• Ogłoszenie:

muzyka w głosnikach i słuchawkach jednoczesnie

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Muzyka w głosnikach i słuchawkach jednoczesnie

Postprzez DeeJayDeX 14 Lis 2005, 18:17

witam

mam pytanie jak w kompie mam i karte muzyczna zintegriwana i karte osobna ( CreatiVe Sound Blaster liVe! 24bit 7.1) czy moge po podłaczeniu głuchawek do zintegrowanej i głosniczki d Creativa moge słyszec muzyke i w tym i w tym czy po jakis ustawieniach nie uzyskam tego efektu

dzięk00wa z g0ry

PoZdrawiam D3X
Awatar użytkownika
DeeJayDeX
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 04 Lip 2005, 01:09
Miejscowość: Zgierz
Pochwały: 1



Postprzez PNTP 14 Lis 2005, 18:36

misie wydaje ze raczej nie, bedzie jakiś konflikt po włączeniu dwóch kart . nielepiej sobie kupić dzeka z dwoma wejsciami . bez problemu go kupisz w sklepie elkektrycznym . i podłączyć pod to słuchawki i głośniki .
LOS ZASKOCZYŁ.CIOS ZAMROCZYŁ.GLEBA.POTRZEBA POMOCY A TU ZAWIÓDL KOLEGA.TO GO J3BAC
Awatar użytkownika
PNTP
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 15 Wrz 2005, 18:33
Miejscowość: SUSZ
Pochwały: 1



Postprzez Turbo 15 Lis 2005, 13:54

ja mam "rozdzielacz", który podpiąłem do wejścia w karcie. Wydalem mniej niż 5 złotych i mogę słuchać przez głośniki i słuchawki jednocześnie :)
Turbo
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 12 Lis 2005, 18:34



Postprzez He4dHuNtEr 15 Lis 2005, 18:40

Ja zrobiłem tak: kupiłem taką jakby przejściówkę że z 2 małych jacków(tak się chyba to pisze) robi 1. Do 1 dziurki słuchawki do 2 wieże. i wszystko hula jak złoto. Zauważyłem że jeżeli słuchawki są włączone na maxa to wieża ciszej gra. Więc chcąc dać głośniej nie trzeba siegać po pilot tylko wystarczy przekręcić pokrętło w słuchawkach :D Niestety a może stety jest to niewielka różnica.
He4dHuNtEr
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 15 Lis 2005, 18:21



Postprzez offca 15 Gru 2005, 22:55

hmm... wiec tak: w wiekszosci kart dzwiekowych sa dwa wyjscia na np. (glosniki i sluchawki) i jedno albo dwa wejscia (np. mikrofon i wejscie z czegos innego) wiec nawet nie potrzeba ci dwoch kart.
a tak w sumie to po co ci dwie karty? czyzbys byl traktorzysta :P (albo innym deejayem) Jak tak to wal do mnie bo jestem doswiadczony w tej dziedzinie :mrgreen:

pozdro
AMD Athlon 64 3000+; 1024MB RAM DDR400; RadeON X600 Pro; HDD 120GB S-ATA Caviar; DVD-RW Lite-ON...
offca
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 23 Paź 2005, 16:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 3




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości