Aplikacji Dostepowych od uslugodawcy do uruchamiania internetu np. w neostradzie, odinstalujcie to razem ze sterownikami modemu, najlepiej tez usunac wpisy w rejestrze, po czym instalujemy SAME stery do modemu/routera z plyty doloczaonej do uslugi czy z neta i postepujemy analogicznie jak tutaj.
Przydatny link http://neostrada.info/instalacja.php
Potem warto zainteresowac sie tym porgramem - http://www.programosy.pl/program,autoconnect.html - ale to wszystko jest w tym poradniku powyzej.

Po sciagnieciu JDownloadera wypakowujemy go na dowolny dysk i uruchamiamy z ikonki w wypakowanym folderze - nie trzeba nic instalowac - po uruchomieniu pozwalamy mu sie zaaktualizowac - trzeba bedzie zmienic -4 razy ip, bo sciaga on pliki z rapida do akltualizacji (:D).

Dalej piszemy w notataniku plik:
Wersja 1
Kod: Zaznacz wszystko
rasdial "nazwa połączenia modemowego" /disconnect

Po czym Zapisz jako reconnect.bat

Wersja 2
Kod: Zaznacz wszystko
rasdial "nazwa polaczenia modemowego" /disconnect
rasdial "nazwa polaczenia modemowego" nazwauzytkownika@neostrada.pl haslo
ping 127.0.0.1 -n 10

Po czym Zapisz jako reconnect.bat

"nazwa polaczenia modemowego" - koniecznie w cudzyslowie i jest nazwa naszego polaczenia ktore stworzylismy w kroku Adn1 widzimy je klikajac Start>>Połącz z lub w porgramie AutoConnect - ta nazwa musi byc identyczna !
nazwa uzytkownika - nazwa uzytkownika :p co tu tlumaczyc to sa te dziwne literki, kotre dostajemy po rejestracji uslugi neostrada nie wiem jak to wyglada w innych uslugach, ale powinno sie tam wpisac swoje wartosci np Stefan@Netia.pl czy cus :P
haslo - analogicznie jak powyzej.
-n - wstrzymujemy pobieranie na n sekund.


Teraz wrzucamy zrobiony przez nas plik bat do folderu w kotrym mamy JDownloader np. D:\JDownloader.
Uruchamiamy program, klikamy Ustawienia>> w lewym dolnym rogu klikamy na Zaawansowany Widok>>Rozłaczanie>>wybieramy z listy Zewnętrzne
W Lokacji wybieramy lokacje naszego pliku bat np. D:\JDownloader\reconnect.bat.
W okienku Parametr wklejamy jeszcze nasz kod z pliku bat u mnie to wyglada tak:
Kod: Zaznacz wszystko
rasdial "Neostrada TP" /disconnect
rasdial "Neostrada TP" xxxxxx@neostrada.pl XXXXXXX
ping 127.0.0.1 -n 10


Wracamy jeszcze do zakladki Pobieranie/Internet klikamy Pobieranie i ustalamy Maxymalna ilosc pobieranych rownoczesnie plikow na 1 chyab ze mamy Premium to sie tam mozna bawic :F.

Po czym na dole Zapisz i restartuj.

Teraz wyszukujesz jakies 2 linki do testow z rapida wklejasz do tego programu uruchamiasz pierwsza ikonka od lewej i jesli po pierwszym pobieraniu program zmieni Ci ip i zacznie pobierac to udalo sie :P.


Poradnik pisalem w oparciu o Usluge Neostrada dziala na 100%, z tego co czytalem po forach dziala i na innych oraz na Routerach tylko trzeba to konfigurowac pod dany model routera, ale nie zaszkodzi sprobowac tym sposbem byc moze dziala i z routerami.

Polecam lekture tego ja po 3h meczarni dzieki temu zrobilem :p:
http://peb.pl/serwery-do-uploadu/313905-jdownloader-konfiguracja-faq-linki.html

PS. Jesli cos bedzie niejasne to postaram sie wrzucic obrazki.
PS2. jesli ktos ma wieksza wiedze na ten temat lub ma jakies pomysly porsze o pisanie.
PS3. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, kotry zaczelismy ciagnac tutaj :p ?
Ciągle się ucze...
Linki jakie podaje komuś są, były albo będą podawane przez innych userow.
Awatar użytkownika
Smilodon
~user
 
Posty: 67
Dołączenie: 08 Lis 2005, 17:05
Pochwały: 1



Poprzednia

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości