• Ogłoszenie:

Gta v na ps4

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Gta v na ps4

Postprzez gronek17 29 Sty 2015, 20:06

Witam. Mam pytanie odnośnie tego co się do jasnej ciasnej dzieje z tymi samochodami na ulicy ? Ogólnie to nie grałem wcześniej w GTA V na x360 czy ps3 dopiero od niedawna mam PS4 i GTA.
Mam np. taką sytuację: jadę sobie samochodem i widzę samochód z kasą( wgl to nie wiedziałem, że jak go wysadziłem w końcu w powietrze to i tak żadnej kasy nie było, ale luz :P ) no to fru wjeżdżam w niego kilka razy tak żeby samochód którym jadę rozwalić i zrobić z niego taką jakby bombę, rozwalił się tak że się silnik wyłączył i nie mogłem nim jechać no ale postanowiłem go dalej rozwalić innym samochodem odwróciłem się na moment po samochód żeby komuś ukraść, odwracam się i samochodu nie ma tego rozwalonego a ten z kasą dalej stoi :lipa: no o co kaman, dobra ustawiłem ten drugi samochód w linij ze zbiornikiem paliwa na stacji i biegnę po samochód patrząc na ten co zostawiłem żeby nie zniknął, okey wróciłem zacząłem uderzać w tył tego z kasą i nagle patrze i tamten też zniknął WTF fucking logic in GTA V, byłem od niego z 2 metry skierowany na niego cały czas, a tu jak mi nagle ten z kasą go przysłonił trochę to on nagle zniknął. To jest naprawdę duży minus bo w GTA IV tego nie było, zastanawiam się czy może na PC będzie inaczej i coś z tym zrobią. A pytanie moje brzmi czy wszystkim tak się dzieje i czy da się coś z tym zrobić ?
gronek17
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 04 Maj 2012, 10:51



Gta v na ps4

Postprzez kjubus 30 Sty 2015, 21:38

nagraj film i wrzuc do neta, bo ja takich problemow nie mialem.

a co do furgonetki z pieniedzmi - musisz rozwalic tylne drzwi, aby wylecial hajs
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości